Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1486

Szkoła z TVP: klasa 6 - Muzyka - 2.04.2020 - Lekcja 1

Szkoła z TVP: klasa 6 - Muzyka - 2.04.2020 - Lekcja 1

Można ciekawie?? Coś dla odmiany

patryk-okon
patryk-okon
z
vod.tvp.pl
dodany: 03.04.2020, 10:11:33
  • #
    polska
  • #
    tvp
  • #
    szkola
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Marcin Lemiszewski
konto usunięte
z leksykonkultury.ceik.eu
  • 58
Kim jest nauczyciel, widać że niezły kozak
konto usunięte
z filharmonia.pl
  • 54

Komentarze (183)

najlepsze

trv61866
trv61866
trv61866
03.04.2020, 10:29:12
  • 508
Sądząc po małym koncercie jaki dał od 22 minuty jest albo nauczycielem w szkole muzycznej albo może nawet zawodowym muzykiem. To tak jak lekcje informatyki prowadzone przez zawodowego informatyka/programistę pasjonata a nauczycieli których do uczenia tej informatyki zmusiło życie. Ludzie po studiach IT dobrze wiedzą o co chodzi
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kamil_snk
kamil_snk
03.04.2020, 17:45:14
  • 264
@winylove: A mnie nie dziwi. Ledwie w kilka dni było kilka poważnych błędów. A to nie jest przecież program na żywo.
  • Odpowiedz
PMV_Norway
PMV_Norway
03.04.2020, 17:49:36
  • 95
@trv61866: Jest zawodowym muzykiem i nauczycielem.
Gra między innymi z Mirkiem Kowalewskim w zespole zejman i garkumpel. (aka ciekawostka)
  • Odpowiedz
Win95
Win95
03.04.2020, 10:35:08
  • 224
Miła odmiana. Tutaj akurat Pan z powołaniem i oddany temu co robi. ;)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jimi180
jimi180
jimi180
03.04.2020, 19:16:09
  • 17
@Win95: pisałem o tym wczoraj, że ciekawe czy ktoś doceni tę lekcję. A tu proszę jaka niespodzianka :)
  • Odpowiedz
Cgup
Cgup
Cgup
03.04.2020, 15:04:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 213
Zajebiste. Obejrzałem całe.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xniorvox
xniorvox
03.04.2020, 18:36:30
  • 109
@Cgup: Ja również. I to z dużą przyjemnością. To nie jest materiał dla klas szóstych, to jest materiał dla wszystkich.

Właśnie takich ludzi ministerstwo i TVP powinny zatrudniać do tego projektu. Widać od razu że gość nie z pierwszej łapanki, tylko konkretny spec w swojej dziedzinie. W dodatku elokwentny i z talentem do przekazywania wiedzy. Jestem pewny, że w innych dziedzinach również można znaleźć takie osoby.
  • Odpowiedz
lukaslm
lukaslm
lukaslm
03.04.2020, 13:33:41 via Android
  • 121
Nauczyciel, który zna się na robicie po prostu :) I tacy powinni zarabiać właśnie porządne pieniądze :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzikdzikdzik
dzikdzikdzik
03.04.2020, 17:52:52
  • 49
@lukaslm: A zarabia pewnie tyle samo co te dwie miernoty. Smutne.
  • Odpowiedz
A.....7
A.....7
konto usunięte 05.04.2020, 10:46:45
  • 0
@dzikdzikdzik: Na pewno nie opiera swoich zarobków tylko o nauczanie i to jest różnica doboru osób do prowadzenia takich zajęć, nie ktoś wytypowany, bo musi być lekcja tylko specjalista:
Marcin Lemiszewski: Perkusista, pedagog, kompozytor. Absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w klasie perkusji Edwarda Iwickiego.

Od wielu lat współpracuje z Filharmonią Narodową realizując koncerty edukacyjne.

Perkusista Teatru Polskiego w Warszawie, jak również zespołów Zejman i Garkumpel oraz Kayanis. Współpracuje z zespołem muzyki
  • Odpowiedz
d.....s
d.....s
konto usunięte 03.04.2020, 15:20:48
  • 117
Widać że nauczyciel z powołaniem i pasją, zawodowy muzyk. Wiele "lekcji" TVP trafia na wykop wyśmiewając żenujący poziom - w tym przypadku jest kompletnie odwrotnie. Należy się wykop, tylko życzyć aby w każdym przedmiocie mieli nauczycieli z podobnym zaangażowaniem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qwerty54321
qwerty54321
qwerty54321
04.04.2020, 06:39:00 via Android
  • 0
@devones problemem polskiej edukacji są pieniądze. Niedobór pieniędzy to brak nauczycieli. Nikt nie chce pracować za śmieciowe pieniądze stąd do pracy nauczyciela bierze się każdego co ma papier uprawniający do pracy. Grunt by obsadzić etat a skoro nie ma nikogo lepszego to już strata dzieci a nie dyrektora szkoły. Jeśli pensje w edukacji będą sztywno ustalane i zależeć będą tylko od stażu to nic się nie zmieni. To musi być wolny
  • Odpowiedz
rzeznianumer5
rzeznianumer5
rzeznianumer5
03.04.2020, 17:46:45
  • 80
Świetny nauczyciel. Tacy powinni mieć podwyżki a inni niech sieją trawniki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lesio_knz
lesio_knz
03.04.2020, 18:01:02
  • 27
@wesolyprzegryw: To jest fajny przedmiot, tyle że rzeczywiście trzeba na fajnego nauczyciela trafić. Ja nie miałem takiego szczęścia i przez to cieszyłem się, że muzykę miałem tylko w podstawówce.
  • Odpowiedz
Bromelaina
Bromelaina
Bromelaina
03.04.2020, 20:15:51
  • 4
@wesolyprzegryw: akurat muzyka i plastyka to są bardzo ważne przedmioty z punktu rozwoju umysłowego itp.,szkoda że są tak zaniedbywane
  • Odpowiedz
yetix
yetix
yetix
03.04.2020, 17:58:41
  • 68
Gość jest profesjonalnym muzykiem ale także pedagogiem. Przedstawił się na koniec: Marcin Lemiszewski. Jest muzykiem w Filharmonii Narodowej: http://filharmonia.pl/artysci/marcin-lemiszewski

Jeżeli uczy gdzieś w szkole dodatkowo to tylko pozazdrościć dzieciom takiej możliwości nauki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mazaken
mazaken
03.04.2020, 15:48:42
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

strus77
strus77
03.04.2020, 16:38:36 via Android
  • 50
No i to się ogląda z ciekawością. Brawo dla tego pana za interesującą lekcje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sildron
sildron
sildron
03.04.2020, 18:10:09
  • 46

Komentarz usunięty przez moderatora

1severian
1severian
1severian
03.04.2020, 20:13:19
  • 2
@sildron: Ja miałem całkiem spoko.Coś w stylu tej wariatki z kotami w Simpsonach.Minęło ponad 30 lat, a ja do dzisiaj ją pamiętam.Muzykę traktowała bardzo poważnie.Baliśmy się jej bardziej niż gościa od matematyki :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3277
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3165
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3115
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2800
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2466
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking