Jakiś protip, żeby jak najlepiej wykorzystać pierwsze zalogowanie się na superbet? Rady/porady ( ͡°͜ʖ͡°) Co wpisać ewentualnie jaką kwotę wpłacić. #bukmacherka
Siema, założyłem tag z 2 lata temu. Czasem coś wrzucałem, mniej lub bardziej systematycznie. Zamierzam przez cały sierpień wrzucać swoje kupony z nożnej i tenisa i na koniec miesiąca zobaczymy jak to się będzie prezentować. Postaram się dodawać minimum 2-3 kupony w tygodniu. Możecie zostawić plusa, żeby sprawdzić ile osób z tagu jeszcze tutaj jest ( ͡°͜ʖ͡°) Na jutro nic nie przewiduję, ale od wtorkowej Ligi
Zasada wykopowej bukmacherki mówi jasno, jeśli postawiłeś tak samo, jak ktoś komentujący - zrób od razu nowy kupon na przeciwne zdarzenie i ciesz się z wygranych pieniędzy.. xD
@chalwaklb: niejednokrotnie sie przejechalem na tym, że wysoko ustawieni w lidze druzyny nie mogą strzelić bramke jakimś ogórkom ze spadku.. Przyklad Psg czy wlasnie Marsylii, kibice to powinni wywozić na taczkach za takie akcje, i zaraz by overki +3 spokojnie siadały ᕦ( ͡°͜ʖ͡°)ᕤ
Wprowadzenie nowych przepisów w ruchu drogowym i zmiany w taryfikatorach mandatów mają wpływ na zachowania kierowców na drogach - wynika z danych udostępnionych przez aplikację Yanosik. W porównaniu z ubiegłym rokiem, średnia prędkość jazdy na...
@efceka: ja tam osobiście boje się tak trzymać innych samochodów. Nie wszyscy mają poprawnie ustawione lusterka i/lub jesteś w jego martwym polu. To też prowadzi do nieprzyjemnych sytuacji których powinno sie unikać ;)
@almex: ja dalem 2,5 gospodarzy w bezpiecznym becie i też nie siadł.. Kamerun zabrał mi 5 dyszek bo ani Handi nie siadł ani nawet over 1,5. Mecz dramat...
W końcu od nieudanego famemma, jak i dziesiątki kuponów gdzie jeden nie siada w końcu coś oddało ¯_(ツ)_/¯ Żeby nie ten Żółwkliff to bym jeszcze 5 stówek do przodu był, ale chytry i pazerny 2 razy traci. #bukmacherka
#bukmacherka
źródło: comment_16616691556EIqY1JUTkFWezr0JiGqbV.jpg
Pobierz