Hej! Ma ktoś info/znajomych którzy robili przeszczep w Vatanmed w Warszawie? Nie ma za dużo info, ale przynajmniej przez jakiś czas był tam turek ze sporym doświadczeniem.
@Spoankbang: Byczku siedzę w temacie od ponad roku. Jestem bardziej zaznajomiony z tematyką leczenia łysienia niż 90% osób, które już przeszło przeszczep. Mam w tej klinice opcje zniżki i wyjdzie mi o wiele taniej niż w Turcji, ale chcę opinii z pierwszej ręki. Klinika istnieje od kilku lat, skoro uczył w niej typ z doświadczeniem, to nie powinni być typowymi łakami z Polski, ale wole się upewnić, stąd pytanie.
@C233: xD dobrze to idz i sobie zrób a potem k--w i zapisz sie od razu na drugi zabieg poprawkowy. Bo z taka linia jaka oni robią, to będziesz drugim Chrisem Bumstedem.
Gumkowanie wczoraj. Pierwszy raz problem pojawił się jakieś 5 miesięcy temu. Farmakologicznie na 3 miesiące to wycofałem. Miesiąc temu znowu powrót, robiłem po prostu ćwiczenia rehabilitacyjne od fizjo i po kilku minutowych "krzesełkach" poczułem coś niepokojącego. Poszedłem do proktologa, mówię od razu, że już jestem mądrzejszy od książki i weź mi pan gumkuj, bo ja z siebie kaleki robić nie będę, że muszę uważać na każdy ruch z myślą o hemoroidach. Prokto
@Przypadkowy: Właśnie to jest to co mnie najbardziej wk*rwia w społeczeństwie. "heheh hemoroidy beka język młodej Polki najlepszy", A potem płacz, bo każdy wstydzi się o tym gadać i nie ma kogo zapytać o poradę, a siedzi obok Ciebie dwóch znajomych, którzy to przeszli i mogliby rozwiązać wątpliwości w 10 sekund. To jest problem który dotyka 50-75% populacji w wieku 30+, więc jeśli jeszcze Cię to nie spotkało, to przygotuj
@C233 p0lacy są dziwni jeśli chodzi o profilaktykę xD Mowisz komuś, że rok w rok sobie robisz USG jąder to oczywiście jest HEHE po co. JA MAM DWA A TY?
@Arturr99: ale to nie ma znaczenia, czy był, czy nie był. Skoro jacyś jego "koledzy" anonimowo przyczynili się do artykułu, to co za problem znaleźć anonimową ex-prostytutkę, która powie, że go kojarzy xdddd
Wy wiecie, że skrajny Braun nigdy, ale to nigdy nie przekroczy 10%? Teraz 3% ma od szurow a 3% bo sytuacja mu sprzyja i ludzie nie lubią Ukrainców. To jest jeden do jeden sytuacja z Korwinem jak w 2015 miał 3,5% który nie miał tych bonusowych punktów. Ludzie płączą, ale prawda jest taka że jesli Braun dowiezie wynik i podzieli poparcie z konfą w parlamentarnych, to jest spora szansa że Dthond poczeszę
Gdy święto wypada w poniedziałek poprzedzająca niedziela powinna być handlowa, a nie jakieś losowe dni ustawione na podstawie widzimisie change my mind. #niedzialahandlowa
No to mamy multiwersum gdzie śmierć postaci nie znaczy nic. Mam nadzieje, że ewentualna kontynuacja skupi się na czymś zupełnie innym typu ionia/noxus/bilgewater #arcane
@C233: nom, totalnie odlecieli z wątkiem hextechu. Do tego ten odcinek w świecie alternatywnym... Zdecydowanie za dużo podjętych tematów jak na tak krótką serię.
hej mirki! Szukam klawiatury do lapka gigabyte g5 kc model: cvm18h93u49430 Nie jestem zbytnio w temacie, ale czy ma ktos jakies lifehacki na szukanie takich itemow? Moze jakies inne modele sa kompatybilne? Pytam bo jedyne co widze, to aukcje na ebayu z czasem oczekiwania na dostawe ponad miesiac :(
Hej koledzy! Mam pytanko. Niestety na skalpie ubywa mimo regularnego stosowania minoxidilu. Mam zamiar iść do najlepszej kliniki w mojej miejscowości, gdzie niestety koszt wizyty to 300zł. Chciałbym przetestować finasteryd + minoxidil doustny, jednak domyślam się, że raczej przed przepisaniem mi takiej kuracji(o ile ją dostanę) zostanę wysłany na badania. I tak chciałem sobie zrobić jakiś pakiet pod kątem hormonów, bo nie robiłem go nigdy, więc nie jest to problem. Problemem jednak
@C233: nie moga, patrz obowiazujace prawo. Nie zesraj sie bo kiedys moze beda Tobie pomagac uzywajac owych bomb. Kup sobie lepsze rolety a nie gowno przez ktore sygnaly pojazdu sie przebijaja, to nawet nie na co myslec o tym jak slonce przebija
Nie chce pytac HR'u, bo to pytanie moze dac im do myslenia. Pracuje w firmie blisko 3 lata i mysle nad zlozeniem wypowiedzenia. ok. 2,5 roku jestem zatrudniony na uop, ale wczesniej odbylem w tej firmie 0,5 roczny staż Wiem ze po 3 latach pracy wjeżdża okres wypowiedzenia na uopie, ale moje pytanie czy jest on liczony od początku pracy u pracodawcy, czy od momentu przejscia na uop?
#tenis