Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Halav
Halav

Halav

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5701
  • Znaleziska 2295
  • Mikroblog 3406
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 47
Halav
Halav
Halav 23.05.2015, 22:43:05
  • 4
Na ten moment jestem w stanie się założyć, że Niemcy nie wygrają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav 23.05.2015, 22:35:09
  • 6
Oj, Litwa, będzie aneksja...
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav 23.05.2015, 22:25:42
  • 3
Emigruje do kraju który da nam 12.
#eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf
23.05.2015, 22:26:34
  • 0
@Halav: To może być Izrael przemyśl to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 23.05.2015, 22:06:44
  • 4
Pytanie, czy będzie punkt dla Polski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav 23.05.2015, 21:41:14
  • 4
Obejrzałem właśnie skróty piosenek na Eurowizji i muszę powiedzieć, że... mają tam bardzo ładną scenę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav 23.05.2015, 13:16:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrewNet
BrewNet
23.05.2015, 13:17:26
  • 3
@Halav: tak, już cię zgłaszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c.....l
c.....l
konto usunięte 23.05.2015, 20:02:36
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Halav
Halav
Halav 20.05.2015, 21:34:18
  • 5
Tylko ja odnoszę wrażenie, że Kinga Duda na tych wszystkich zdjęcia z mirko ma minę jakby zastanawiała się co ona właściwie tam robi? Jakby ją ktoś przymuszał żeby tam była.
#kingaduda #bojowkakingidudy #randomshit #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav
Autor
20.05.2015, 21:39:06
  • 2
@darkelf: Wybacz, pomyliłem tagi.
  • Odpowiedz
o.....y
o.....y
konto usunięte 20.05.2015, 21:51:52
  • 2
@darkelf:
To znowu nie jest aż takie głupie.
Wyzwanie w sam raz dla fanów chińskich bajek mango - skoro była kawaii Natalia Pokłonska, to może i być kawaii Kinga Duda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 20.05.2015, 13:46:52
  • 2
Mirki czy jest tutaj jakiś miłośnik grzebania w samochodach? Chciałem wymienić pas wzmocnienia chłodnicy i nie wiem czy sobie poradzę, czy to jest jakoś ogromnie skomplikowane, czy też ktoś kto w samochodzie dotychczas wymieniał jedynie koło da radę?
#pytanie #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tasiu84
tasiu84
tasiu84
20.05.2015, 13:52:16
  • 1
@Halav: Almera?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli tak to nie jest prosto ale nie nie możliwe.
Musisz mieć miejsce do podwieszenia silnika.
  • Odpowiedz
tasiu84
tasiu84
tasiu84
20.05.2015, 13:59:55
  • 0
@Halav: w almerze się nie dało, w twoim nie wiem.
Zobacz czy łapa od silnika się nie opiera na tym wzmocnieniu
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 19.05.2015, 18:15:48
  • 13
Dziwie się temu poruszeniu dotyczącemu premiery Wiedźmina 3, przecież najważniejsza (znana) premiera tego roku jest dopiero 9 czerwca.
#eu4 #commonsense #wiedzmin3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....g
D.....g
konto usunięte 20.05.2015, 07:53:21
  • 0
@Halav: szczerze jak widzę kolejne informacje o dodatkach do eu4 to mi się rzygać chcę polityką paradoxu, ja rozumiem że gra jest rozwijana ale niektóre zmiany za które chcieli sobie płacić jakieś 10$ był tak minimalne że grupa programistów wprowadziłaby je w jeden, dwa dni...
Ilość wydanych dodatków jest tak wielka żeby wyłudzić jak największą ilość pieniędzy... Sam mam oryginalną wersję a jak chcę pograć na dodatkach to mam też
  • Odpowiedz
kraggthegrimm
kraggthegrimm
20.05.2015, 08:11:08
  • 0
@Dzwoneg - mam praktycznie wszystkie dodatki do eu4 - jeszcze nigdy nie wydałem na żaden więcej niż 15-18 zł. Jeżeli 7-10 euro na premierze to dla ciebie za drogo, poczekaj 2-3 miesiące, będzie na pewno w promocji gdzieś.
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 19.05.2015, 15:38:50
  • 46
#eu4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Halav - #eu4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_qvljoCZmPE65fsAmVyz2YAdeC3SqVGg4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav
Autor
20.05.2015, 13:21:09
  • 0
@tytanowy-janusz:
Halav - @tytanowy-janusz:

źródło: comment_6iouoB2zJUGwc86M9Uw7UHBc4O0helay.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
m.....g
m.....g
konto usunięte 20.05.2015, 22:23:29 via Android
  • 0
@Halav:
m.....g - @Halav:
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 17.05.2015, 14:17:38
  • 3
Wiecie może czy Google zrobiło bądź planuje zrobić RiverView? Zabrać kamery na kajaki czy inny środek pływający i uwiecznić rzeki na świecie/Polsce.
#pytanie #wedkarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav
Autor
17.05.2015, 16:23:48
  • 0
@KurzeJajo: Też to praktykuje i za cholerę nie polecam, zdjęcia z mostów StreetView dają więcej niż te mapy satelitarne, takie RiverView było by marzeniem dla każdego wędkarza, widać zawirowania na wodzie czy nawet to czy gałęzie zwisają nisko itd. - masa informacji, można by było przestać jeździć w ciemno z nadzieją, że ten rozmazany kleks jaki się upatrzyło będzie fajną miejscówką.
  • Odpowiedz
don_tumanesko
don_tumanesko
don_tumanesko
17.05.2015, 18:01:56
  • 0
@Halav: Nie popieram.
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 17.05.2015, 12:08:02
  • 3
Precyzyjnie dlaczego część ludzi nie chce imigrantów z Afryki w Polsce? Chyba nie dlatego, że w krajach Europy gdzie jest ich wielu są jakieś burdy, przecież idąc tym tropem należało by pozamykać wszystkich Polaków w więzieniach dlatego, że na zachodzie przylgnęła do nas łatka złodziej.
#pytanie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drap
drap
17.05.2015, 13:44:30
  • 1
@Halav: Pozstać odmienni jak np. muzułmanie w UK? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważasz, że muzułmańska emigracja w UK czy Szwecji jest dobra dla tych krajów? Wierzysz w to dalej że sie zintegrują? Myślę że z afrykanczykami podobnie moze byc.
  • Odpowiedz
Fajny_Gosc
Fajny_Gosc
17.05.2015, 13:55:04
  • 1
@Halav: bo my jesteśmy u siebie.
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 16.05.2015, 23:33:43
  • 4
Rzeczpospolita trzech oceanów choć, przyznać muszę, że ogromnie nie lubię rozgrywek opartych na podbojach - są strasznie nużące, generalnie nie polecam tego stylu.
#eu4 #europauniversalis
Halav - Rzeczpospolita trzech oceanów choć, przyznać muszę, że ogromnie nie lubię roz...

źródło: comment_y91RGNK5RvGqIqr3gXM2Fn0YigRwxUf9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7
16.05.2015, 23:35:38
  • 0
@Halav: Czemu final score taki niski? Niecałe 4 tysiące - zwykle powinno być go ze trzy, cztery razy więcej.
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav
Autor
16.05.2015, 23:41:40
  • 0
@jaqqu7: Dwa powody - raz to zaniedbana gospodarka i dyplomacja, w punkach/miesiąc adm pod koniec byłem na 4 miejscu, a w dyplo na 6 , druga sprawa to mam przesunięte zakończenie gry na 2821 rok, a w grze im jest bliżej końca tym się dostaje więcej punktów.
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 15.05.2015, 19:43:58
  • 2
Oglądałem ostatnio sporo materiałów z gier post-apokaliptycznych i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy obraz świata wykreowany przez cokolwiek żywych graczy jest prawdopodobny w realnym świecie? To co tam widzimy przeczy jakimkolwiek formom cywilizacjo-twórczym, czy jest to spowodowane błahością własnego życia w takiej grze czy też, może brakiem celu w rozgrywce. To jest ciekawa sprawa ponieważ z jednej strony założeniem gry jest jak najdłuższe przeżycie, a z drugiej bezcelowość własnego istnienia stwarza regularny
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....s
L.....s
konto usunięte 16.05.2015, 00:19:34
  • 0
Pooglądaj sobie jak ludzie grają w war-z. Kompletnie nie znam się na grach dlatego, zdziwiło mnie trochę tego typu rozgrywka i zainteresował fakt, że każdy w tej grze podchodzi do spotkanego innego gracza jak do potencjalnego wroga.


@Halav: To gra multiplayer, one rządzą się swoimi prawami. Myślałem że chodzi raczej o coś w style Fallouta.
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav
Autor
16.05.2015, 07:00:51
  • 0
@LordOfTheBananas: Trudno by było wyciągać wnioski o relacjach międzyludzkich z gier w które może grać jedna osoba.
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 13.05.2015, 17:40:22
  • 4
Co się stało w tym nowym dodatku do EU4? Najpierw widziałem jak Polska do połowy XVI wieku rozrosła się tak, że graniczyła z Mingiem, następnie widziałem jak powstają Niderlandy które wchodzą z Polską w sojusz jednocześnie wypowiadając wojnę Austrii która wzywa Polskę jako sojusznika i tak Polska była jednocześnie w sojuszu i wojnie z Niderlandami. Następnie widziałem jak powstają USA które miały siebie samych w koalicji przeciwko sobie. Po zaznaczeniu państwa widziało
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qnebra
qnebra
13.05.2015, 17:46:45
  • 3
@Halav: po prostu Paradox. Nie tłumacz tego znaną nam logiką.
  • Odpowiedz
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII
13.05.2015, 19:23:29
  • 1
@Halav: a to faktycznie ciekawe XD
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 12.05.2015, 07:53:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav 11.05.2015, 09:01:10
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomaraczowy
Pomaraczowy
11.05.2015, 09:15:15
  • 0
@Halav: kuce na kukiza przeszły
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 10.05.2015, 18:35:38
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenir
xenir
10.05.2015, 18:37:53
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
raczynska
raczynska
10.05.2015, 18:38:08
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Halav
Halav
Halav 10.05.2015, 08:17:44
  • 3
Piękna rzeka Bobrek widziana z ulicy Wileńskiej.

#fotografia #sosnowiec
Halav - Piękna rzeka Bobrek widziana z ulicy Wileńskiej. 

#fotografia #sosnowiec

źródło: comment_Gi6cu8FUo5MqZAvxSqdMvjd08kUUEUYv.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halav
Halav
Halav
Autor
10.05.2015, 08:20:36
  • 1
@mati9815: Tak, gdy byłem tam na wycieczce udało mi się nawiązać kontakt z miejscowymi - przesyłają pozdrowienia dla całego Wykopu.
Halav - @mati9815: Tak, gdy byłem tam na wycieczce udało mi się nawiązać kontakt z mi...

źródło: comment_6xOI0g6JAeU8FjEGoTiXDn8wANcjuzvp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
k.....k
k.....k
konto usunięte 10.05.2015, 08:52:17
  • 0
@Halav: nie prawda, skąd mielibysmy miec tak ladny karton i znac engielski
  • Odpowiedz
Halav
Halav
Halav 09.05.2015, 18:12:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dasiekTB
dasiekTB
dasiekTB
09.05.2015, 18:20:33
  • 0
@Halav: No to ponoć trochę kasy kosztuje w czasie ciszy wyborczej. Wykop będzie bulił a ty sie pewnie nie odrzucisz... pewnie dlatego banują
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Strona 23 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.09.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.03.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.07.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.05.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking