Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chabababa
Chabababa

Chabababa

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 394
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 394
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (67)
  • Komentowane (253)
  • Plusowane (74)
NaNicTo
NaNicTo
26.05.2026, 08:40:59
  • 37
#hotelparadise podsumowując ten sezon- a-----l to trucizna, nie jest potrzebny w życiu. PRAWDZIWYM ŻYCIU jak to mawiają paradajsowicze. Natomiast w głupim programie, gdzie ludzie czekają na dymy okazuje się niezbędny. Najęli się na burka to niech szczekają a nie serwują nam poranne rozruchy i wieczorne rutyny pielęgnacyjne i spanko.
Pewnie to czytacie "gracze" więc: nie zasłużyliście sobie na atencje, mam nadzieję, że za chwilę nikt nie będzie o was pamiętał
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawka123
Kawka123
Kawka123
26.05.2026, 10:15:36 via Wykop
  • 7
@NaNicTo: myślę, że wystarczą po prostu mocne charaktery. Taki Kuba w zeszłym sezonie w ogóle nie pił, a content dostarczał (nie ten ministrant, tylko ten drugi)
  • Odpowiedz
NaNicTo
NaNicTo
Autor
26.05.2026, 17:57:46 via Android
  • 4
@szuwarek: @Kawka123 pomiędzy pato streamami, patologią, żyganiem a chodzeniem spać po dobranocce jest jeszcze sporo odcieni szarości. To prawda, że nie każdy musi pić żeby robić dymy przed kamerami, ale najwyraźniej takich dostarczycieli jak Kuba jest bardzo niewielu. Może to jest też kwestia presji grupy gdzie większość jest nudziarzami to ktoś kto się chociaż raz odpali ( Bartek, Darek) od razu jest odrzucany.
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
14.05.2026, 20:24:35
  • 8
Au czyli...


#loveisblindpolska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

juz_usma
juz_usma
14.05.2026, 20:39:45 via Wykop
  • 1
@PokemonowyRambo: xDD
  • Odpowiedz
Chabababa
Chabababa
Chabababa 18.05.2026, 14:24:40 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: xDDD
  • Odpowiedz
Botchek
Botchek
Botchek
15.05.2026, 19:41:50
  • 19
#hotelparadise halo produkcja! Oświeciło mnie na kiblu. Dużo ludzi stwierdza, ze te 20k do eygrania w konkurencji bylo bez sensu. Ja tez sadze ze ti totalnie zmarnowany potencjał. Moja propozycja brzmi tak. Albo immunitet albo pieniadze, a zdecydowac ma wygrany. Co wy na to? 👽Nie ma tak latwo milosc albo pieniadze. Juz widze jak flow i vibe ulatuje z "najsilniejszych par"xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Primaaprilis
Primaaprilis
Primaaprilis
15.05.2026, 20:14:27 via Wykop
  • 4
@Rosalinea: ja to rozumiem tak, że zwycięzca wygrywa albo kasę albo immunitet. Musi wybrać.
  • Odpowiedz
Primaaprilis
Primaaprilis
Primaaprilis
15.05.2026, 21:08:49 via Wykop
  • 1
@Rosalinea: no niestety nie siedzę, ale swoją drogą to dobre miejsce na rozkminyxD
  • Odpowiedz
siedzacyByk
siedzacyByk
08.05.2026, 15:33:58
  • 14
#hotelparadise #heheszki
siedzacyByk - #hotelparadise #heheszki

źródło: IMG_1212

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tasaku
tasaku
29.04.2026, 11:44:51
  • 24
witam witam sejsony darek ogunie śmiaś mi się chce, tego typu, że niby dominika z tą c--j wie kim, ta ciota, a nie, powiedziałem, łysa pała. że niby z hotelu... że niby z hotelu chciałem ją w---------ć KHUUURRWA co wy gadacie?! anota zapomiaem. fejmu się chcesie napiś, co? mmmm tojito... ty baleronie jeden ty dominika kupiec k---a z dupywyjentakhuuurwa... trzeba mieć nieźle p------e w guwce jak ty

#hotelparadise #bonzo
tasaku - witam witam sejsony darek ogunie śmiaś mi się chce, tego typu, że niby domin...

źródło: DAREK_KUPIEC

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szuwarek
szuwarek
29.04.2026, 12:02:48
  • 59
Przepraszam ale i tak jesteście fałszywi. Elo benc
#hotelparadise
szuwarek - Przepraszam ale i tak jesteście fałszywi. Elo benc
#hotelparadise

źródło: f977935b357c2f0583d96ae7aec34948417f91c5f91f64aea94b915fde4915f5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto_co
kto_co
kto_co
24.04.2026, 10:45:18
  • 47
#hotelparadise Juwentus pięknie pokazuje, to czego czesto na początku relacji sie nie dostrzega, teksty typu: przebierz się, nie takie buty, za male usta, żolte zęby, wszystko przy okazji luźnej rozmowy, uwagi rzuconej mimochodem. Ciekawe jak szybko Roksi w relacji z kims takim, z trybu" po co zmieniać coś co jest ładne", przeszlaby w tryb potrzeby "upiększania".
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chabababa
Chabababa
Chabababa 24.04.2026, 10:58:25 via Wykop
  • 48
@kto_co: P--------y Huljo Iglesjas się znalazł. Niech on mózg sobie lepiej powiększy, a nie całkiem ładnej, naturalnej dziewczynie usta każe przerabiać. Myślę, że to koleś z kompleksami, który nigdy za wielu przyjaciół nie miał, siedział tylko w Internecie i oglądał d------i przy okazji marszczenia freda. Teraz mu się marzy plastic fantastic i myśli, że to jest cool XD a koleś sam jedyne czym potrafi zaimponować to porcelaną na zębach, bo
  • Odpowiedz
krzak90
krzak90
24.04.2026, 19:32:12 via Wykop
  • 7
@kto_co: No po***ane. Roksi akurat jest bardzo ładna i naturalna przede wszystkim.
  • Odpowiedz
slepauliczka
slepauliczka
24.04.2026, 09:28:10
  • 53
Krystian jak na niego plują nie udaje, że to deszcz. On mówi "przepraszam Oliwka, więcej nie będę"

#hotelparadise
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonley
zonley
23.04.2026, 21:11:06
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel_je
pawel_je
23.04.2026, 21:42:23 via Wykop
  • 13
@zonley: w końcu Darek łowca wiadomo czego, imię zobowiązuje xD
  • Odpowiedz
Sieranevada
Sieranevada
Sieranevada
24.04.2026, 06:20:36 via Wykop
  • 6
@zonley: Też jestem zdziwiona. Jest ładna, ale żeby najładniejsza? Weronika jest o klasę wyżej, a obie ciemniejszy typ. Wera subtelniejsza z urody.
  • Odpowiedz
amanda12
amanda12
23.04.2026, 13:35:22
  • 4
W przyszłym tygodniu jadę na urlop, więc jeżeli już, to będę może coś oglądała wieczorami. Także liczę na wasze spojlerki, w jaki sposób wróci Weronisia lub może ktoś inny.

Liczę na was kochani ( ͡° ᴥ ͡°)

#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amanda12
amanda12
Autor
23.04.2026, 16:41:46 via iOS
  • 1
@ja-jestemdebiljeden: Z przyjemnością, ale na ciebie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
HakunaMattatta
HakunaMattatta
23.04.2026, 16:59:34 via Wykop
  • 1
@amanda12: baw sie jak uczestnicy w 11 edycji xd
  • Odpowiedz
waldek2111
waldek2111
21.04.2026, 20:24:15
  • 27
#hotelparadise
waldek2111 - #hotelparadise

źródło: ZomboMeme 21042026205741

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

san-francisco
san-francisco
19.04.2026, 19:32:31
  • 18
#thetraitors ksiadz mogl sie boga spytac kto jest zdrajca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojti92
Wojti92
Wojti92
20.04.2026, 07:33:34
  • 29
#thetraitors Na arenie Dorota i Daria pokazały, że pewne osoby są niereformowalne, zero refleksji, zero skruchy.
- na pytanie Mikołaja czy Daria jest dumna z siostry - "Tak" - czy ze wszystkich zachowań? - "Na pewno ja bym zagrała w pewnych sytuacjach troszeczkę inaczej. Myślę, że może bym tutaj z Natalią troszkę inaczej zagrała, nie mówiłabym może tak wprost o niej, o jej kilogramach"
- na pytanie o te komentarze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba
20.04.2026, 07:44:47 via Wykop
  • 20
Otwarcie mówiłam, że ja nie mam do Kasi żadnego żalu, myślę, że sprawa jest wyczyszczona." -


@Wojti92: Aha, czyli jeszcze według niej to ewentualnie Kasia mogłaby ją przeprosić - tak wynika z tego zdania. "Nie mam do Kasi żalu".

A co do odpowiedzi na komentarze o klękaniu - masakra. To się wydarzyło tydzień temu, a one dalej zgrywają jakby "było minęło, wtedy byłyśmy młode i głupie, nie to co teraz".
  • Odpowiedz
evlka
evlka
20.04.2026, 08:54:52 via Wykop
  • 6
@Wojti92: 🤮 nic więcej nie jestem w stanie po przeczytaniu tego napisać
  • Odpowiedz
alixcjapolixja997
alixcjapolixja997
16.04.2026, 13:21:54
  • 51
#hotelparadise wybieram immunitet
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
16.04.2026, 13:31:27
  • 58
#hotelparadise przydałaby się jakaś konkurencja mrożącą krew w żyłach, na przykład papier kamień, nożyce.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

martin2345
martin2345
martin2345
16.04.2026, 13:38:06 via Wykop
  • 13
@Kakarot_Z: przecież dziś był głuchy telefon!!!!
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
16.04.2026, 13:43:25 via Wykop
  • 10
@Kakarot_Z: Musisz koniecznie zobaczyć jak Ochroniarz Premium, losował jedną z 3 skrzyneczek.
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
15.04.2026, 10:13:38
  • 25
#hotelparadise
Rosalinea - #hotelparadise

źródło: Syllogomania Pani mgr

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amanda12
amanda12
15.04.2026, 10:17:06
  • 18
Cytat dnia


#hotelparadise
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rycerznakoniu
rycerznakoniu
15.04.2026, 13:34:22 via Wykop
  • 3
@amanda12: powiedziało to dwóch fra-jerów XD
  • Odpowiedz
Dewasta
Dewasta
14.04.2026, 20:40:03
  • 39
#hotelparadise Czy agent security premium płakał bo mu powiedzieli że Lidl to nie marka ekskluzywna?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poupou
poupou
poupou
14.04.2026, 20:45:23 via Wykop
  • 9
@Dewasta: chcesz powiedzieć, że miejsce w którym sprzedają torebki wittchen nie jest ekskluzywne?
  • Odpowiedz
Dewasta
Dewasta
Autor
14.04.2026, 21:31:42 via Wykop
  • 7
@poupou: ekskluzywna jest tylko lokalizacja w bieszczadzkiej burj khalifa
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss
14.04.2026, 19:00:45
  • 4
#hotelparadise jakie nazwy miały patusiara oliwka i grzybica? I co tak nagle ucichło i heheszkowanie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_PL
Pepe_PL
Pepe_PL
14.04.2026, 20:10:03 via Wykop
  • 0
@redlipss: bo maja zadanie generowac fake newsy na innych mediach spolecznosciowych
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
29.03.2026, 21:33:34
  • 36
Paweł, kucharzyna, dziki gej ma syndrom odstawienia, pełno agresji, wybuchowości i wulgarności. No jednak ciężko, oj ciężko, wytrzymać bez wciągania czegoś do nosa i o to mu chodziło z tym że "nie może tu dłużej wytrzymać"


#thetraitors
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ubog
ubog
ubog
30.03.2026, 11:38:02 via Wykop
  • 10
@NoMoreTearsJustSmile: nie na pewno nie
ubog - @NoMoreTearsJustSmile: nie na pewno nie

źródło: 2fa6d62f362a83d4503d93cdcb937eb8948a3a0fb9e69dd6be8651015baea4fd

Pobierz
  • Odpowiedz
lagomorph
lagomorph
30.03.2026, 16:12:25 via Wykop
  • 1
@NoMoreTearsJustSmile: Przecież to jest Furiat NH
lagomorph - @NoMoreTearsJustSmile: Przecież to jest Furiat NH

źródło: hq720-2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.03.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking