Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adorator

Adorator

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5429
  • Znaleziska 1187
  • Mikroblog 4242
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 10
majkel_scofield
majkel_scofield
23 godz. i 51 min temu
  • 6
Gorączkę mam, zimno mi (╥﹏╥)
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator 23 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@majkel_scofield: zazdroszczę dla jego
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator 23 godz. i 57 min temu
  • 0
Nie wiem dlaczego, ale mam taki f----z, bardzo mnie podnieca jak jakiś femoid wrzuci mnie czarną listę. Ale póki co, ani liniorka, ani baemaj, ani nawet Paulinka, nie zrobiły tego. Nawet menelica nigdy nic... Ech, czyli trukel na całego...

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
Autor
23 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@Adorator: może chociaż @saintie ??? Liczę na cb tylko zwyzywaj mnie wcześniej
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
Autor
23 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@sn33zz___: f----z a p--o to nawet bezalkoholowe xd
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1
wczoraj, 18:12:42
  • 0
#kino #film

Lepiej pojść do kina na?

  • Backrooms. Bez wyjścia 66.7% (12)
  • Robin Hood: Koniec legendy 33.3% (6)

Oddanych głosów: 18

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator wczoraj, 18:25:36 via Wykop
  • 0
@antistar1: Trukel albo przegryw nie chodzi do kina w ogóle.
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator wczoraj, 18:31:59 via Wykop
  • 0
@antistar1: Może jeszcze Netflixa ma?! Nie, nie, nie dla trukiela to, dla failed normika najwyżej
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
wczoraj, 17:22:15
  • 4
#przegryw
Nie lękajcie się spuścić.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator wczoraj, 18:27:37 via Wykop
  • 2
@Felixu: Bez kondona?
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1
wczoraj, 18:09:12
  • 99
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator wczoraj, 18:25:53 via Wykop
  • 1
@antistar1: @Kulfonix
  • Odpowiedz
PustynnyWilk
PustynnyWilk
wczoraj, 18:20:10
  • 6
Jestem nudnym człowiekiem #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator wczoraj, 18:24:56 via Wykop
  • 1
@PustynnyWilk: ok oski
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
wczoraj, 18:10:06
  • 1
#przegryw ile macie stopni w pokoju halo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator wczoraj, 18:24:29 via Wykop
  • 0
Na tyle chłodno, że się nie pocę w ogóle. Pewnie nieco ponad 20 stopni C. Okna na polnoc, więc profit @razooor
  • Odpowiedz
ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
przedwczoraj, 20:46:37
  • 4
Jestem przegrywoholikiem, jak już wpadnę w ciąg shitpostowania, to przepadam xD

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:49:04 via Wykop
  • 1
@ja_jesio_ne: w doma ty?
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:54:17 via Wykop
  • 1
@ja_jesio_ne: nie wiadomo co lepsze, ulica czy psychiatryk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zin707
zin707
przedwczoraj, 20:46:27
  • 11
#przegryw już pijany jestem xD weźta mnie stąd w p---u
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:49:29 via Wykop
  • 1
@zin707: przykro mi, wszystkie śmieciarki aktualnie są zajęte.
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:51:16 via Wykop
  • 1
@zin707: spoko, typowe wysypiska dalej istnieją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Każdy znajdzie coś dla siebie
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
przedwczoraj, 20:35:37
  • 19
Do której będziecie na Wykop

Zresztą ostatnio nocne słabe na tagu nawet nie ma po co pytać over

#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:47:40 via Wykop
  • 1
@Melancholia_: ja w piątek dopiero. Plany mam ambitne na ten długo oczekiwany wieczór i nockę, u----i różnego typu tego ten.
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:35:30
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___
przedwczoraj, 20:42:06 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

anonanonimowy321
anonanonimowy321
przedwczoraj, 20:25:19
  • 10
Na masę żeby wyjść ze szczurzyzmu #przegryw
anonanonimowy321 - Na masę żeby wyjść ze szczurzyzmu #przegryw

źródło: IMG_20260623_220451_655 (1)

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:25:58 via Wykop
  • 0
@anonanonimowy321: a gdzie KFC, bez skrzydełka to ty się nie najesz
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:13:01
  • 4
Pryczylem dwa razy, w 2024 r. Bo popilim z koleżankom i chciała ze mną tańczyć, to się zgodziłem i nagle za c---a mnie zlapała, i dalej poszło... ale przysięgam na Telemarka, w związku nigdy nie btlem, bo ona i tak miała i dalej ma tego samego chłopaka

#przegryw #oswiadczenie #takbylo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
Autor
przedwczoraj, 20:15:56 via Wykop
  • 0
@Adorator: z takimi tu siedzimy
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
Autor
przedwczoraj, 20:16:32 via Wykop
  • 0
@Adorator: a ty zazdrosny
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
Autor
przedwczoraj, 20:19:46 via Wykop
  • 0
@Superstitio: a jak piszą, że ziemia jest płaska, to też w to wierzysz? xd
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
Autor
przedwczoraj, 20:24:14 via Wykop
  • 0
@wypok_wypok: o kurde, faktycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
przedwczoraj, 18:46:32
  • 7
#przegryw

jak juz dac sie zateczkowac to na całego, oprócz pobierania renty bez faktycznej schizofreni, 3 mieszkan i 1 domu w spadku, to mialem tez kiedys dziewczyne rok czasu i ruchalem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:08:12 via Wykop
  • 1
@vantablank: ja tez pryczylem dwa razy, w 2024 r. Bo popilim z koleżankom i chciała ze mną tańczyć, to się zgodziłem i nagle za c---a mnie zlapała, i dalej poszło... ale przysięgam na Telemarka, w związku nigdy nie btlem, bo ona i tak miała i dalej ma tego samego chłopaka.
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
przedwczoraj, 19:12:07
  • 13
#przegryw
Ale dziwny kleszcz
dawid-hopek - #przegryw
Ale dziwny kleszcz

źródło: temp_file8922503405848341043

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:03:36 via Wykop
  • 0
@dawid-hopek: Piesek do uśpienia!
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
przedwczoraj, 19:31:32
  • 3
#przegryw

kazdy na tagu jest fejkcelem bo szuka kontaktu z drugim czlowiekiem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:01:50 via Wykop
  • 1
@vantablank: z człowiekiem, ale nie kobietom tego ten, żeby nie bylo
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator przedwczoraj, 06:44:52
  • 8
W końcu.

#przegryw
Adorator - W końcu.

#przegryw

źródło: 1000005601

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
przedwczoraj, 06:48:07 via Wykop
  • 2
@Adorator: przełomowy news dla bezrobotnych
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
przedwczoraj, 08:24:45 via Android
  • 1
@Adorator: dzisiaj same dobre informacje. Jeszcze tego Oskara przygłupa infantylnego i będzie lepij
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
przedwczoraj, 05:34:56
  • 14
#przegryw #321685. Jak tam yebiecie? Kołchoźniczycie drogie trukele? Macie yebać.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 05:51:54 via Wykop
  • 7
@Milanek93: Jebiący zawsze
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator 22.06.2026, 20:41:59
  • 2
Piękny baicik wjechał na anonima dziś. Czuję dobrze człowiek. Nawet różowe plują na opa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86604321/jak-poradzic-sobie-z-zdrada-i-kryzysem-w-malzenstw


#przegryw #heheszki
@mirko_anonim +1
✨️ Jak poradzić sobie z zdradą i kryzysem w małżeństwie? Ⓘ
Witam, chciałbym opowiedzieć co mnie spotkało i zapytać was o rady.

Po 15 latach związku (7 lat po ślube) dodam, że mam 31 lat i bylismy swoimi "pierwszymi' sprawdziły się moje przypuszczenia. Żona przyznała się do zdrady i że
więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
Autor
22.06.2026, 20:43:27 via Wykop
  • 1
@isoverr: normiki tak, poczytaj komentarze tam Xdd na 12 komentarzy tylko jeden wyczuł baita xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >
  • Robot koszący

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia