Dawno nie polowałem stricte na kwadraty. W ostatki dobrej pogody pojechałem pod Tucholę łapać kafelki na zachodzie. Pierwsza połowa ze słodką bryzą w plecy, a powrót to gorący, saharyjski huragan wiejący prosto w mordę.
Na zakończenie sezonu ciepłego mam: Max square: 23x23
Wycieczka z przyczepką na plażę koło elektrowni. Pogoda trochę chłodniejsza, to curka nie gotowała się w swojej karocy. Podjazdy z balastem z tyłu wyciągają +50% mocy ekstra, więc na koniec trasy Garmin pogratulował zrobienia pełnej jednostki treningowej xD
Papieski kamień na zdjęciu, to tu w '56 przepływał kajakiem.
@kubson93: za te smaczki, szczerze kocham nasze TdP xD Swojskie, po naszemu i fajnie oglądać jak prosi śmigają na luzaku tą samą drogą która ja ledwie podjeżdżam.
Nie wiem jak przegapiłem to info, ale zmarł Brian McBride - połowa duetu Stars of the Lid. :(
Miałem szczęście jeszcze zobaczyć ich na żywo podczas ostatniego touru w 2016. Niezapomniany koncert, niezapomniane przeżycie. Są chwile, że "Requiem dla umierających matek" trafia prosto w serduszko, a tryptyk "The Atomium" hipnotyzuje mocniej niż kiedykolwiek.
Śpij spokojnie Brianie, twoja muzyka zostanie z nami na długo.
@Dawidk01: tylko Roglic, jak widać, zresztą jak i Remco, nie jest rywalem Vingegaarda. Jest tylko jeden, który coś znaczy w całej układance. Reszta jest nieważna. No, robotyczne podejście, ale w pełni skuteczne ( ͡°͜ʖ͡°)
@w00nski: chodzi mi o całokształt, bo jednego dnia zdominuje trzytygodniowy Tour (możliwe że nawet dwa w sezonie), a później odpali wrotki na klasyku jak Strade Bianche.
@AlteredState: ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) śmiechłem :D ale tak, zgadzam się. pogi to pozytywny bohater tej epoki kolarstwa, za którym idą wyniki. pewnie w poszczególnych elementach są lepsi kolarze, ale jako całokształt nikt nie ma takich możliwości. jako pierwszy zadał kłam teoriom, jakoby dobry sprinter nie
@Desmosedici: nie sądzę, ani Jakobsen ani Cav, nie są w tym sezonie w formie żeby ugrać choćby jeden etap. Inni sprinterzy mają mocniejsze nogi i lepsze drużyny do pomocy.
Uczta filmowa, #psy na Kino Polska.