Wpis z mikrobloga

Sprzedają u was na serwerach trofea do domu? Jak tak to po ile?
U mnie żadnych nie ma na rynku, a na myśl o grindowania meblarstwa robi mi się źle xD
#newworld
  • 7
@Apsly: a odpowiadając na pytanie, to na ekerze sprzedają w everfall trofea, nie jakoś strasznie drogo, ale mogę sprawdzić później konkretniej jakie ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Apsly: jak dla mnie ma znaczenie, na ekerze głównym miastem stało się póki co everfall, ma bardzo rozwinięty rynek, najwięcej rzeczy i najtańsze oferty, ale niestety nie wszystkie stanowiska są rozwinięte, poza tym jest to środek mapy i blisko do dobrych spotów z materiałami. Co do trofeów to sprawdziłem, w sumie we wszystkich miastach jest ich wystawionych około 300szt. Ceny głównie 100-400 golda, kilka sztuk jest powyżej 500 golda. Z tego
@raulpwnz: Moj serwer jest chyba zacofany, jakis czas temu sprawdzałem ceny biorąc pod uwage wszystkie rynki.
Trofea od 1000/1500, wiadomo, pewnie buy order jakbym dał na 200 to bym kupił.
Ma to swoje plusy, kupiłem dom w startowej lokacji (po to aby mieć dostęp do rynku z możliwością darmowej teleportacji) Monarch's Bluff, gdzie sa głównie poczatkowi gracze - a Ci kupują metalowe narzędzia na rynku po ~80 golda, do tego sami