Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ernis21
Ernis21

Ernis21

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2615
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 2612
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 18
Ernis21
Ernis21
Ernis21 23.05.2026, 13:09:13
  • 1
Mam za dużo flakonów i odlewek w szafce, także potrzebuję pomocy w opróżnieniu jej ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dpzAffzsNOE115yHNnXMgB1dbKb-zBsnDp9H4z-MbOU/edit?usp=sharing

Flakony do puszczenia:
Issey Miyake Le Sel EdP
Rayhaan Italia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mingan
mingan
23.05.2026, 17:56:43 via iOS
  • 5
@Ernis21: widzę, że kolega zmienił ceny na bardzo sportowe! To się ceni :)
  • Odpowiedz
krzych-ch
krzych-ch
krzych-ch
27.05.2026, 17:24:30 via Wykop
  • 0
@Ernis21: wysłałem pw
  • Odpowiedz
underrated
underrated
23.05.2026, 12:48:14
  • 5
Jakie znacie zapachy "tak jakby luksusowe"? Kosztujące rozsądne pieniądze ale mające vibe czegoś znacznie lepszego. Biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa. Dla mnie jest to Bentley For Men Intense.
#perfumy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 23.05.2026, 13:05:20 via Wykop
  • 2
@underrated: Zakładając, że Outlands jest warte 1.7k to Rayhaan Terra mogłby spokojnie kosztować kilka razy więcej niż kosztuje ;)
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
22.05.2026, 07:11:59
  • 1
testowaliscie cos z mith poza mystery for him?

#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 22.05.2026, 08:09:16 via Wykop
  • 4
@pomelobezkaca2: Mam Blue Wood i Horizon. Blue Wood to de facto Layton robiony przez tego samego perfumiarza, czyli świetny ;) (są drobne różnice, ale jak nie jesteś łowcą każdej nuty zapachowej to po prostu Layton). Horizon to fajny świeżak (podobno w stylu Afternoon Swim, ale nie wąchałem LV), dla mnie herbatkowy, ale w nutach tego nie ma oficjalnie. Jak kupowałem z Villenel to mi wysłali jeszcze kilka dekantów. Italian Bergamot
  • Odpowiedz
te0123
te0123
te0123
20.05.2026, 10:00:43
  • 0
#perfumy

Szukam czegoś co pachnie jak katedra. Jak średniowieczny monastyr albo stara cerkiew.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 20.05.2026, 10:27:27 via Wykop
  • 1
@te0123: Chociaż ja osobiście czuję kanapę wrzuconą do ogniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ernis21 - @te0123: Chociaż ja osobiście czuję kanapę wrzuconą do ogniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-20 122637

Pobierz
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 15.05.2026, 18:29:50
  • 0
#perfumy #stragan
Nie chce ktoś jakiś smrodów? Ceny i pojemności jak docsie

Flakony do puszczenia:
Issey Miyake Le Sel EdP
Rayhaan Italia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21
Autor
15.05.2026, 19:06:16 via Wykop
  • 0
@mingan: Tbh to albo wpisywałem za ml tyle ile kupowałem albo patrzyłem na Perfumehub jak coś mi leży x czasu, parę jest drogich, bo kupowałem małe flakony, ale nikogo nie zmuszam ;)
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
15.05.2026, 13:26:45
  • 8
Ja p------e mirasy, pierwszy raz zagościłem w sklepie stacjonarnym erbel i nie wiedzialem ze mam u siebie taka perełkę xd
Wchodzę i pierwsze wrazenie to troche bieda i same designery w sumie, pytam chłopa "jest jakaś nisza coś teges?" a on "tak, tam dalej za rogiem" a tam 4x wiecej smrodow z testerami do wszystkiego, a na zapleczu chyba kolejne tyle samo juz bez testerów ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 15.05.2026, 13:40:19 via Wykop
  • 3
@ucho_igielne: Erbel bardzo spoko, kupowałem i stacjonarnie i online. Mają też tabele z zapachami do odlania, która jest znacznie pełniejsza niż to co mają na stronie: https://www.dropbox.com/scl/fi/ju4jpnq6tw0fhelybi56o/nisza-15.05.2026.pdf?e=1&fbclid=IwY2xjawR0AH9leHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEecTKC8SQw2Q2cufUWCt02U0IRqUNO4KXJjLjuJLp_c3cBdF2FhOfEP2HEzss_aem_ykHMrxWFM0b2VkkdgTDkdQ&rlkey=zgj52gyzxhz7gwc6cxlzobr30&st=6qlcoit2&dl=0
  • Odpowiedz
mrthompson
mrthompson
12.05.2026, 16:07:45
  • 10
Z każdym kolejnym testowanym arabem mam wrażenie, że coraz bardziej jebią chemią #perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 12.05.2026, 16:18:16 via Wykop
  • 4
@mrthompson: lepsza chemia niż potrójny oud na poczwórnym oudzie…
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
09.05.2026, 09:20:06
  • 34
Yo, zapowiadana wojna klonów LV Imagination - Aqua Dubai vs Zara vs Marwa vs Alexandria vs Hectic, miłego :)




Główne wrażenia i przemyślenia z mojej strony są takie: 

- Balans, jakość i naturalność składników w LV są moim zdaniem nie do podrobienia, w cenie macie oczywiście zdyskontowany oryginalną kompozycję i markę premium. Perfumy robią naprawdę duże wrażenie na otoczeniu, dziewczyny nie mogłby wyjść z podziwu, na temat jakiegokolwiek klona nikt nigdy sie
Miauczynskiadasadam - Yo, zapowiadana wojna klonów LV Imagination - Aqua Dubai vs Zar...

źródło: IMG_0489

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 09.05.2026, 09:42:29 via Wykop
  • 1
Czyli flakon Marwy ze sobą i pryskać się co godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 08.05.2026, 16:27:37
  • 12
Niedawno znalazłem nowe uzależ... hobby, ale trochę boli po portfelu (a już planuję kolejne zakupy...), stąd zapraszam na #stragan :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dpzAffzsNOE115yHNnXMgB1dbKb-zBsnDp9H4z-MbOU/edit?usp=sharing

#perfumy
Ernis21 - Niedawno znalazłem nowe uzależ... hobby, ale trochę boli po portfelu (a już...

źródło: uzaleznieniewykop

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21
Autor
08.05.2026, 17:07:18 via Wykop
  • 11
@smokusmok: Gdybyśmy wylali nasze kolekcje obok siebie to i tak tylko twoją byłoby czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
05.05.2026, 13:03:53
  • 2
Marwa, opinia

biorę po 200zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa

#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Ernis21
Ernis21
Ernis21 05.05.2026, 13:47:28 via Wykop
  • 1
@Gieremek: Dziś porównywałem z Imagination i Hawasem Kobrą. Jak nie jesteś mega wyćwiczonym nosem to pachną właściwie tak samo xd
  • Odpowiedz
pijmleko
pijmleko
08.04.2024, 20:23:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 08.04.2024, 20:32:44 via Wykop
  • 0
@pijmleko: Bo Jaki nie rozróżnia kosztów marginalnych i LCOE xd
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 02.09.2022, 13:09:46
  • 0
Siema duńskie mirki i mirabelki. Zacząłem studia na DTU i wypadałoby dostać SU. Aktualnie szukam pracy jako Student Assistant w zawodzie (Sustainable energy), jednak jak ofert jest sporo to konkurencja jest jeszcze większa, plus korporacyjne procesy strasznie długie. Powoli się godzę z myślą, że tymczasowo trzeba szukać czegokolwiek, żeby nie zbankrutować.

Stąd pytanie, gdzie szukać czegoś co przyjmuje każdego i co ewentualnie można zostawić relatywnie z "dnia na dzień" gdybym dostał coś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best11
Best11
02.09.2022, 15:41:40
  • 1
@Ernis21: u mnie w biurze jest student który pracuje jako programista, ale do tego śmiga rowerem w Volt i trzepie tam kasę. Jeździ już drugi rok mimo pracy w biurze… jak masz sile to może volt w takim razie? Tymczasowe i możesz rzucić z dnia na dzień
  • Odpowiedz
PustyCzlowiek
PustyCzlowiek
10.09.2022, 18:55:03
  • 0
vikar - agencja pracy tymczasowej,


@hankel: to nie bardzo dla studenta, dzwonią kiedy chcą, wysyłają gdzie chcą, nawet nie patrzą na to co się im zaznaczyło przy rejestracji, po prostu idziesz tam gdzie jest zapotrzebowanie, a jak kilka razy odmówisz i to już się w ogóle nie odzywają ... no i zazwyczaj to praca czysto fizyczna, a op pisze o problemach z kręgosłupem.
  • Odpowiedz
Mon_Amour
Mon_Amour
26.06.2021, 10:35:40 via Android
  • 0
Czy można zażyć ibuprofen albo metamizol (pyralgina) na gorączkę po szczepieniu? Paracetamol nie może sobie z nią poradzić. #szczepienia #covid19 #koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 26.06.2021, 10:46:03
  • 2
@Mon_Amour: mi dzisiaj rano lekarz mówił paracetamol albo pyralgina (oba teoretycznie maja słabe działanie przeciwzapalne i o to podobno chodzi ¯_(ツ)_/¯)
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 10.01.2021, 11:38:03
  • 11
Wiek:22
Plec: M
Waga: 105,3kg
Wzrost:188 cm
BMI: 30
Cel: 90kg
Ernis21 - Wiek:22
Plec: M
Waga: 105,3kg
Wzrost:188 cm
BMI: 30
Cel: 90kg

Grudz...

źródło: comment_16102786072QDwLztgRkqFmCY118ikqg.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElLama
ElLama
10.01.2021, 12:38:25
  • 1
@Ernis21: Powodzenia Mireczku!
  • Odpowiedz
michuss
michuss
michuss
10.01.2021, 16:00:34
  • 1
@Ernis21: Witamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a.....k
a.....k
konto usunięte 04.01.2020, 06:00:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2203
Dwa i pół roku walczyła

Wczoraj o 18:40 przegrała

Posypałem się

#mama #rak #nowotwory #onkologia #z----------o
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21 04.01.2020, 09:42:03
  • 4
@ameliniowyguzik: Wyrazy współczucia, moja mama zmarła przed świętami, także po dwóch latach walki z rakiem. Pamiętaj, że nie jesteś sam i nie bój się zwrócić o pomoc czy po prostu pogadać z kimś, czy to dalsza rodzina czy znajomi, czy mirki z wykopu :(
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking