@Niewierny_Mops: Pozbaw się wzroku. Wyostrzony zmysł słuchu bezbłędnie zlokalizuje źródło tego charakterystycznego: "tsssst". A dalej to już po nitce do kłębka i po omacku jakoś dorwiesz tego gagatka. Powodzenia. ( ͡°͜ʖ͡°)
Wczoraj spotkalem sie z kolezanka, ktora kiedys mocno sie mna interesowala a teraz jestesmy kumplami (bez zalu z mojej strony). Laska typowo nastawiona na emigracje, od momentu kiedy sie poznalismy odliczala dni do wyjazdu do UK. Szydzi ze wszystkiego co polskie i jakby mogla to wymazalaby swoje korzenie. Spotkalismy sie wczoraj na piwie z jej inicjatywy po pracy. Kluczowy szczegol: ja na sobie mialem nowo zakupioną koszulke z logo Powstania Warszawskiego. Tu wtręt:
Mirki, czas na ostatnie #rozdajo przed premierą. Zapraszamy do rodziny Szyderców ( ͡°͜ʖ͡°). A jak się komuś nie poszczęści to nie pozostaje nic innego jak zamówienie własnego egzemplarza z #kubek szydercy na www.lozaszydercow.com ( ͡°͜ʖ͡°).
@axis21: rzadko czytam coś niegłupiego na wykopie. Jeszcze mam rodziców. Trochę daleko i kontakt od święta. Trzeba zadzwonić rano i koniecznie pogadać bo czas ucieka...
Czy to będzie lotnisko? Czy to będzie dworzec kolejowy? Czy to będzie dworzec autobusowy? Czy może kampus uniwersytetu? A może jakiś mega biurowiec? A może kończą stadion ns euro? Nie! To kolejne w okolicy centrum handlowe! Maja rozmach sku...bani. #poznan #logikawladzmiasta
Uwielbiam ten moment kiedy na kuchni słyszę grupę sebixów z karynami, zamawiających "najostrzejszą pizzę jaką damy radę zrobić". Mój dzień już w tym momencie jest lepszy.
Miód leje się na moje serce kiedy kelner trzeci raz pyta czy są tego pewni, bo pizza jest mega ostra. Jest zgoda. Wtedy zaczynam ja ( ͡°͜ʖ͡°)
Zamiast klasycznego sosu, sos z dodatkiem kilku kropel autorskiego sosu z Habanero Red Savina i Birds eye. Potem
Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)