Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CreamCastro

CreamCastro

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 18
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (16)
korporacion
korporacion
23.12.2017, 14:45:37
  • 1682
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....0
j.....0
konto usunięte 23.12.2017, 14:46:56
  • 2596
@korporacion:
lepiej napisz jak chciałeś zbudować "wymarzony dom" za 50 tys. złotych
  • Odpowiedz
Gensek
Gensek
23.12.2017, 14:56:12
  • 1214
@korporacion: Dom za 150K? Gdzie wy mieszkacie? Na Białorusi?
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
14.12.2017, 09:55:16
  • 160
#anonimowemirkowyznania
Cześć, Mireczki.
Mam pewien problem sercowy, i nie mam się kogo poradzić, więc padło na was.
Otóż 5 miesięcy temu poznałem świetną dziewczynę, która zaskarbiła moje serce do dziś. Na chwilę obecną, jest to tylko friendzone (╥﹏╥)
2 miesiące temu posypał się jej związek, i widzę że nadal go przeżywa, ale jest co raz lepiej. Obecnie spędzamy razem dużo czasu, chodzimy na łyżwy, zabrałem ją nawet
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sikzmiednicy
sikzmiednicy
14.12.2017, 09:56:53
  • 409
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja na Twoim miejscu nic bym nie mówił tylko w końcu wykonał jakiś ruch, spróbował pocałować albo coś
  • Odpowiedz
zolwixx
zolwixx
14.12.2017, 10:01:29
  • 390
@AnonimoweMirkoWyznania: ryzykuj, ale po filmie, żeby sobie nie zepsuć odbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak powie NIE, to trudno, odprowadź do domu i wróć płakać na mirko, będę pocieszał. a jak powie TAK, to zaproś jeszcze na szybką kawę/ciastko/cokolwiek.

POWODZENIA!
  • Odpowiedz
b.....y
b.....y
konto usunięte 12.12.2017, 16:12:07
  • 1212
#gdansk Mam do sprzedania starego czerwonego Krossa A6 z brakującym zębem w przedniej zębatce.
b.....y - #gdansk Mam do sprzedania starego czerwonego Krossa A6 z brakującym zębem w...

źródło: comment_pih5hXKx3WHI3uOVhqGElrTVeiPVXfiR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....t
A.....t
konto usunięte 12.12.2017, 16:13:12 via Android
  • 682
@baetky mam nadzieję że nie kradziony
  • Odpowiedz
Ghooz
Ghooz
12.12.2017, 16:15:26
  • 896
@baetky: jest ryzyko dostania w ryj za jazde nim po miescie?
  • Odpowiedz
WujekRada
WujekRada
15.10.2017, 14:29:47
  • 137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....m
H.....m
konto usunięte 15.10.2017, 16:43:17
  • 29
@WujekRada: Nie masz ochoty zabić rodziców?
  • Odpowiedz
Szlif
Szlif
15.10.2017, 17:16:11
  • 91
@WujekRada: nie przeliczaj, że miałbyś teraz 3,5 miliona, bo na pewno byś tak długo nie wytrzymał i sprzedał go jak chodził za 100-200$
  • Odpowiedz

Ukassiu
Ukassiu
15.10.2017, 14:30:32
  • 11
Kolorowe wersje A2 i Ciri (włosy pewnie poprawnie w tygodniu, gdy ogarnę 'oko').

O ile wypalanie + cieniowanie całkiem sprawnie mi już wychodzi, tak z malowaniem nie jest już tak kolorowo. Jednak z każdym kolejnym nabieram wprawy.

Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala

#pirografia #malarstwo #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #nierautomata #ciri #wiedzmin3
Ukassiu - Kolorowe wersje A2 i Ciri (włosy pewnie poprawnie w tygodniu, gdy ogarnę 'o...

źródło: comment_WKp65U3A2h7Dxx7TaACIBiiSw5JIcdz3.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukassiu
Ukassiu
Autor
15.10.2017, 14:30:45
  • 4
@Ukassiu: A2:
Ukassiu - @Ukassiu: A2:

źródło: comment_QbpxtTNqNBtLul7NxUpkuFsawRNlvXX4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ukassiu
Ukassiu
Autor
15.10.2017, 15:58:51
  • 1
@z0z0l: Każdy tak mówi, a potem wyjdzie żeś drugi Picasso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Utiopa
Utiopa
18.03.2017, 18:40:15
  • 126
5 miesięcy temu wrzucałem listę sklepów związanych ze #streetwear. Dzisiaj jako nowy wpis aktualizuję całość. Na liście nie znajdują się wyłącznie polskie brandy, sklepy także proszę bez zdziwienia. Sklepy odchodzą, przychodzą, istnieje ich o wiele więcej, ale ta podstawka powinna wystarczyć każdemu, kto, choć w najmniejszym stopniu chce lub interesuje się #streetwear.

Każda strona zawarta w tej liście wysyła do polski (sprawdzałem opcję). Posortowane alfabetycznie. Polskie brandy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saganis
Saganis
Saganis
18.03.2017, 19:06:59
  • 3
@Utiopa: Dziękuje Pan Utiopa
  • Odpowiedz
MakssPl
MakssPl
14.04.2017, 11:02:40
  • 2
@Utiopa: ⚡️
  • Odpowiedz
H.....a
H.....a
konto usunięte 01.10.2017, 08:35:37
  • 484
SZYBKO, NIE MA CZASU NA WYJAŚNIENIA!
#bonzo #heheszki #humorobrazkowy
H.....a - SZYBKO, NIE MA CZASU NA WYJAŚNIENIA!
#bonzo #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_Vq8diipQNz7ARP309kXlKqzawIkbuq2E.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

q.....x
q.....x
konto usunięte 01.10.2017, 08:50:29
  • 4
@Hans_Landa: ja plusuję, a ci co nie to łaski bzik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
M.....g
M.....g
konto usunięte 01.10.2017, 11:23:51
  • 3
@Hans_Landa: piencet plus tego typu wizisie
  • Odpowiedz
Velsey
Velsey
27.09.2017, 01:00:55
  • 1380
Velsey

źródło: comment_k4vPCeH8DBYux9fngOcaLaIhomzYRGHM.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noboczemunie
noboczemunie
27.09.2017, 01:02:36
  • 61
@Velsey: Sie nie spozniam, a potem siedze na początkach imprez samotnie :/ nie polecam
  • Odpowiedz
tahmyresetti
tahmyresetti
27.09.2017, 05:18:24 via Android
  • 85
@Velsey puhpurhowy
  • Odpowiedz
BySpeedy
BySpeedy
18.08.2017, 16:42:51 via Android
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tygry
tygry
18.08.2017, 17:51:10 via Android
  • 2
@BySpeedy o jak smjesznie
  • Odpowiedz
H.....H
H.....H
konto usunięte 18.08.2017, 20:08:50
  • 0
@BySpeedy: przeciez to fabryczne opakowanie bmw @tygry:
  • Odpowiedz
NaCzilku
NaCzilku
28.05.2017, 07:06:37 via Android
  • 957
NaCzilku

źródło: comment_rgqP6ZfmKjVGko7h0Kqxop2OXKyimcoe.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
28.05.2017, 07:08:13
  • 38
@NaCzilku:
pestis - @NaCzilku:

źródło: comment_Ewbe4Rq4xc7Y7ez69W5pR20hqJmict85.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W.....r
W.....r
konto usunięte 28.05.2017, 08:01:23
  • 4
@NaCzilku: gdzie z buciorami do gara?
  • Odpowiedz
sQ4nl
sQ4nl
20.05.2017, 06:40:30
  • 4199
#rozdajo #zadarmo
Mireczki robie kolejne rozdajo, każdy może plusować zielonki też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie odbędzie sie około 23.00 dla zwycięscy napisze wiadomość priv.
Mam telefon Xiaomi Mi4c używam go od ponad roku co prawda ma pare rysek na wyświetlaczu ale ogólny stan jest dobry.
sQ4nl - #rozdajo #zadarmo 
Mireczki robie kolejne rozdajo, każdy może plusować zielo...

źródło: comment_Pvps3wVaQt8kLTmKN318Pm8HggOGLfde.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

irastaman
irastaman
20.05.2017, 06:42:12
  • 529
@sQ4nl: fajnie że masz telefon ale co jest do wygrania w twoim #rozdajo
  • Odpowiedz
benzdriver
benzdriver
20.05.2017, 06:47:20 via Android
  • 119
@sQ4nl gr8 b8, m8
  • Odpowiedz
bednarz2000
bednarz2000
20.05.2017, 10:12:40
  • 5727
Mireczki jako że właśnie stuknęły mi 2 lata na wykopie zodnie z tradycją organizuje #rozdajo
Niedawno kupiłem sobie nowego laptopa więc mam do oddania Asusa x53s.
Jest to lepsza wersja 8GB ram i 1TB dysk. Laptop miał wymienianą matryce, brak oryginalnego zasilacza jednak dorzucę zamiennik(kabel co prawda lekko nadpsuty ale działa).
U mnie się kurzy i marnieje i mimo że sprzęt ma już prawie 5 lat to myślę że ze
bednarz2000 - Mireczki jako że właśnie stuknęły mi 2 lata na wykopie zodnie z tradycj...

źródło: comment_swLMmVI2L6B6FV2MhERCr3xOcVCvxh3y.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....m
H.....m
konto usunięte 20.05.2017, 10:13:08
  • 33
@bednarz2000: dołóż 2 tyś i kup... oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
solidsnake7
solidsnake7
20.05.2017, 10:27:17
  • 19
@bednarz2000: aaa zaplusowałem boo..w sumie potrzebuje jakiegoś lapka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
sQ4nl
sQ4nl
13.05.2017, 07:39:23
  • 4564
#rozdajo #zadarmo
Mireczki robie rozdajo zasady brak zasad każdy może plusować zielonki też tak żeby plusów nałapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie dziś ok 21.00 dla zwycięscy napisze wiadomość priv z nagrodą.

sQ4nl - #rozdajo #zadarmo
Mireczki robie rozdajo zasady brak zasad każdy może plusow...

źródło: comment_s2WlWiKlR52bPPlqYYLuaVSfT3b2cNGU.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....a
H.....a
konto usunięte 13.05.2017, 07:41:50 via iOS
  • 120
@sQ4nl: COKOLWIEK MASZ - daj
  • Odpowiedz
S.....e
S.....e
konto usunięte 13.05.2017, 08:03:59
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

tiger5000
tiger5000
06.03.2017, 13:04:37
  • 6349
Będę pisał najkrócej jak potrafię, bo po pierwsze nie chce mi się pisać, a po drugie wam nie będzie się chciało czytać, więc po cholerę.
Trafiłem szóstkę w totka, dopiero co odebrałem pieniądze. Dużo pieniędzy. Teraz grzeją mi się na koncie.
Przed puszczeniem losu obiecałem sobie, że ćwierć z wygranej oddam na cele charytatywne. A kolejne ćwierć przeznaczę na mirko. I choć z początku myślałem żeby przekazać je ekipie wykop.pl, doszedłem do wniosku że
  • 321
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wahwah
wahwah
06.03.2017, 13:07:56 via Android
  • 662
@tiger5000 #byloaledobre Pamiętam jaki wtedy szał był, aż się Wykop ciął...
  • Odpowiedz
PortalZeSmiesznymiObrazkami
PortalZeSmiesznymiObrazkami
06.03.2017, 13:08:44 via Android
  • 1374
Zaplusuję tak na wszelki wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiecznystulej
Wiecznystulej
14.09.2016, 19:42:55
  • 2
https://youtu.be/Dfq8bGrW6_M?t=24
To będzie po odliczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#badselfeater #testoviron
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cream Castro

  • Sanok

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.07.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.01.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking