Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
An2pl
An2pl

An2pl

Dołączył 14 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 408
  • Znaleziska 87
  • Mikroblog 321
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 98
  • Dodane (15)
  • Komentowane (216)
  • Plusowane (90)
maria_kiribati
maria_kiribati
9 godz. i 15 min temu
  • 183
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LuznaPusi
LuznaPusi
9 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 195
@maria_kiribati:
LuznaPusi - @maria_kiribati:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Trollinsky
Trollinsky
8 godz. i 35 min temu via iOS
  • 219
@maria_kiribati:
Trollinsky - @maria_kiribati:

źródło: IMG_2068

Pobierz
  • Odpowiedz
w00nski
w00nski
w00nski
22.05.2026, 23:08:43
  • 8
#spacex wooow. to wideo ze starlinka to jakis... kosmos :O rozbili bank tym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
22.05.2026, 23:12:25 via Wykop
  • 3
@w00nski: no, realizacja i jakość przepiękna. Oryginalny stream SpaceX jest w 4k

https://x.com/i/broadcasts/1pKkOykQRgNKj
  • Odpowiedz
w00nski
w00nski
w00nski
Autor
22.05.2026, 23:14:57 via Wykop
  • 2
@Cyberdyne: ja wspieram Rakietomanię, a potem top shots w 4k ;)
  • Odpowiedz
w00nski
w00nski
w00nski
22.05.2026, 23:37:52
  • 12
#spacex woooow. dla takiej końcówki warto było oglądać całą transmisję. mega! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n1craM
n1craM
22.05.2026, 23:38:06
  • 7
AbsoluteCinema.jpg #spacex
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
22.05.2026, 23:38:34
  • 13
#spacex #starship #flight12 Piękne lądowanie. Spód wygląda znacznie lepiej niż wcześniej. Najs!
jestemtakizmeczony - #spacex #starship #flight12 Piękne lądowanie. Spód wygląda znacz...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
22.05.2026, 23:38:57 via Wykop
  • 34
@jestemtakizmeczony: jebnięcie też 10/10
jestemtakizmeczony - @jestemtakizmeczony: jebnięcie też 10/10

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Qler
Qler
Qler
22.05.2026, 23:48:11 via Wykop
  • 4
@jestemtakizmeczony: płytki były w świetnym stanie!
  • Odpowiedz
ravz
ravz
22.05.2026, 23:37:25
  • 7
#spacex no te ostatnie ujęcie d------e fest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
22.05.2026, 23:09:19
  • 16
#spacex Ło k---a coo?
LM317K - #spacex Ło k---a coo?

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
22.05.2026, 23:09:46 via Wykop
  • 7
@LM317K: selfiaczek xD
jestemtakizmeczony - @LM317K: selfiaczek xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
n1craM
n1craM
22.05.2026, 22:40:46
  • 7
Ale jakość wideo rewelacyjna #spacex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer
22.05.2026, 22:41:42 via Wykop
  • 7
@n1craM: Najlepsza reklama Starlink.
  • Odpowiedz
Bartholomew
Bartholomew
08.03.2026, 10:47:21
  • 9
#dorohedoro #anime #manga

JEST!!! Trailer nowego DOROHEDORO!
Bartholomew - #dorohedoro #anime #manga 

JEST!!! Trailer nowego DOROHEDORO!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krole
Krole
08.03.2026, 11:17:12 via Wykop
  • 2
@Bartholomew: FUKYEAH!
Krole - @Bartholomew: FUKYEAH!
  • Odpowiedz
N.....6
N.....6
konto usunięte 08.03.2026, 12:21:21 via Wykop
  • 1
@Bartholomew: ŁOOOOOOOOOO KIERWA! └[⚆ᴥ⚆]┘ W końcu. Zajebioza. Ciekawe czy znów zobaczymy Johnson'a? ( ͡º ͜ʖ͡º)
N.....6 - @Bartholomew: ŁOOOOOOOOOO KIERWA! └[⚆ᴥ⚆]┘ W końcu. Zajebioza. Ciekawe czy z...

źródło: jonson

Pobierz
  • Odpowiedz
MuchoMaas
MuchoMaas
28.02.2026, 10:14:20
  • 28
375 + 1 = 376

Tytuł: Mort
Autor: Terry Pratchett
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: 6/10
MuchoMaas - 375 + 1 = 376

Tytuł: Mort
Autor: Terry Pratchett
Gatunek: fantasy, scien...

źródło: 195302-352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas
Autor
28.02.2026, 10:16:20 via Wykop
  • 2
@MuchoMaas:
MuchoMaas - @MuchoMaas:

źródło: 1065e8326ad6e7f8c767b031924f9b1d00891be533a6db9fe32c67670ca36da5

Pobierz
  • Odpowiedz
An2pl
An2pl
An2pl 28.02.2026, 14:37:18 via Wykop
  • 1
@MuchoMaas: Pierwszy tom i cykl o Rincewindzie, jest najlepsza :). Z cyklu o Śmierci wyszła mi taka kolejność: Wiedźmikołaj>Kosiarz>Złodziej czasu>Mort. Ogólnie Rincewind i Wiedzmy najlepsze :)
  • Odpowiedz
Jarek_P
Jarek_P
25.02.2026, 18:46:23
  • 16
365 + 1 = 366

Tytuł: Odyssey One. Rozgrywka w ciemno
Autor: Evan Currie
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: 7/10
Jarek_P - 365 + 1 = 366

Tytuł: Odyssey One. Rozgrywka w ciemno
Autor: Evan Currie
Ga...

źródło: 198172-352x500

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
25.02.2026, 18:49:45 via Wykop
  • 1
@Jarek_P: Przy piątym lub szóstym tomie skończyłem z Odyssey One.
  • Odpowiedz
Jarek_P
Jarek_P
Autor
25.02.2026, 19:48:28 via Wykop
  • 0
PS: a i zapomniałbym - panie tłumacz.... Ja rozumiem, że książka była adresowana chyba do młodego czytelnika. Ale na litość boską, zwłaszcza młodemu czytelnikowi naprawdę nie trzeba przez "przyp. red." tłumaczyć, co znaczy "roger" na końcu komunikatu.
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
24.02.2026, 18:13:09
  • 16
#muzyka #muzykaelektroniczna

Fatboy Slim - Ya Mama (Push The Tempo)
HardWax - #muzyka #muzykaelektroniczna

Fatboy Slim - Ya Mama (Push The Tempo)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusikdziczku
plusikdziczku
20.02.2026, 13:44:44
  • 8
lisek.app przedarł się przez adblocka, powtarzam przedarł się
#adblock
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxbat
Foxbat
20.02.2026, 14:05:04 via Wykop
  • 3
@plusikdziczku:
Foxbat - @plusikdziczku:

źródło: firefox seciruty

Pobierz
  • Odpowiedz
hitxol
hitxol
20.02.2026, 19:16:50 via Wykop
  • 2
@plusikdziczku: mam blokadę reklam na dns, przeglądarce i ublocku... Też byłem mocno zdziwiony XD
  • Odpowiedz
con987
con987
14.02.2026, 22:45:09
  • 7
#ublock #prywatnosc

*##div:has([aria-label="Plansza informacyjna WP"])
działa na wszystkich stronach powiązanych z wp
con987 - #ublock #prywatnosc 
*##div:has([aria-label="Plansza informacyjna WP"])
dzia...

źródło: {956FF6AD-39E2-42BB-B76A-2FEC062115A9}

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
15.02.2026, 00:42:16 via Wykop
  • 1
@con987: dzięki mordo, bo klepie za kazdym razem prawym i blokuje, juz sie tak zmądrzyły wp ze nawet na belce jest reklama jak wchodzisz w swoja pocztę, na niektórych elementach nawet tak zrobili, ze jak chcesz kliknąć na kwadrat zaznaczenia, np zeby usunąć, to wtedy strona skacze na chwilę i trafiasz w reklamę
  • Odpowiedz
morganpl
morganpl
morganpl
15.02.2026, 11:34:59 via Wykop
  • 1
@con987: dziękuję Mireczku, co prawda wchodzę tam może 2x w roku, ale przynajmniej nie będzie wk.....
  • Odpowiedz
groman43
groman43
31.01.2026, 08:01:18
  • 13
Przechodziłem wczoraj obok, zobaczyłem bardzo ładny zestaw antenowy i musiałem zrobić zdjęcie! Bardzo fajny zestaw antenowy.

#telcozwykopem #atencyjnaantena
groman43 - Przechodziłem wczoraj obok, zobaczyłem bardzo ładny zestaw antenowy i musi...

źródło: IMG_2029

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_wrucom_lepsze_czasy
kiedys_wrucom_lepsze_czasy
kiedys_wrucom_lepsze_czasy
31.01.2026, 08:47:08 via Wykop
  • 0
@groman43: to jakiś mobilny tymczasowy na przyczepce? it's smol
  • Odpowiedz
groman43
groman43
Autor
31.01.2026, 09:45:40 via iOS
  • 0
@kiedys_wrucom_lepsze_czasy: normalny, stacjonarny, bardzo kompaktowy.
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
24.01.2026, 17:57:17
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexolax
Vexolax
20.01.2026, 09:33:28
  • 7
Cześć wszystkim z tagu #stolarstwo

Kilka miesięcy temu zacząłem przygodę z pracą w drewnie. Po tym czasie stwierdzam, że sprawia mi to dużo satysfakcji i chciałbym się rozwijać w tym temacie. Problem w tym, że jestem kompletnym laikiem, nie skończyłem żadnej szkoły, ani nie byłem na żadnym kursie.
Wiedzę pozyskuje od mojego taty, który sam stolarzem nigdy nie był, ale jakiekolwiek pojęcie o drewnie ma (podstawowe), oraz z filmików na yt,
Vexolax - Cześć wszystkim z tagu #stolarstwo

Kilka miesięcy temu zacząłem przygodę z...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ksiak
ksiak
ksiak
20.01.2026, 10:01:09 via Wykop
  • 1
jak liczyć nośność drewna, żeby niepotrzebnie nie marnować materiałów,


@Vexolax: to akurat robi konstruktor/projektant. Kiedyś się to robiło ręcznie teraz jest soft, dlatego dość ważne jest odpowiednie jakościowo drewno.
  • Odpowiedz
Vexolax
Vexolax
Autor
21.01.2026, 09:15:52 via Wykop
  • 1
@OrzechowyDzem: @JestemKaspi Dzięki za odzew. Poszperałem trochę i chyba zdecyduję się na serię podręczników "Technologia drewna Podręcznik do nauki zawodu wydawnictwa Rea." Są 3 Tomy i dużo informacji praktycznych, co sądzicie?

Pierwotnie miałem się zdecydować na:

1. "Konstrukcje drewniane w budownictwie tradycyjnym" Janusz Kotwica, ale po opinie sugerują, że jest w niej sporo błędów + nie jest to wiedza potrzebna na początku przygody
  • Odpowiedz
Anakee
Anakee
31.12.2025, 13:59:45
  • 5
#lotnictwo #warszawa #samoloty
Anakee - #lotnictwo #warszawa #samoloty

źródło: 606893868_122106029361172445_8275864703439764369_n

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee
Autor
31.12.2025, 14:06:59 via Wykop
  • 6
Co się odjebuje?


@niecodziennyszczon: usuwanie lodu
  • Odpowiedz
An2pl
An2pl
An2pl 31.12.2025, 18:38:36 via Wykop
  • 3
@dran2: Standardowe oświetlenie samolotu - Anti Collision Lights
  • Odpowiedz
niepokonany_kotecek
niepokonany_kotecek
01.01.2026, 22:28:27
  • 14
#30plusclub #muzyka #czujesiestaroczlowiek
niepokonany_kotecek - #30plusclub #muzyka #czujesiestaroczlowiek
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
01.01.2026, 22:34:04 via Wykop
  • 2
@niepokonany_kotecek: to była jedna z moich pierwszych kaset - oryginalnych, niezgrywanych z 500nej kopii od kogoś. (。◕‿‿◕。) Ale odblokowane wspomnienia.
  • Odpowiedz
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
01.01.2026, 23:14:46 via Android
  • 1
@niepokonany_kotecek

Riders on the storm


99% facetów urodzonych w latach 90. zna inną wersję tej piosenki z gry NFS Underground 2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking