#steam #allegro #newworld Sprawdzilem sobie allegro i sa tam gry np. new world ktory chce kupic do przypisania dla nowego konta. Nie bylbym zdzwiony gdyby nie cena x2 nizsza niz normlanie na steam. Kupujacych wydaje sie nie brakowac. Skad sie biora te gry dla nowego konta, legalne to? edit; nie sa to konta wspoldzielone. Nowa gra na nowe konto. Z tego co zrozumialem.
@Dajzel: Tego nie wiem, pierwszy raz tak kupiłem grę, około tygodnia temu. Wydaje mi się, że powinno działać, bo potem na tym koncie możesz np. kupować walutę premium po stawkach argentyńskich
@6poziomprokrastynacji: Gdzies na reddicie przewijal się watek, że w lekkich pancerzach całą grę jaj kloszard się wygląda, kiepsko to ogarnęli akurat. Ciężkie podobno kox wyglądają na wyższych poziomach
@6poziomprokrastynacji: Oł, frakcyjnych akurat bym nie kupował, lepiej sobie wydropić i wyjdzie taniej (albo nawet kupić na aukcji) a do tego dużo korzystniej, bo te frakcyjne to poza walutą spoorą sumę kosztują z tego co kojarze. Moim zdaniem jedynym frakcyjnym itemem, który ma sens są runy do wytwarzania torby. Co do heavy to wychodzi na to, że tylko te z ekspedycji jakoś wyglądają
Sprzedają u was na serwerach trofea do domu? Jak tak to po ile? U mnie żadnych nie ma na rynku, a na myśl o grindowania meblarstwa robi mi się źle xD #newworld
@raulpwnz: Moj serwer jest chyba zacofany, jakis czas temu sprawdzałem ceny biorąc pod uwage wszystkie rynki. Trofea od 1000/1500, wiadomo, pewnie buy order jakbym dał na 200 to bym kupił. Ma to swoje plusy, kupiłem dom w startowej lokacji (po to aby mieć dostęp do rynku z możliwością darmowej teleportacji) Monarch's Bluff, gdzie sa głównie poczatkowi gracze - a Ci kupują metalowe narzędzia na rynku po ~80 golda, do tego
Czy Wam też nie wypadają żadne rzadkie surowce? Jedzonko + cały set górnika + kilof z bonusami do dropu (reinforced mining luck na wszystkim) i ani jednego fae iron ( ͡°ʖ̯͡°)
@6poziomprokrastynacji: Nie chciałbym skłamać, więc nie podam Ci liczby. Zrobiłem dwa ,,runy" - po pierwszym nic i stwierdziłem, że zapytam. Teraz w drugim wykopałem około 1400 sztuk żelaza i łącznie wpadło 19 sztuk fae iron, długość ,,runu" to 25 minut, więc chyba nie jest aż tak źle
@oreoo: Za 20 sztuk dostałem prawie 800 coinów, poza tym chyba w pojedyńczych schematach jest wykorzystywane/używane do zwiększenia ,,ratingu przedmiotów" - użycie metalu uncommkn zamiast common daje +5, a rare (voidmetal) +10
Czy u was też wszystkie bonusy broni mają +0%? Przykład: Stalowa siekiera, bonus: szansa na wydobycie rzadkich surowców... 0%. Wszystkie itemki tak mają, tylko te z bonusem do trwałości i wydobycia azotu mają normalny % To jakiś błąd? Może kwestia całego serwera? Jak zaczynałem grać wszystko było ok, narzędzia na rynku miały normalne procenty ( ͡°ʖ̯͡°) #newworld
Zastanawia mnie jedna rzecz Do osób mieszkających w bloku Wy też często w godzinach wieczornych (czasami w innych porach) słyszycie jakby sąsiadowi z góry spadła taka metalowa kulka i przez moment sie turlała po podłodze? Rozmawiałem z wieloma osobami i prawie każdy słyszy to samo O co tu chodzi, co to k***a, każdy sąsiad bawi się jakimiś kulkami metalowymi? #budownictwo #polskiedomy
Wczoraj w Świdnicy około 16, ktoś uszkodził znajomemu samochód i uciekł z miejsca zdarzenia (ul. Skłodowskiej Curie, parking przed spółdzielnią). Świadkowie mówią o białym busie, ale to nie jest potwierdzona informacja. Policja ma zabezpieczyć monitoring z okolicy, brak AC, więc wszelka pomoc w celu ustalenia sprawcy i plusy dla zasięgu mile widziane.
Sprawca ma prawdopodobnie uszkodzony prawy przód i bok,
@niepodszywamsiepodbiauka W przypadku niewykrycia sprawcy (kwit z umorzenia przez policję) można zgłosić się do UFG po odszkodowanie. Jak to działa w praktyce, czy ktoś wie?
Czołem wszystkim, pytanie dość trywialne, ale czy polecicie może jakieś źródła, strony z ofertami pracy w BR? Ewentualnie jakieś tipy z tym związane? Próbuje się ukierunkować, a big4 i inne korpo raczej nie jest dla mnie. Na olx/pracuj mało ofert z BR, głównie korpo. Co byście polecili? O zmianie pracy myślę pod koniec roku, także czasu mam sporo. Mowa o stanowiskach raczej na poziomie asystenta, niż samodzielnego księgowego
@noczesc: 1. Warto iść w tym kierunku? Czy zamiast do BR kierować się do korpo? 2. Jakie zarobki są realne w BR? ~ czy 10k brutto jako GK, samodzielny księgowy jest możliwe, przy standardowym wymiarze godzin (~40-45 tygodniowo). Mowa o Warszawie, czy wiesz jak wygląda sytuacja poza, czy stawki są ,,podobne"? 3. Co byś polecił osobie która ma pół roku doświadczenia w księgowości [niestety brak udziału przy sporządzaniu sprawozdań i
@noczesc: Zobaczyłem na profilu, że prowadzisz BR, więc mam jeszcze jedno pytanie. Czy warto, zakładając, że jest się osobą samodzielną i ma jedną-dwie spółki, które mogłaby prowadzić? /Tak wiem, dość ogólne pytanie
@noczesc: O, a to jest chyba najważniejsze. Za jakim zakresem obowiązków się rozglądać? Lwia część pracodawców potrzebuje tylko ,,studenta do skanowania dokumentow blah blah..." - od razu Rzymu nie wybudowano, ale zależy mi na czymś bardziej przyszłościowym. Na ten moment znam porządnie excela, VBA, mam ogólne pojęcie, ale niestety studia nie uczą niczego praktycznego. Może np. polecisz jakieś ciekawe książki dające ogólne pojęcie?
Kojarzy ktos z strone na ktorej mozna bylo kupic testy analityczne numeryczne takie jakie sa w kpmg pwc etc Wiem ze kiedys byla taka wydaje mi sie ze zielone tlo miala
@RedPULL: Na google na pewno znajdziesz sporo testów analitycznych. Polecam także darmowe testy do GMAT, kiedyś robiłem a wymagają powiedzmy tego samego - ,,analitycznego" myślenia
Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to siniec (teraz wygląda tak), dodatkowo dzis dostal goraczki 39 stopni gorączki i ma biegunkę. Wie ktoś mniej więcej co to może być? Oczywiście w poniedziałek jedziemy do lekarza, no chyba ze jutro sie pogorszy to szpital. #medycyna #lekarz
@pannakota: Postawiłem sprawę krótko, nie spieszy mi się w sumie ze sprzedażą. Jeśli o pakowanie chodzi to mam wszystkie ,,fabryczne" styropiany i tonę folii bąbelkowych, ale na samą myśl, że będzie nim ktoś rzucał mi się źle robi. Zasugerowałem aby kupił przez przesyłkę olx którą udostępniłem i amen, a jak nie w Warszawie na pewno ktoś będzie chciał prez odbiór osobisty, bo dopiero pierwszy dzień wisi - a i Ja
Sprawdzilem sobie allegro i sa tam gry np. new world ktory chce kupic do przypisania dla nowego konta. Nie bylbym zdzwiony gdyby nie cena x2 nizsza niz normlanie na steam. Kupujacych wydaje sie nie brakowac. Skad sie biora te gry dla nowego konta, legalne to?
edit; nie sa to konta wspoldzielone. Nowa gra na nowe konto. Z tego co zrozumialem.
@Dajzel: Jakbyś chciał to zostawiam link z treściwą instrukcją: https://zxu.pl/steam/jak-duzo-zaoszczedzic-na-steamie-argentynskie-konto-i-jak-je-zalozyc?amp=1