Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Banzai

Banzai

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1242
  • Znaleziska 297
  • Mikroblog 945
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 38
imthehighestintheroom
imthehighestintheroom
07.03.2021, 13:36:03 via iOS
  • 7
Mam i ja ;) dołączam do gitarowych świrów. Pacifica 120h.

#gitaraelektryczna
imthehighestintheroom - Mam i ja ;) dołączam do gitarowych świrów. Pacifica 120h.

#g...

źródło: comment_1615124162WMLlXryQ84J0RnRsyVw2GH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 07.03.2021, 13:59:36
  • 1
@imthehighestintheroom: Zawsze mi się dobrze grało na yamaszkach, maja wygodne gryfy.
  • Odpowiedz

834

Wykupili mieszkanie komunalne za 18 tys. zł. Szybko je sprzedali.

Wykupili mieszkanie komunalne za 18 tys. zł. Szybko je sprzedali.

Za 10 proc. wartości wykupili lokal komunalny, w którym mieszkali. Po roku sprzedali go i zbudowali dom. Miasto chciało od małżeństwa 163 tys. zł jako zwrot bonifikaty przy wykupie mieszkania. Sąd zdecydował jednak, że nie ma ku temu podstaw.

darosoldier
z
money.pl
dodany: 06.03.2021, 08:33:31
  • 242
  • #
    budownictwo
  • #
    mieszkanie
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Banzai
Banzai 06.03.2021, 11:59:42
  • 8
Ja przy wykupie zostałem wyraźnie poinformowany, że nie można sprzedać przez pięć lat, bo to grozi utratą bonifikaty.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Banzai
Banzai 01.03.2021, 19:30:06
  • 0
Pany, co kopać, jak mi już ETH nie idzie?
#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai
Autor
01.03.2021, 21:16:53
  • 1
@Norbit11: Ruszyła maszyna :D
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai
Autor
02.03.2021, 21:40:46
  • 0
@automatykwformie: 1050 TI ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 28.02.2021, 10:43:11
  • 13
Skończyłem budowę pedalboardu, było dużo roboty z lutowaniem wtyczek. Kostki mocowane na rzep dual lock. Nie kupujcie polytune jak macie astygmatyzm :D
#gitaraelektryczna i trochę #diy
Banzai - Skończyłem budowę pedalboardu, było dużo roboty z lutowaniem wtyczek. Kostki...

źródło: comment_16145088469abbCXbex4lMEw3IbXdPRM.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai
Autor
28.02.2021, 11:22:06
  • 1
@random2o: Nie robiłem zdjęć zdjęć ze składania tego w całość ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wtyczki to REAN NYS207 i ADAM HALL 7525. Kable Sommer SC-Spirit XXL i KLOTZ AC106SW. Całość zasila Tomanek CASE-3.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai
Autor
28.02.2021, 14:13:43
  • 0
@Kokos: Vibraclone do mojego "kanapowego" grania jest zupełnie wystarczający, ale gdybym grał na poważnie, kupiłbym ambitniejszy symulator Leslie, albo porządny chorus.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai
Autor
28.02.2021, 15:21:59
  • 2
@klarkia: Mam BIAS FX do eksperymentów, czy starego PODa do grania na słuchawkach, ale jednak fajnie jest mieć pod nogą kaczuchę, volume czy tube screamera.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai
Autor
28.02.2021, 17:46:16
  • 0
@blisher: Jak dla mnie jest ok, ale musze zaznaczyć, że nie mam wielkich wymagań. Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego odwzorowania wirującego głośnika, to ta kostka może nie podołać.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai
Autor
28.02.2021, 19:44:33
  • 0
@LewPodkarpacia: Ten egzemplarz już dzielnie zastępuje od pięciu lat. Wcześniej miałem samoróbkę DODa 250.
  • Odpowiedz
V_I_B_E_S
V_I_B_E_S
17.02.2021, 17:16:43
  • 14
I jak tam panowie z tagu #cyberpunk2077 już połowa lutego, druga tura poprawek usprawniających tego bubla powinna być za nami plus jakiś dodatkowy kontent do tego jak mówili a tu nie dość że pały nadal pojawiają się szybciej od textur, SI nie istnieje to jeszcze obniżyli jakość grafiki RTX o braku usprawnień w mechanice rozgrywki nawet nie ma co wspominać
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 17.02.2021, 17:28:18
  • 3
@V_I_B_E_S: Ja tam nie narzekam.
Banzai - @VIBES: Ja tam nie narzekam.

źródło: comment_16135828941ZRdEZv5umRhqVlP7aR3Wl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Lutonn
Lutonn
Lutonn
12.02.2021, 22:10:50
  • 0
Jest możliwe wyświetlenie wszystkich plików znajdujących się na komputerze o konkretnym rozszerzeniu? Zakopałem gdzieś tekstowy i nie mogę odszukać :/
#informatyka #programowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 12.02.2021, 22:12:46
  • 1
@Lutonn: https://www.voidtools.com
  • Odpowiedz
C.....u
C.....u
konto usunięte 07.02.2021, 15:52:48
  • 1
#audio #elektronika #diy #majsterkowanie
czy za ok 300 zł opłaca się zrobić własne głośniki 2.1?
sam wzmacniacz mocy np na ali można kupić już za 40zeta. Za resztę kupiłbym głośniki. Jeśli chodzi o materiały tj. drewno, kleje inne gówna to już to wszystko mam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 07.02.2021, 16:11:30
  • 2
@ChoNoTu: Według mnie nie opłaca się dłubać samemu, można kupić wzmacniacz klasy d od chińczyków z wyjściem na sub pasywny, a za resztę polować na jakieś używane głośniki ze starej wieży i suba od kina domowego. Ja sobie taki zestaw sprawiłem do pracy i nawet niezłe gra.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 07.02.2021, 16:21:56
  • 1
@ChoNoTu: Ja mam coś co sprzedają na ali jako TPA3118 2.1
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 07.02.2021, 14:51:24
  • 4
Trzecie podejście, tym razem planuje rozwijać postać pod ostrza modliszkowe. #cyberpunk2077
Banzai - Trzecie podejście, tym razem planuje rozwijać postać pod ostrza modliszkowe....

źródło: comment_1612709476U8Vg5nUy2lBqcSMwDkHedf.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
07.02.2021, 14:58:21
  • 2
@Banzai: ja sie zawiodlem troche na nich xd na poczatku jest duzo frajdy, ale maja 1 w---------a animacje podnoszenia do gory, ktorej nie da sie anulowac.
katana IMO lepsza
  • Odpowiedz
Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
07.02.2021, 15:01:02 via iOS
  • 5
@Banzai: Mantisy są spoko tylko z wyglądu, ale w grze kompletnie bezużyteczne. Każdy doskok to triggerowanie animacji egzekucyjnej, której nie da się pominąć przez co oglądasz zabugowana najczęściej animacje podnoszenia na mantisach, gdzie w między czasie do ciebie strzelają inni xD
Katana lepsza, a build identyczny.
  • Odpowiedz
Dziczek3000
Dziczek3000
03.02.2021, 22:10:24
  • 0
Co sądzicie o tych małych syntezatorach Korg Volca?

Wartościowe czy niepotrzebny gadżet? #produkcjamuzyki
Dziczek3000 - Co sądzicie o tych małych syntezatorach Korg Volca? 

Wartościowe czy...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 03.02.2021, 22:14:04
  • 1
@Dziczek3000: Mam Volca modular i w sumie się kurzy, wole działać w VST.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 01.02.2021, 22:51:38
  • 2
Silverhand przesyła pozdrowienia.
#cyberpunk2077
Banzai - Silverhand przesyła pozdrowienia.
#cyberpunk2077

źródło: comment_1612219896Fs3ittMSvRG3NcaxCHDWKw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Y.....l
Y.....l
konto usunięte 01.02.2021, 14:10:55
  • 0
Jak gra ma się obecnie? Z braku czasu planowałem kupić grę jakoś w marcu/kwietniu ale zaszły pewne zmiany i mógłbym się o to pokusić teraz. Poczekać jeszcze i nadrobić parę innych tytułów czy brać? Platforma to PC.
#cyberpunk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 01.02.2021, 14:29:36
  • 4
@Yarkel: Dopiero wyszedł patch do patcha :D Wygląda, że bugów i ai prędko nie poprawią, o ile w ogóle się to uda. Fabularnie gra jest całkiem fajna, jak przymkniemy oko na niedoróbki.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 30.01.2021, 18:09:49
  • 11
Buduje sobie powoli skromny pedalboard i udało mi się zaprojektować oraz wydrukować uchwyty do zasilacza. Trochę chwale się, bo skill inżynieryjny słaby i umiejętność obsługi fusion 360 prawie żadna, a wygląda, że trzyma. #gitaraelektryczna #druk3d #diy
Banzai - Buduje sobie powoli skromny pedalboard i udało mi się zaprojektować oraz wyd...

źródło: comment_16120301730ofmoOWquPXBpWEZrtzNRD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai
Autor
30.01.2021, 18:23:57
  • 1
@kk87ko0: Dwie odseparowane sekcje.
  • Odpowiedz
BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
29.01.2021, 00:40:28
  • 5
Aż wygrzebałem ze starego dysku portfel z 20k piesełcoinami z 2013, będzie na kilka rat kredytu xd
#dogecoin #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 29.01.2021, 00:42:06
  • 2
@BrakPomysluNaNick: Właśnie przeglądam stare dyski za portfelem :D
  • Odpowiedz
zdzislawspanialy
zdzislawspanialy
27.01.2021, 10:45:14
  • 2
Nie macie, że redzi zmarnowali trochę potencjał uniweersum cyberpunka? Ja wczoraj ukończyłem i czuję pewien niedosty, może jakieś dlc-ki daja tak jak w wiesku, są jakies info na ten temat? #cyberpunk2077 #cdprojektred
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 27.01.2021, 10:58:52
  • 2
@zdzislawspanialy: Gigantyczny potencjał zmarnowany.
  • Odpowiedz
korni007
korni007
10.01.2021, 20:34:50 via Android
  • 2
#cyberpunk #film #seriale
Jakie filmy z uniwersum cyberpunk polecicie?
Na liście mam:
- Matrix
- Blade Runner Final Cut
- Blade Runner 2049
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 10.01.2021, 20:42:59
  • 0
@korni007: Ghost in the Shell, Almost Human, ze starszych jest taki kiczowaty "Cherry model 2000".
  • Odpowiedz
Nie_quatschen
Nie_quatschen
09.01.2021, 15:37:10 via Android
  • 1
Chciałbym zacząć przygodę z modelarstwem. Już w miarę ogarniam loty na symulatorze na zakupionym flysky fs-i6 przerobionym na 10ch.
Czas przyszedł na gumkowca( przyjdzie w poniedziałek), dwupłatowiec 500mm i mam zamiar go przerobić na micro rc. Dlaczego mam pytania dot. przeróbki i wykorzystaniu części w kolejnym modelu.

Chciałbym założyć szczotkowiec 716 3.7V i mam dylemat dot serw. Zamowie zestaw na chinczku w skład wchodzi 2x serwo 9g, czy nie będą za ciężkie
Nie_quatschen - Chciałbym zacząć przygodę z modelarstwem. Już w miarę ogarniam loty n...

źródło: comment_1610206630tWsDaKbIIxSNmTbsyNT566.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 09.01.2021, 16:27:41
  • 1
@Nie_quatschen: Potrzebujesz regulator obrotów do silnika, z tego się zasila elektronikę. Pamiętam jak w latach 90-tych puszczałem takie modeliki z napędem gumowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 09.01.2021, 20:56:41
  • 1
@Nie_quatschen: Do regulatora podpinasz baterie, silnik i odbiornik. Jak inaczej chcesz to podpiąć? Odpowiednie napięcie dla odbiornika idzie z regulatora.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 08.01.2021, 16:34:10
  • 1
Za drugim podejściem udało się załapać na zdjęcie.
#cyberpunk2077
Banzai - Za drugim podejściem udało się załapać na zdjęcie.
#cyberpunk2077

źródło: comment_16101236469YU5P852oc1MggrsGp3Tx9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barto_
Barto_
08.01.2021, 19:33:38
  • 2
@Banzai: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Barto_ - @Banzai: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1610134409lZKJZAs6MZHJF4EzUHuqBS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
M83_
M83_
07.01.2021, 15:46:25
  • 0
Czujecie sie osukani?
#cyberpunk2077

Czujecie sie oszukani?

  • TAK 44.2% (57)
  • NIE 55.8% (72)

Oddanych głosów: 129

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 07.01.2021, 16:12:53
  • 3
@M83_: Jako pecetowiec i fan gatunku jestem w stanie przymknąć oko na to wszystko co zostało zawalone, ale uważam, że konsolowcy to zostali potężnie oszukani.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 05.01.2021, 22:37:34
  • 6
#cyberpunk2077

"Niebo było pochmurne niczym myśli korposa. Poczułem pierwsze krople uderzające o rondo kapelusza. To deszcz? A może anioły płaczą nad tym miastem.."
Z cyklu "V Marlowe" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Banzai - #cyberpunk2077 

"Niebo było pochmurne niczym myśli korposa. Poczułem pier...

źródło: comment_1609886243hw86xeE6O419dMYseikoPg.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OsraneMajtyXD
OsraneMajtyXD
05.01.2021, 22:39:55
  • 0
@Banzai: super fotka pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
  • Strona 10 z 16
  • >
  • Biorący się z głębokich kompleksów cynizm, natura zjeżona i introwertyczna, charakter nieszczery, umysł prymitywny, inteligencja mierna, arogancja monstrualna.
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.03.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking