Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Banzai

Banzai

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1242
  • Znaleziska 297
  • Mikroblog 945
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 38
newerty
newerty
03.01.2021, 12:51:46
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 03.01.2021, 14:15:06
  • 0
@newerty: Szkoda, bo jest potencjał na fajny quest.
  • Odpowiedz
L3gion
L3gion
02.01.2021, 16:55:54
  • 68
Zauważyliście że jedyne recenzje i wpisy szeroko plusowane to te które jadą po grze? Spróbuj napisać że się dobrze bawisz albo że polecasz to będziesz jechany jak bura suka ( ͡° ͜ʖ ͡°) I automatycznie zostajesz shillem #cdprojektred , kłamcą, idiotą który nie wie co to dobra gra itd itd. YouTuberzy to wyrocznie i jak mówią że gra zła to gra zła, czego nie rozumiesz?
Wyk0p
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 02.01.2021, 17:00:09
  • 5
@L3gion: Bo ta gra to oszustwo, oszustwo, w które bardzo fajnie się grało.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 30.12.2020, 22:41:27
  • 8
Podczas burzy piaskowej jest klimat Blade Runnera.
#cyberpunk2077
Banzai - Podczas burzy piaskowej jest klimat Blade Runnera.
#cyberpunk2077

źródło: comment_1609368086i9u3WpZUvNI28j99FAgyxP.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai
Autor
30.12.2020, 22:50:06
  • 0
@revoolution: A nie widać? :D
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai
Autor
30.12.2020, 22:58:52
  • 1
@OsraneMajtyXD: Idę na piechotę.
Banzai - @OsraneMajtyXD: Idę na piechotę.

źródło: comment_1609369129fyo8m3EktYhrybNq7iGZy7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
30.12.2020, 18:28:31
  • 6
Mimo całej sympatii do Panam, to jednak trzeba się pogodzić z tym, że:
- Panam - chwiejna emocjonalnie, skłonna do fochów, borderline
- Judy - to samo co wyżej
- Rogue - alternatywka, ale inteligentna, jedyny słuszny wybór jeśli też jesteś w wieku emerytalnym
- Kerry - Kerry to nie imię, Kerry to gej
- River - wydaje się ogarnięty, ale nie grałem kobietą i nie poznałem go bliżej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 30.12.2020, 19:12:07
  • 1
@xiv7: Taaa Rogue alternatywka :D
Banzai - @xiv7: Taaa Rogue alternatywka :D

źródło: comment_1609355526Mvh8lPBdS2NypwjMsfSxV0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

294

Wydał 200 dolarów na auto, które stworzył własnymi rękami

Wydał 200 dolarów na auto, które stworzył własnymi rękami

Z jednej strony może to śmieszyć, ale w tamtym zakątku świata robi wrażenie. Chcieć to móc!

Peperoni_99
z
namasce.pl
dodany: 30.12.2020, 13:47:34
  • 144
  • #
    swiat
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    technologia
Banzai
Banzai 30.12.2020, 18:14:44
  • 8
Z jednej strony fajne, ale z drugiej trochę zajeżdża kultem cargo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Variv
Variv
29.12.2020, 21:42:43
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 29.12.2020, 21:47:05
  • 10
@Variv: Ja wpuszczam virusa i idę fanty zbierać, tyle z tej walki.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 29.12.2020, 21:39:24
  • 18
Zaraz jadę do Panam zaimponować furą, potem mam dogadane spotkanie z Hanako. Mówię wam - pierwsza liga. Tak się żyje w tym mieście.
#cyberpunk2077
Banzai - Zaraz jadę do Panam zaimponować furą, potem mam dogadane spotkanie z Hanako....

źródło: comment_16092779570nAjmyMRqVdrLhnSYEgHgI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
29.12.2020, 22:54:00
  • 9
@Banzai: major league jackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GabrielU
GabrielU
25.12.2020, 13:57:28
  • 0
#cyberpunk2077

Po trochę ponad 20h przegranych zbugowała mi się gra i nie mogę w ogóle wyciągnąć broni xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 25.12.2020, 15:08:26
  • 1
@GabrielU: Miałem tak po wizycie w obozie nomadów, nawet granatem nie można rzucić.
  • Odpowiedz
b.....i
b.....i
konto usunięte 25.12.2020, 12:39:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#cyberpunk2077
Wy serio gracie w ten crap nieironicznie? Xddddddddd
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 25.12.2020, 12:50:57
  • 4
@baobabtoudi: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Banzai - @baobabtoudi: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_160890065475V97esYwFCNwD7N5LThct.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 23.12.2020, 20:55:47
  • 4
Jak myślicie, bardzo się wkurzy na klapsa?
#cyberpunk2077
Banzai - Jak myślicie, bardzo się wkurzy na klapsa?
#cyberpunk2077

źródło: comment_1608756908YpXE7M5FQzFUrNRp7ll3CC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

33

Kiedy NPC ma dość bugów i czekania na poprawki.

Kiedy NPC ma dość bugów i czekania na poprawki.

I wybiera jedyne możliwe rozwiązanie.

YourMind
z
youtube.com
dodany: 23.12.2020, 08:52:57
  • 12
  • #
    cyberbug2077
  • #
    cyberpunk2077
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    heheszki
  • #
    cdprojektred
Banzai
Banzai 23.12.2020, 09:28:41
  • 2
korpopsychoza
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Banzai
Banzai 21.12.2020, 17:07:45
  • 0
Korpo-netrunner, z wyglądu zwykły PIMP.
#cyberpunk2077
Banzai - Korpo-netrunner, z wyglądu zwykły PIMP.
#cyberpunk2077

źródło: comment_1608570377qbCfiXrDE5MY0qwUnZ6jI4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 20.12.2020, 19:37:38
  • 5
Dobra samuraju, mamy opcje do wybrania.
#cyberpunk2077
Banzai - Dobra samuraju, mamy opcje do wybrania.
#cyberpunk2077

źródło: comment_1608493013GLL1rSGHCuL75iqwIhRRhH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danob99
danob99
danob99
20.12.2020, 19:48:29
  • 1
@Banzai: najtrudniejszy wybór w grze
  • Odpowiedz
rozkosz95
rozkosz95
rozkosz95
20.12.2020, 20:23:38 via Android
  • 2
Tylko Angel. Nie pożałujesz!
  • Odpowiedz
l.....n
konto usunięte 19.12.2020, 15:02:54
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 19.12.2020, 16:09:54
  • 0
@lumberman: Mnie jeszcze wkurzały telefony w środku akcji.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 17.12.2020, 16:14:47
  • 0
Widzieliście gdzieś w ruchu ulicznym npców na motocyklach?
#cyberpunk2077
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

q.....e
q.....e
konto usunięte 17.12.2020, 16:15:52 via Zakop
  • 0
@Banzai: ja nie no nie mam tej gry
  • Odpowiedz
Kosmox30
Kosmox30
17.12.2020, 16:16:26
  • 3
@Banzai: nie ma
  • Odpowiedz
rogaty_skurczybyk
rogaty_skurczybyk
13.12.2020, 21:24:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 13.12.2020, 21:31:00
  • 2
@rogaty_skurczybyk: Fabuła bardzo dobra, zadania poboczne tez fajnie powiązane.
  • Odpowiedz
Banzai
Banzai 11.12.2020, 19:38:14
  • 0
@Banzai: Jakiego radia słuchacie? Na razie najbardziej mi podchodzi Vexel Strom.
#cyberpunk2077
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hippomasaz
hippomasaz
11.12.2020, 19:39:33 via iOS
  • 1
@Banzai: To ruskie, Samizdat bodajże zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
roadjoker
roadjoker
11.12.2020, 19:47:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Banzai: ritual ofc
  • Odpowiedz
Combini
Combini
11.12.2020, 16:01:00
  • 1
#pcmasterrace #cyberpunk2077

Pytanie do ekspertów - czy Nvidia GeForce 1050 TI pociągnie Cyberpunka na chociaż średnich i grywalnych parametrach? Skoro PS4 i Xbox One to ciągną, to ten staruszek też powinien normalnie odpalić. Od razu mówię, że nie zależy mi na wodotryskach 4K itd. Szukam odpowiedzi w necie i nic konkretnego znaleźć nie mogę na ten temat.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banzai
Banzai 11.12.2020, 16:55:55
  • 1
@Combini: Ja gram na 1050 Ti, i7 4790k na ustawieniach niskich + jakość tekstur na wysokie. Nie spada poniżej 25 klatek, średnio 30 (mam włączony podgląd z Geforce Experience). Myślę, że po zejściu do 720p to można nawet na średnich grać.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
  • Strona 11 z 16
  • >
  • Biorący się z głębokich kompleksów cynizm, natura zjeżona i introwertyczna, charakter nieszczery, umysł prymitywny, inteligencja mierna, arogancja monstrualna.
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.03.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking