Dziś 17 rocznica śmierci Curtisa Mayfield'a, legenda soulu bezapelacyjnie pozostawił wiele po sobie, chociażby mistrzowski soundtrack do filmu superfly i wiele innych nagrań, świetna gitara, świetny głos, mistrz, wrzucam jak dla mnie jeden z lepszych jego kawałków, arcydzieło i jeszcze to zakończenie tej piosenki ...
@brylek: to sa takie indeksy, gdzie firma-producenta sama przeprowadza badania (a nie zadna instytucja zewnęttrzna, wiec jakos bardzo bym w nie nie wierzył (ale jakis pogląd na sytruacje jednak dają). A i trzeba wiedziec, ze nie przyznaje sie noty D i G bodajze, wiec miedzy C i E jest tylko jeden stopień różnicy.
Te Formyły mają je dosc niskie, niemniej, jak naopisałem wyżej, mi sie jeździ dobrze.
Radosław Kowalski był żołnierzem. Do 2012 roku służył w 10. Batalionie Zmechanizowanym 10. Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Wierzył w to co robił.
Jeden z moich ulubionych kawałków od Herbiego, klasa ... i jeszcze świetny bass od Louisa Johnson'a.