Wpis z mikrobloga

Jak długo aktualnie trwa przelew BTC z portfela na giełdę bądź inny portfel?
Czekam już 3 dzień. Wysłałem z ustawieniami w portfelu „normal” co do opłaty.
W Blockchain widać transakcję ale jest unconfirmed.
#bitcoin #btc
  • 21
  • Odpowiedz
BTC z portfela na giełdę bądź inny portfel?


@Faff: Nigdy mi się nie zdarzyło dłużej niż kilka godzin, a zwykle najmniejsze fee ustawiam bo mi się nie spieszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Faff: musisz dać minimum 100 satoshi za bajt. zwykła transakcja 1input, 2 output ma ~250 bajtów. Czyli 25tys Satoshi czyli ~15usd. Jak chcesz w najbliższych blokach się znaleźć to 1000-2000 satoshi/bajt czyli 150-250usd
  • Odpowiedz
@Faff: masz specjalnie dla ciebie odpaliłem atariego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fee comparison
Price (Coinbase) : 54786.45 USD
BTC recommended fee.
Tx size 140 VBytes:

< 30 minutes : 274 sat/VB : ~21.0161 USD
30 minutes : 206 sat/VB : ~15.8004 USD
1 hour : 170 sat/VB : ~13.0392 USD

https://mempool.space/

Price (Coinbase) : 2490.43 USD
ETH recommended gas price.
Tx size 21000 gas:

< 30 seconds
  • Odpowiedz
  • 0
Powiedzcie mi jeszcze, czy jeśli mam otwarte dwie transakcje które wiszą i teraz zrobię 3 przelew ale za większą opłatą to ta nr3 wyprzedzi poprzednie dwie?
Czy może to jest jakoś zależne od ustawień portfela, że sam też je jakoś kolejkuje 1,2,3....?
  • Odpowiedz
  • 0
@atari_xd: Chyba ostatnie pytanie.
Czy portfel musi być cały czas włączony żeby ta transakcja przeszła, czy mogę wyłączyć kompa? :)
  • Odpowiedz
  • 0
@fervi: Wychodzi na to, że nie mam.
Temat jest śmieszny bo znalazłem na mega starej giełdzie z 2014 trochę BTC. Nie wymieniali tam BTC na USD/Euro.
Wypłaciłem to na stary portfel i teraz chciałbym spieniężyć. Wysłałem jeden przelew wcześniej na iptv (tak jak zawsze) a drugi na bitpanda. Oba wiszą od 3 dni.
Są widoczne w Blockchain. Zastanawiam się czy nie puścić z większym fee przelewu numer 3?
  • Odpowiedz