Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CheckEngine

CheckEngine

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3574
  • Znaleziska 344
  • Mikroblog 3230
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
  • Dodane (353)
  • Komentowane (575)
  • Plusowane (2302)
oskar782
oskar782
22.12.2022, 09:07:44
  • 51
#poznan
oskar782 - #poznan

źródło: comment_16717000607s71KIiXqnUGaMO7Tq4c2Y.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FulTun
FulTun
22.12.2022, 09:20:28
  • 8
@oskar782: Taki pies mnie uj3bał w łydkę pod sklepem. Takiego mu kopa wyj3bałem w tępy wredny ryj że odlatując kręcił się wokół własnej osi gubiąc kupę wyjąć Uuuuuuuuauuuauuu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Limonene
Limonene
22.12.2022, 09:31:39
  • 37
@oskar782: uwielbiam jak lektor to mówi w tramwajach, taki passive-agressive xD
  • Odpowiedz
T.....t
konto usunięte 19.12.2022, 01:11:39
  • 176
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elektryczny_mariusz
elektryczny_mariusz
19.12.2022, 05:33:55
  • 36
@Trebeliant: niewolnicza praca w obozie trwa całą dobę, bo nawet w nocy komentant obozu wymaga żeby się paliło się w piecu
  • Odpowiedz
Blame
Blame
19.12.2022, 14:10:36
  • 5
@Trebeliant: knurschwitz bembenau.
Knur wysyła armię po zbiega Lalusia i salituje im.
Blame - @Trebeliant: knurschwitz bembenau.
Knur wysyła armię po zbiega Lalusia i sal...

źródło: comment_1671458991FrF7dRZIJ5qFqmfGnC7Ri5.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
15.12.2022, 14:52:02
  • 4918
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 974
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek
15.12.2022, 14:56:59
  • 840
@CreaOnion: Jeśli trafi na mnie, proszę o wrzucenie szmalcu na dowolnie wybraną zrzutkę/siępomagajkę, co bym mógł się uznać za proxy Mikołaja.
  • Odpowiedz
Boroova
Boroova
15.12.2022, 15:07:46
  • 666
@CreaOnion: nie chce wygrac tych 300zl, ale chcialem ci serdecznie pogratulowac. Az sie cieplej na sercu robi jak sie czyta takie wpisy - oby ci sie ukladalo tak w zyciu caly czas - zarowno zawodowym jak i osobistym.
  • Odpowiedz
McAfee
McAfee
09.12.2022, 19:47:51
  • 3678
Oto podwójny banan. Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dla 10 lat nieszczęścia.

#heheszki #humorobrazkowy
McAfee - Oto podwójny banan. Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dla 1...

źródło: comment_16706152696X2b7abF5lsPODnTyWFFBv.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Galium-aparine
Galium-aparine
09.12.2022, 20:56:50
  • 1046
@McAfee:
Galium-aparine - @McAfee:

źródło: comment_16706194073uPYI2bQBqudTQVq1DocAj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany
Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany
09.12.2022, 22:07:00
  • 77
@McAfee: lepiej nie ryzykowac
  • Odpowiedz
olit
olit
04.12.2022, 09:50:15
  • 4116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prezydent_Polski
Prezydent_Polski
04.12.2022, 10:28:29
  • 173
@olit: zajebiście - znowu trup xD
  • Odpowiedz
xGreatx
xGreatx
04.12.2022, 11:41:11
  • 1015
Tutaj poprawiam:

Daj plus, a ostatnia cyfra powie Ci gdzie trafisz w razie mobilizacji:


1.Niemcy
2.Włochy
  • Odpowiedz
ludwig-von-ernstein
ludwig-von-ernstein
02.12.2022, 15:32:07
  • 3446
Jak Polska wygra z Francją, wylosuję jednego Mirka, któremu wyślę mój stary iphone 14 z pudełkiem i papierami i tak nie używam.
Zielonki nie biora udzialu, losowanie po meczu
#rozdajo
ludwig-von-ernstein - Jak Polska wygra z Francją, wylosuję jednego Mirka, któremu wyś...

źródło: comment_1669995125t3Zk4gVECpd9ZOQJP8eXBI.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NyanNyan
NyanNyan
02.12.2022, 15:33:49
  • 303
@ludwig-von-ernstein: biały 64gb?
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
02.12.2022, 15:58:17
  • 368
Zauważyliście, że tylko ajfonowcy czują tak silną potrzeba pochwalenia się telefonem komórkowym, że organizują fake rozdajo? No cóż posiadanie kilka k w portfelu nie kasuje biedy mentalnej
  • Odpowiedz
jestemtunew
jestemtunew
30.11.2022, 09:07:49 via Android
  • 3596
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtunew
jestemtunew
Autor
30.11.2022, 09:16:28 via Android
  • 528

Komentarz usunięty przez moderatora

MerytorycznieNiepoprawny
MerytorycznieNiepoprawny
30.11.2022, 10:27:27 via Zakop
  • 187
@jestemtunew: 0 - ulatniam się z gównem niczym kierownik średniego szczebla w warszawskim oddziale korpo
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
29.11.2022, 08:34:01 via AMWv2
  • 2370
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 497
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....s
konto usunięte 29.11.2022, 08:50:02
  • 3035
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
29.11.2022, 08:54:26 via Android
  • 3313
@AnonimoweMirkoWyznania Serio byłem w takich nerwach, że myślałem że jej p----------ę.

Moj ulubiony fragment XD
  • Odpowiedz
Nafaros
Nafaros
22.11.2022, 02:12:16
  • 4053
Daj plusa jeśli chciałbyś reaktywacji programu "Awantura o kasę"
#teleturnieje
#awanturaokase
Nafaros - Daj plusa jeśli chciałbyś reaktywacji programu "Awantura o kasę"
#teleturn...

źródło: comment_1669083121xOAvGXKqh063zv4lsgICc0.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yhbgrobdoivbvwamsv
yhbgrobdoivbvwamsv
yhbgrobdoivbvwamsv
22.11.2022, 02:20:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 599
@Nafaros: W sumie to nie wiem czemu nie robią. Młodzi wiadomo nie spojrza ale oni i tak nie oglądają TV, a stare dziadki po 30 jak ja pewnie by byly zainteresowani
  • Odpowiedz
Elec
Elec
22.11.2022, 02:50:27
  • 899
@Nafaros:
Elec - @Nafaros:

źródło: comment_1669085426aXz94Kj2qBH8PPt8iZfXYu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
20.11.2022, 07:17:25
  • 8253
Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa to twoja dziewczyna
1. skandynawka
2. włoszka
3. latynoska
4. czekoladka
5. hiszpanka
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....l
m.....l
konto usunięte 20.11.2022, 07:22:29
  • 285
@SaintWykopek: zgłaszam awarię bo wyszło 4 a powinno 9
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
Autor
20.11.2022, 07:38:29
  • 628
skandynawka


@adrninistrator: Ach Skandynawka
SaintWykopek - > skandynawka

@adrninistrator: Ach Skandynawka

źródło: comment_1668929905hQ70HDUbv7n8Iaxun5oNXq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Szynka12
Szynka12
16.11.2022, 05:34:31
  • 3380
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumpel19
Kumpel19
16.11.2022, 05:36:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Szynka12: nie kracz.. bo ponim to nigdy nie wiadomo xD
  • Odpowiedz
RuchaczSpychacz
RuchaczSpychacz
16.11.2022, 06:40:06 via Android
  • 176
@Szynka12 potem będą bilbordy: to Putin podniósł wam podatki
  • Odpowiedz
Hangry
Hangry
14.11.2022, 05:59:09
  • 22
#pracbaza
Hangry - #pracbaza

źródło: comment_1668405548k3O51t4F3fjkoF6DXfx6ma.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
12.11.2022, 08:27:15
  • 6770
Cofasz się do dnia swoich narodzin. Ostatnia liczba po zaplusowaniu to kraj gdzie się rodzisz i jakiej narodowości będziesz.

1. Turkmenistan
2. Wietnam
3. Indie
4. USA
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alter_Konto
Alter_Konto
Alter_Konto
12.11.2022, 08:49:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@AnalnyNiszczyciel: kuchwa, niemdzy
  • Odpowiedz
pd19
pd19
12.11.2022, 10:14:43 via Android
  • 436
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sosnajabadaba
sosnajabadaba
sosnajabadaba
10.11.2022, 14:35:22
  • 449
"Nasza gospodarka jest duża, potężna, średnia jak na świat" - Prezes NBP.

#gielda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkitb
majkitb
10.11.2022, 14:40:02 via Android
  • 95
@stasiuuuu1 raz rośnie raz maleje. zero kropa jeden
  • Odpowiedz
L.....3
L.....3
konto usunięte 10.11.2022, 14:47:41 via Zakop
  • 257
@sosnajabadaba: przeczytajcie głosem walaszka
  • Odpowiedz
Balactatun
Balactatun
10.11.2022, 14:35:45
  • 2
zero kropka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nbp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LuciusMiximus
LuciusMiximus
10.11.2022, 14:36:18
  • 2
Powrót do dyskusji interpunkcyjnych, czy już wiemy czy przed "ale" stawia się przecinek?

#nieruchomosci #nbp
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....G
konto usunięte 10.11.2022, 14:40:07
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
f.....o
konto usunięte 27.10.2022, 04:20:40
  • 101
f.....o

źródło: comment_1666844437u3xRopB4GPyo5Djw0JGfEY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gwendeith
Gwendeith
27.10.2022, 04:23:22
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
I.....t
konto usunięte 27.10.2022, 05:28:23 via iOS
  • 131
Inwestorze reinkarnowałem w rybę
Tekst dolny
I.....t - Inwestorze reinkarnowałem w rybę 
Tekst dolny

źródło: comment_1666848543rPuK5ipduKdSBClSN80kWG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 116
  • Strona 14 z 116
  • >

Adam

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking