Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Doiges

Doiges

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8132
  • Znaleziska 279
  • Mikroblog 7853
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 38
  • Dodane (119)
  • Komentowane (1143)
  • Plusowane (6591)
DarthRevan155
DarthRevan155
5 godz. i 17 min temu
  • 11
#kononowicz #patostreamy

Live nadal trwa - monkeje pilnie słuchają. Potem krótka narada jaki kierunek obrać i polecą narracje xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nietypowy_Skuciaty
Nietypowy_Skuciaty
4 godz. i 48 min temu
  • 13
Lajt skończony, czekamy na narracje lateksów.
Pewnie jak zawsze będzie zabawna XD

#kononowicz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
4 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 8
@Nietypowy_Skuciaty:
Na szczęście wszystkie maupy na czarnej i oszczędzam oczy.
  • Odpowiedz
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
4 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 6
@PiekielnyBigos:
No tak, legendary. Ego trzeba sobie podbudować przez CEO, manager, prezes...
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
4 godz. i 25 min temu
  • 10
#kononowicz #patostreamy
Podliczenia japy
Predator77 - #kononowicz #patostreamy
Podliczenia japy

źródło: 18441

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
4 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 16
@Predator77: a gdzie podliczenie donejtów z zaciśniętymi ząbkami?
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
4 godz. i 15 min temu via Android
  • 13
@Predator77 To co robi siewierska oraz nietypowe małzeństwo z Krzyżowej nazywa się SLAPP.
  • Odpowiedz
Kazik75
Kazik75
3 godz. i 54 min temu
  • 8
#kononowicz kiedyś to byli czasy
Kazik75 - #kononowicz kiedyś to byli czasy

źródło: 1000025290

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155
3 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 8
@Kazik75: przynajmniej wyznał szczerze jakiej jest płci. Albo przynajmniej się samookreślił
  • Odpowiedz
Doiges
Doiges 3 godz. i 36 min temu via Android
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
10 godz. i 1 min temu
  • 17
#kononowicz #patostreamy

Pryta, nie ładnie tak kasować czyjeś komentarze informujące. Trzeba wkleić:
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy

Pryta, nie ładnie tak kasować czyjeś koment...

źródło: 20260624_160306

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
9 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
@DarthRevan155: pojechałem go jak masełkiem po chlebq i teraz mi posty naprawia
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
Autor
8 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@PasztetDuda: a co innego od kilku lat on ma do roboty xd sprawa się zakonczy, wszyscy się rozejdą a ten nadal będzie tu siedział
  • Odpowiedz
wsiokom
wsiokom
9 godz. i 52 min temu
  • 6
#kononowicz Friendship z przecwelony Rafałek has ended, now Nitrogigaszczur is my rzecznik prasowy!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
9 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
@p10t3r: Gdzie lament? Idź się ze schizem po jajach lizać
  • Odpowiedz
wsiokom
wsiokom
Autor
9 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
@p10t3r: ale że niby o co chodzi, bo nie teges
  • Odpowiedz
xer2--her
xer2--her
12 godz. i 36 min temu
  • 642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbozowykombain
zbozowykombain
zbozowykombain
12 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 237
- Co k---a, pierwszy raz widzisz fakturę za 15 minut rozmowy?


@xer2--her: łooo panie w 15 min to dobry konował 5 pacjentów zrobi XD
  • Odpowiedz
Blind_D2
Blind_D2
12 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 67
@xer2--her: złoto
  • Odpowiedz
emerytowany_emeryt
emerytowany_emeryt
10 godz. i 14 min temu
  • 14
cipkooczano wrócił
#mexicano #kononowicz #patostreamy
emerytowany_emeryt - cipkooczano wrócił
#mexicano  #kononowicz #patostreamy

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
10 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 13
@emerytowany_emeryt: nie śpi po nocach i ogląda mundial popijając

  • Odpowiedz
SpecyficznyZapachSzkolnej
SpecyficznyZapachSzkolnej
SpecyficznyZapachSzkolnej
10 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@emerytowany_emeryt: ta cziperka jak wino. Im starsza tym lepsza
  • Odpowiedz
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
12 godz. i 46 min temu
  • 25
Po czym rozpoznać że sprawa Kononowicza ma się już ku końcowi a tag boży umiera?

1. Nic juz w zasadzie nie jest w rękach Olgierdano-sama, Kondzia-senpai ani innych prominentnych osob z Uniwersum, wszystko poszło już w ręce służb
2. Nie ma juz w zasadzie żadnych medialnych spekulacji, wszystkie media po prostu czekają na werdykt
3. Pastuchy i ich najbliższa świta zamilkły, siedzą pod kamieniem i śkylają pimple ze strachu
4. Na tagu Bożym
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
12 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 10
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: nie no barnejek tradycyjnie pod kamykiem
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
12 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 8
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: Ciekaw jestem, czy uniwersum bliżyńskie przeżyje renesans, czy też bardziej będzie chylić się ku końcowi.
  • Odpowiedz
MilaKa88
MilaKa88
11 godz. i 1 min temu
  • 21
prytek, a skąd wiesz? Masz też z kaśką kontakt?🙂🙂🙂
#kononowicz #patostreamy
MilaKa88 - prytek, a skąd wiesz? Masz też z kaśką kontakt?🙂🙂🙂 
#kononowicz #patost...

źródło: IMG_2555

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
10 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 5
Następny na zdjęcie golonki złapany xD. Na jej miejscu, jakbym był nią, to wolałbym już barneja i wsw xD
  • Odpowiedz
PZt37
PZt37
10 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 13
@MilaKa88: Same tajne rozprawy a zielonki na Wykopie wszystko wiedzą co tam się działo, co za zbieg okoliczności.
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
przedwczoraj, 21:09:11
  • 22
#kononowicz #patostreamy #oprawcykononowicza

Pani Sekretarz Stanu Polskiego Rzadku Kotula jasno określiła strony - oprawcy zostali zaszufladkowani jako ZŁO 👏
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy #oprawcykononowicza

Pani Sekretarz Stanu Po...

źródło: Screenshot_20260623_230430_X

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
przedwczoraj, 21:16:36 via Wykop
  • 9
@DarthRevan155: w końcu polityk nie pie*doli się w konwenanse i nazywa rzeczy po imieniu
  • Odpowiedz
Noire87
Noire87
przedwczoraj, 22:23:11 via Android
  • 5
@DarthRevan155: Chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów, jakiś poseł nazywa rzeczy po imieniu. Nie włącza w to socjotechnik i wciskania kitu. Bardzo dobrze. Oprawcy do pierdełka na 100 lat lub 25 zł grzywny.
  • Odpowiedz
andrenek
andrenek
przedwczoraj, 21:15:56
  • 18
#kononowicz Cos tam diskordziaki znowu dokazuja, więc trzeba przypominać xD
#rzekasmierdzi #patostreamy
andrenek - #kononowicz Cos tam diskordziaki znowu dokazuja, więc trzeba przypominać x...

źródło: 1000007036

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrenek
andrenek
Autor
przedwczoraj, 21:19:03 via Android
  • 12
@PasztetDuda: największe dupowłazy najbardziej teraz szczekają chorągiewki
  • Odpowiedz
AntyBocian07
AntyBocian07
przedwczoraj, 21:20:14 via Wykop
  • 11
@andrenek: oni tam wszyscy renty na czapki mają. Tylko jeden musi tirać do emerytury
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
23 godz. i 51 min temu
  • 18
Wybrałem się z #rozowepaski na #madera na tydzień i nie mamy pomysłu co można robić, oprócz siedzenia w wodzie lub hotelu XD
Możecie polecić coś nietypowego? Może są jakieś, nie wiem, polskie szkoły na Maderze?
Pozdrawiam! (zdjęcie z cenzurą bo wypok)
#kononowicz #wygryw #wakacje #patostreamy
gr0m1t - Wybrałem się z #rozowepaski na #madera na tydzień i nie mamy pomysłu co możn...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProktoDewastator
ProktoDewastator
21 godz. i 14 min temu via Android
  • 8
@gr0m1t: polecam wariant cypryjski. Zwiedzanie melin na Maderze w poszukiwaniu potencjalnej ofiary tzn. podopiecznego.
  • Odpowiedz
mrowa94
mrowa94
19 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 16
@gr0m1t: musiałem 🤣🤣
mrowa94 - @gr0m1t: musiałem 🤣🤣

źródło: IMG_4570

Pobierz
  • Odpowiedz
wsiokom
wsiokom
przedwczoraj, 16:13:34
  • 15
#kononowicz Czika kiri? Chyba raczej Czika Świri :D #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
przedwczoraj, 16:19:07 via Wykop
  • 17
ATAKUJE MJE
I tryumfalny wpis tagowego odklejeńca że spadł kom. Wygryw życia.
  • Odpowiedz
Nietypowy_Skuciaty
Nietypowy_Skuciaty
przedwczoraj, 16:26:21 via Wykop
  • 8
@krzysztof_suchodolski: największe osiągnięcie odkąd przyznali mu zasiłek
  • Odpowiedz
wsiokom
wsiokom
przedwczoraj, 14:53:41
  • 37
#kononowicz Na spotkaniu z prokuratorem Olszewskim pojawi się Paweł Kołodziej. Poruszony został istotny wątek Paszteta Pomidorowego i Drzwi Garażowych. Nie ignorujemy sprawy! #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal
przedwczoraj, 14:55:50 via Wykop
  • 18
@wsiokom: Słyszałem też że z główny podejżany został zmieniony na king of the diamond, jako że on był szarą eminencja i tak naprawdę tym zarządzał.
  • Odpowiedz
wsiokom
wsiokom
Autor
przedwczoraj, 14:57:37 via Wykop
  • 13
@Midnight_Animal: @PasztetDuda Zespół śledczych jedzie już w okolice młyna w Radzyminie.
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
przedwczoraj, 15:06:25
  • 25
#kononowicz A pamiętacie jak Sierżant Bagieta, taki poinformowany fan szkolnej 17 nazwał centaura "Radosławem N."? xD
#patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
przedwczoraj, 15:08:34 via Wykop
  • 15
@deko_gangster: łun to niby staroszkolniak, a takie babole gadał, że nie dało się słuchać. Jakby 5 minut kononopedie poczytał w ramach rozeznania
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
Autor
przedwczoraj, 15:26:04 via Wykop
  • 9
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: Jak dla mnie to akurat w szkolnej sprawie to bardziej zaszkodził niż pomógł, a imo mógł wiele
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 330
  • Strona 1 z 330
  • >

Mateusz Borodo

  • Chinwali

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.01.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking