Wczoraj wieczorem odpaliłem sobie film o Szczęsnym. Przyjemnie się go oglądało, porównując z materiałem o Lewandowskim dużo lepszy #szczesny #amazonprimevideo
@mateos11 250g serka milsani, 30g odżywki białkowej ( ciasteczkowe ), słodzik wedle uznania, 1g gumy guar… Później ninja na program ice cream, dać respin i na program extras 15g czekolady w kawałkach gorzkich
@Bo_ma: kupuj kupuj, przecież odstające ogniwa, to oznaka szwajcarskiej jakości. Więc jak wyślesz mu myPhone 14 to też nie powinien mieć pretensji, bo to przecież iPhone z rozszerzonymi ustawieniami prywatności (no, bo mój phone i dane dostają u użytkownika, a nie idą na serwery Apple)
Wszędzie już trąbią o tych fundacjach rodzinnych i ich zaletach Raczej nie trzeba będzie długo czekać aż nasz kochany rząd się za to weźmie bo im pienionszki uciekają #fundacjarodzinna
Kłaniam się nisko ..
#dziendobry #witamzrana #kawa
źródło: obraz_2025-11-19_093714757
Pobierz