#nieruchomosci Na zdj matka z 2 synów, nie wiem czy wyszło
źródło: rodziny_czekające
Pobierz
źródło: rodziny_czekające
Pobierz
źródło: obraz
Pobierz
źródło: obraz
Pobierz
źródło: sdfsfd
PobierzRocznica
od 15.09.2025
Gadżeciarz
od 15.09.2014
Mikroblogger
od 13.09.2020
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Do nauki też mozna stosowac np. vasco v4 ale to 1500 zł kosztuje a nauka języka jak śmigasz gdzieś to z 300-500 zł bo paliwo i czas, korki to z 200-300 zł pewnie za godz XD