@F1ut: ta będzie z 12 lat temu w sumie nie wiem co to za jwh było. Odcięło mnie na pół godziny, cały czas byłem przytomny ale nic nie widziałem a w uszach grzmiał mi dzwon. Myślałem że umrę 10/10
@F1ut aleś przypominał! Śmiesznie to działało i dość krótko, trzeba było co chwilę dopalać. Głupawka mocna łapała. Czasami mi się wydaje że do dzisiaj mam po tym dziury na bani (ꖘ‸ꖘ).
Czasami mi się wydaje że do dzisiaj mam po tym dziury na bani (ꖘ‸ꖘ).