Siema. Troszkę się w weekend skopciłem i pod wpływem zacząłem pisać z Claudem żeby zrobić prostą gierkę na temat TRUMPa i SocialMediów Jest to bardzo wczesna faza koncepcyjna xD Dla chętnych udostępniam link żeby się podzielić opinią.
@Faff: Jakaś opcja pauzy np. pod escape czy button na ekranie + przycisk do dźwięków on/off. Zmiana języka powinna być wszędzie nie tylko w nazwach misji i w ich trakcie. Jakiś tutorial też byłby spoko określający zasady gry chociażby w formacie kilku okienek dialogowych żeby sobie przewinąć. Po każdym wyborze Dyplo/Agresywny lepsze byłoby potwierdzenie czy tam confirm w oknie i zatrzymany czas gry na ten moment.
Cześć, Dostałem zaproszenie na rozmowę do oddziału mojej firmy w Szwajcarii. Jedna z największych firm inżynieryjnych na świecie. Stanowisko Mechanical Engineer, okolice Baden, 5lat w tej firmie + 4lata w innej. Jaką stawkę można negocjować? Może ktoś podać widełki?
Z żoną chcemy wziąć kredyt hipoteczny 130tys na 10lat (remont). Zarobki ~6tys netto. Żona aktualnie bez umowy i na zasiłku macierzyńskim, 2m dziecko. Hipoteka będzie wpisana na dom i żona jest tu jedynym właścicielem. Ja jestem właścicielem innej nieruchomości ale siostra wzięła kredyt i poręczyłem go moją działką, której wartość znacznie przekracza jej zobowiązania.
Czy w związku z tym, że siostra kredytu nie spłaca możemy mieć jakiś problem z wzięciem kredytu na
Jak długo aktualnie trwa przelew BTC z portfela na giełdę bądź inny portfel? Czekam już 3 dzień. Wysłałem z ustawieniami w portfelu „normal” co do opłaty. W Blockchain widać transakcję ale jest unconfirmed. #bitcoin #btc
@Faff: musisz dać minimum 100 satoshi za bajt. zwykła transakcja 1input, 2 output ma ~250 bajtów. Czyli 25tys Satoshi czyli ~15usd. Jak chcesz w najbliższych blokach się znaleźć to 1000-2000 satoshi/bajt czyli 150-250usd
Cześć, Na morele jest dostępnych parę sztuk wersji PRO z M1. Wysyłka od razu i teoretycznie pon/wt dostawa. W całej Polsce są braki a Oni mają dostępne sztuki od zaraz. Ktoś wytłumaczy jakim cudem?
@Faff: podzwoniłem, popytałem ( ͡°͜ʖ͡°) mają je na magazynie własnym, nic tylko brać. Dla ciekawostki dodam, że Air z M1 jest u nich tańszy o 300 złotych względem ceny w Apple i innych sklepach.
Zastanawiam się nad zrobieniem akcji #zbieramnanio. NIO ma spory potencjał i Chiny na pewno będą chciały mieć swoją kopię Tesli ( ͡°͜ʖ͡°). Świat powoli idzie w kierunku elektryków i prędzej czy później stanie się to popularne na większą skalę. Aktualnie mam w akcjach NIO około 3700zł. Cena nowego to mniej więcej 200tys zł. Czyli
@Zany: Fame w ogóle mnie nie interesuje. Mogę robić mały update raz na jakiś czas, resztę będę trzymał dla siebie. Bardziej liczę na to, że wypowie się szersze grono i poznam inny punkt widzenia.
@Krupier: Aktualnie jestem 80% na plus. Więcej kasy w sumie miałem wpakowane w Fastly i było jeszcze lepiej ale polityka TikTok trochę popsuła. Myślę żeby dokupić jednego i drugiego. W longterm myślę, że będzie warto :)
Witam wszystkich. Szukam jakiegoś korepetytora / korepetytorki z języka angielskiego w Pszczynie. Może ktoś uczęszcza i poleci jakąś sprawdzoną osobę? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam #pszczyna
Troszkę się w weekend skopciłem i pod wpływem zacząłem pisać z Claudem żeby zrobić prostą gierkę na temat TRUMPa i SocialMediów Jest to bardzo wczesna faza koncepcyjna xD
Dla chętnych udostępniam link żeby się podzielić opinią.
https://rufus-wi.github.io/Diplomatic-disaster/
#gamedev
Dzięki za rady.
W wolnym czasie postaram się to skończyć :)