#mecz taki sobie ten meczyk
- 0
PSG już na spokojnie do obrony zeszło zaliczka +2 a i konterka się znajdzie na kolejną bramkę.
Widać większe doświadczenie trenera na tym etapie dwumeczu gdzie było totalne szaleństwo w Paryżu
#mecz
Widać większe doświadczenie trenera na tym etapie dwumeczu gdzie było totalne szaleństwo w Paryżu
#mecz
- 2
Już nie mogę się doczekać Neuera na połowie PSG w 80+ minucie i strzałów z połowy boiska ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
#mecz
Olisadebe dziś bez szału
#mecz
#mecz
Influ3nD via Android
- 2
- 1
Chodźcie, wychodzą już
#mecz
#mecz
- 11
Czy Wiktoria to jest siostra mentora?
Sebe mieć za szwagra to by była wyższa szkoła sebcologii ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jeszcze i piramidke razem by może się zrobiło przy wigilijnym stole
#sebcel
Sebe mieć za szwagra to by była wyższa szkoła sebcologii ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jeszcze i piramidke razem by może się zrobiło przy wigilijnym stole
#sebcel
@Influ3nD: Tak, ale oficjalnie się do niego nie przyznaje. Zupełnie jak Sebastian do Gabrysia xD
- 1
Patrząc na ostatnie mecze Bayernu to nie będę zdziwiony jak w drugiej zaraz wsadzą trzy bramki
#mecz
#mecz
@Influ3nD: z tym ze do własnej
- 5
Sędzia jest uczciwy, psg zapłaciło za finał, będzie finał
#mecz
#mecz
- 373
Nie ma czasu plusujcie w przerwie prawdziwego króla Bayernu który sięgnął po LM i strzelał ponad 40 bramek.
#mecz
#mecz
źródło: temp_file8255980049819956681
Pobierz@Influ3nD: szkoda tylko ze kibice bayernu juz o nim zapomnieli.
szkoda tylko ze kibice bayernu juz o nim zapomnieli.
@alaskan_pipeline: nie zapomnieli, na ulicach Monachium dalej spotkasz ludzi w koszulkach Lewego
- 2
Dembele, Kvara > Olise, Diaz
Niestety w tym meczu już skrzydła nie są tak wyrównane jak w Paryżu a szkoda
#mecz
Niestety w tym meczu już skrzydła nie są tak wyrównane jak w Paryżu a szkoda
#mecz
#mecz P$G od klubu-memu przejdzie drogę do obrońcy tytułu LM, coś co do tej pory udało się tylko Realowi. Lucho z nich wyciągnąl to co najlepsze
Influ3nD via Android
- 10
- 5
Jak tam w finale Olise albo inny Dembele wpadnie w pole karne to Calafiori zagra maksymalnie jedną połowę i wyleci
#mecz
#mecz
- 3
- 2
On serio powiedział, że Nahuel Molina powinien wejść, żeby średnią wzrostu podbić? xD Przecież typ ma 175 cm
#mecz
#mecz
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
@Influ3nD: spadł z rowerka? Myślałem że mnie zbanował
Tak naprawdę jak Szpaku kiedyś wybierze się na tamten świat to wszyscy za nim zatęsknimy #mecz
- 0
@Influ3nD: jak najlepsze momenty tego meczu nie złapalyby się w 10 minutowym skrócie wczorajszego
- 2
Na miejscu tych drużyn to bym się starał przegrać bo zaliczą taką kompromitację cwela w finale z Bayernem lub PSG że mentalnie się będą odkręcać trzy sezony
#mecz
#mecz
@Influ3nD xD
- TAK BYŁ
Osiągnięcia
Rocznica
od 29.11.2025Rocznica Gadżeciarz
od 28.11.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 09.09.2024Mikroblogger
















Sama intensywność jest bardzo widowiskowa a że Bayern ma problem z wykończeniem no cóż
#mecz