WAS PORĄBAŁO ROBIĆ TAKIE AKCJE W CZASIE SESJI. TO BYŁO UKARTOWANE. ZŁOŻĘ SIĘ. JAKIŚ ODDZIAŁ WYKOSADU TO PRZYGOTOWAŁ. ZA KILKA GODZIN EGZAMIN A ZAMIAST SIĘ UCZYĆ USŁUCHAM IWONY I PODKŁĄDU Z MARIO.
@niewiemjakichcenick: Akt I scena I Typ był świadkiem stłuczki, zaoferował się być świadkiem jakby ten drugi coś kręcił, więc dał numer sebkowi z hondy, a ten kazał go zapisać swojej dziewczynie. Jechał akurat NAJNOWSZYM BMW XCHUJ i dziewczyna sebka- nazwyjmy ją Karyna- zaczęła do niego pisać i wysyłać nagie foty. Klopsztanga (ten świadek) stwierdził, że nie podoba mu się takie zachowanie i napisze o wszystkim Sebkowi. Sebek na niego nakrzyczał,
@mintor: Obawiam się, że ona nie troluje. Niespodobało jej się, że ktoś jedzie inną dziewczynę, głupio jej broniła. Ludzie zaczęli naśmiewać się z tej obrony to tylko się nakręciła.
Komentarze (255)
najlepsze
źródło: comment_IiTX0fj4unxrDmEi86AjbP6hqKy8Cwnr.jpg
Pobierzźródło: comment_oR8C3ySAiKp5nPA2toOdRXGWjenzwkEg.gif
PobierzTyp był świadkiem stłuczki, zaoferował się być świadkiem jakby ten drugi coś kręcił, więc dał numer sebkowi z hondy, a ten kazał go zapisać swojej dziewczynie. Jechał akurat NAJNOWSZYM BMW XCHUJ i dziewczyna sebka- nazwyjmy ją Karyna- zaczęła do niego pisać i wysyłać nagie foty. Klopsztanga (ten świadek) stwierdził, że nie podoba mu się takie zachowanie i napisze o wszystkim Sebkowi. Sebek na niego nakrzyczał,