Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

110

Modding Windowsa XP

Poradnik z opisami, jak całkowicie odmienić Windowsa XP.

A.....T
A.....T
konto usunięte
z
pececik.com
dodany: 27.01.2008, 12:11:56
  • #
    technologia
  • #
    nowetechnologie
  • #
    pececik
  • #
    komputer
  • #
    windows
  • #
    xp
  • #
    modding
  • #
    pulpit
  • #
    vista
  • #
    ubuntu
  • #
    mac
  • 59
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (59)

najlepsze

b.....u
b.....u
konto usunięte 28.01.2008, 07:48:35
  • 2
Prawie jak Linux . Mi tam w zupełności pasuje odrobinę podrasowane KDE http://www.blubi.pl/img/obecny.png . Szybkie i stabilne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Black
Black
Black
28.01.2008, 23:26:52
  • 1
Dodam jeszcze tylko, że zamiast płatnego TopDeska możemy użyć darmowego WinFlipa niewiele ustępującemu pierwowzorowi i co najważniejsze, stale rozwijanego.

Link: http://winflip.stylekings.de/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Obi-San
Obi-San
28.01.2008, 21:35:38
  • 1
A ja sobie dzisiaj 'na fali' "picnąłem" foobara ;)

http://img88.imageshack.us/my.php?image=xp76tt9.jpg
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A.....T
A.....T
konto usunięte
Autor
28.01.2008, 21:41:51
  • 0
co to za skin? ;>
aalleexx1
aalleexx1
aalleexx1
28.01.2008, 15:25:01
  • 1
Dobrym programem jest też Aston. http://www.astonshell.com/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chudy_
Chudy_
28.01.2008, 14:01:59
  • 1
http://www.gdynia.mm.pl/~chudygdy/PICS/pulpit.jpg a to świeży zrzut mojego pulpitu, bez zbędnych bajerów - XP i Vista Transformation Pack 8.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f.....6
konto usunięte 28.01.2008, 12:24:34
  • 1
Ja dorzucę jeszcze bb4win
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Black
Black
Black
28.01.2008, 23:30:38
  • 1
Bb4win jest dobry na początek, ale szybko można odczuć mały konfiguracjonizm tego programu, dlatego można go stosować jako wstęp do Litestepa ;)
Micozus
Micozus
28.01.2008, 09:52:01
  • 1
Kiedyś bym powiedział "że to całkiem fajne rzeczy". Dzisiaj, gdy znam compiz-fusion, to budzi tylko moją ciekawość, w jakim stopniu windows chce sie upodobnić do desktopu linuksowego. Dzięki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f.....t
f.....t
konto usunięte 28.01.2008, 09:19:50
  • 1
http://demotywatory.pl/niepokorny/niepokorny/temp/pulpit2.jpg

w ogole nie odczuwam obciazenia ramu - mam 1,5 g ddr1 a style instaluje nie za pomocą żadnych programów, mam po prostu zhakowane uxtheme.dll i style wrzucam do resources

jak widac jeste mraczej minimalista desktopowym - nie lubie miec ikon na pulpicie, traktuje go tylko jako katalog tmp podczas pracy, potem zawsze go oprozniam :) dodatkowo ikony na pulpicie mam zwykle wyłączone, dostęp do kosza, dysków i dokumentów przez "pulpit" kolo
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Black
Black
Black
28.01.2008, 10:07:49
  • 1
A ja z ciekawych programów dodam jeszcze WindowFx, który daje namiastkę efektów chowania, przeciągania, włączania/wyłączania okien jak z Compiza.
f.....t
f.....t
konto usunięte 28.01.2008, 09:26:13
  • 1
ze swojej storny polecam 2 małe programiki - jeden to powermenu pozwalajacy wrzucac dowolne okna do traya, przypisywac im w locie przezroczystosc oraz priorytet. drugi to sizer - dla ludzi z duzym... ekranem ;) pozwala on po kliknieciu w okno wybrac z menu kontekstowego zdefiniowany wczescniej rozmiar okna - ja np mam 800x600 i 1024x768 zeby sprawdzac czy sie strony mieszczą w takich oknach
kamilsos
kamilsos
28.01.2008, 07:13:02
  • 1
najlepszy wygląd ma Ubuntu 7.10 , póki na winde nie wyjdzie Compiz to nic sie nie zmieni :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

baniol
baniol
27.01.2008, 21:16:59
  • 1
Ciekawy i rozbudowany tutorial :)

A co do RAM-u jeżeli nie instaluje się tych paczek, które mają upodabniać system do Visty, a sami zainstalujemy poszczególne komponenty prawie nie widać różnicy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
4026
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
3148
Lekarz - człowiek bez wstydu
Lekarz - człowiek bez wstydu
3027
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
2769
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
2732
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #nauka
  • #komputery
  • #zainteresowania
  • #stacjakosmiczna
  • #wydarzenia
  • #polska
  • #informatyka
  • #sztucznainteligencja
  • #ai
  • #internet
  • #swiat
  • #rozrywka
  • #motoryzacja
  • #programowanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking