@Mandalorethegreat: Pół roku pracy, pół roku w świat. Nawet w Polsce dla ogarniętej osoby nie jest problemem zaoszczędzić powiedzmy $3k, a to w zupełności powinno wystarczyć żeby przeżyć drugą połowę roku na dalekim wschodzie. : P Oczywiście mam na myśli młodych ludzi, bez zobowiązań, wolnych, ambitnych. Takich jak ja, tylko mi jaj brakuje. ( ͡°ʖ̯͡°)
@Mandalorethegreat: Wydaje mi się, że jeżeli faktycznie doszłoby kiedykolwiek do takiej sytuacji to tylko zyskalibyśmy sympatię potencjalnego szefa. ; )
@okmanek: Nie mam, jedynie sporo o tym czytałem kiedyś i sporo podobnych filmików oglądałem. Ale zobaczycie, jeszcze wyruszę w świat! :D
@Mandalorethegreat: A jak wygląda sprawa na przykład z Friqu albo Feuerem? Żyją sobie bardzo daleko i pracują zdalnie (chyba, że coś pokręciłem). ^^ Poza tym wątpię, żeby firma odpuściła sobie dobrego programistę tylko dlatego, że wyjechał sobie gdzieś na pół roku. Jest teraz konkretne zapotrzebowanie, nawet tam
@Mandalorethegreat: No ale nie oszukujmy się, taka osoba w pół roku nie stała się nagle śmieciem na rynku pracy. :D Nie miałem z tym bezpośredniego doświadczenia, nie wykluczam tego, że Ty masz rację, jednak ja wciąż jestem tego zdania, że kiedy jest takie ogromne zapotrzebowanie pracodawca nie pogodni kolesia tylko dlatego, że nie spędził ostatnich 10 lat tylko na pracy.
@okmanek: $500 miesięcznie powinno w zupełności wystarczyć, jeżeli ma być to wersja przygodowa. : P Ludzie wyjeżdżali na miesięczne EuroTripy ze €100 w kieszeni. Po prostu podróżujesz autostopem, sypiasz na dziko, a na jedzenie na miejscu możesz zapracować. Zawsze też korzystasz z życzliwości ludzi. Z $500 miesięcznym budżetem i tak chyba jesteś lepiej ustawiony niż 99% mieszkańców tamtych regionów.
@Mandalorethegreat: A jak wygląda sprawa na przykład z Friqu albo Feuerem? Żyją sobie bardzo daleko i pracują zdalnie (chyba, że coś pokręciłem). ^^ Poza tym wątpię, żeby firma odpuściła sobie dobrego programistę tylko dlatego, że wyjechał sobie gdzieś na pół roku. Jest teraz konkretne zapotrzebowanie, nawet tam