Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

534

[TVN] "UWAGA!" - Cała prawda o szczepionkach [30.12.2009]

Aż dziw że puścili takie coś w polskiej telewizji...

D.....n
D.....n
konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 01.01.2010, 13:05:13
  • #
    polska
  • #
    szczepionki
  • #
    na
  • #
    swinska
  • #
    grype
  • #
    grypa
  • #
    uwaga
  • #
    tvn
  • #
    jane
  • 95
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

The Truth About The Evils Of Vaccination
Ardai
z antiantivax.flurf.net
  • 0
An Epidemic of Fear
Ardai
z wired.com
  • 0

Komentarze (95)

najlepsze

z.....x
konto usunięte 01.01.2010, 14:59:46
  • 51
TVN zobaczyło że ludzie nie są tacy naiwni jak im się wydawało i żeby ukryć swoją stronniczość (tyle propagandy na rzecz szczepień nie było chyba w żadnym innym medium w Polsce) emituje bardziej bezstronny materiał. Jak dla mnie po czasie. TVN przestał być dla mnie wiarygodny już dawno, ale z tą propagandą na temat A/H1N1 to już przesadzili. Teraz widząc coraz większe zainteresowanie tym przekrętem w światowych mediach, chcą się podczepić do
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puszkapandory
puszkapandory
01.01.2010, 18:17:39
  • 3
zbinx@:

Zgadzam się w pełni, jednak gdy czytam co niektóre komentarze to powątpiewam czy ludzie dostrzegają ułudę TVNu i umywanie rąk od wcześniejszego lobbowania "na rzecz" grypy.
wiosna
wiosna
02.01.2010, 19:30:32
  • 0
Otóż to...Bogata telewizja, ale zarazem bardzo stronnicza (niestety moim zdaniem w mediach zjawisko obiektywizmu jest znikome, żeby nie powiedzieć żadne). Zawsze w ten sam sposób próbują niwelować wpadkę- emitując "sensacyjny"materiał odkrywający drugą stronę medalu.
c.....a
c.....a
konto usunięte 01.01.2010, 14:37:38
  • 39
Nic w tym dziwnego. Na początku była nagonka i wielkie oburzenie że nie kupujemy szczepionek, czy były testowane na kobietach w ciąży etc. Teraz gdy okazało się to dobrą decyzją TVN postanowił ukazać całą prawdę o szczepionkach śmierci - nakręcając przy tym kolejną aferę którą oczywiście wytropił jako pierwszy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sajner
Sajner
01.01.2010, 13:28:24
  • 38
I to w tvn puścili.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nunu85
nunu85
nunu85
01.01.2010, 15:42:42
  • 46
po tvn i po tym jaką nagonkę przeciw minister Kopacz robili swego czasu, nie spodziewałbym się wogóle emisji takiego materiału.

No ale cóż-pozytywne zaskoczenie.

Pewnie zauważyli, że ludzie nie sa tacy głupi, by wierzyć we wszysko, co media próbują im wpoić i próbują się teraz tym materiałem niejako zrehabilitować. Późno trochę
neib1
neib1
01.01.2010, 22:28:56
  • 8
W TVN był już wyemitowany program Teraz MY! (BTW chyba najbardziej tendencyjny program TVNu po Kropce nad i) mocno rehabilitujący minister Kopacz i mocno krytykujący szczepionki.Było to z miesiąc temu i nawet był na głównej i na blogu słynnego Waldka, więc nie ma teraz co się tak bardzo dziwic, tym bardziej, że zmiana stanowiska na bardziej opłacalne w danym momencie jest normalną sprawą wśród ludzi bez honoru.
SHOGOKI
SHOGOKI
01.01.2010, 13:16:40
  • 38
Trochę po fakcie ale dzięki za ostrzeżenie, nie dziękuje za siebie ale w imieniu ludzi ślepo biegnących owczym pędem za zakłamanymi naganiaczami!
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

z.....x
konto usunięte 01.01.2010, 15:03:12
  • 69
@Aleksij:

Tak, teraz nawet TVN jest dzieciakami i pomagierami Waldka...ty bałwanie.
Marcin55
Marcin55
01.01.2010, 18:24:10
  • 59
to cud, w TVN-ie są jacyś niezależni dziennikarze :)
newvir
newvir
01.01.2010, 14:19:48
  • 31
A ja uważam, że tam gdzie rządzi pieniądz, nie ma miejsca na prawdę i przyzwoitość i dla tego jestem bardziej skłonny uwierzyć tym razem tej Pani niż niejednemu lekarzowi, tym bardziej, że nawet środowisko lekarskie w mojej miejscowości jest bardzo podzielone...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r.....l
r.....l
konto usunięte 01.01.2010, 15:21:29
  • 26
powiem tak, mam w dupie waldki itd uzywam wlasnego rozumu i to co tam przedstaiwli pasuje mi. A ten kto ma problem z waldakami itd to po prsotu jest d!%$!em ktory slepo wsadza wszystko do jednego wora. Mowie wiec wyp!!#$$%aj jesli nie potrafisz samodzielnie myslec. Wk%%!iają mnie już tacy ludzie...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lolman
lolman
01.01.2010, 13:33:48
  • 22
Podczas podziału zysków nie podzielili się z TVN'em to teraz szczepionki są "be"!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kobiaszu
kobiaszu
01.01.2010, 19:51:11
  • 18
No tak najpierw tvn rozdmuch!#e sprawę, posyła blondi żeby poszczekała na Kopacz - jest panika? - jest. Jest oglądalność? - jest.

Ludzie już przestali masowo umierać, cudem uniknęliśmy zagłady świata - grypa przestała być tematem na który można wyrywać laski.

Co robi tvn? - paradoksalnie szkaluje samych siebie. Jest oglądalność? - jest.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czaczaczuczu
czaczaczuczu
czaczaczuczu
01.01.2010, 13:33:18
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hhhhhaa
hhhhhaa
hhhhhaa
01.01.2010, 19:05:01
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pol753
Pol753
Pol753
01.01.2010, 16:48:19
  • 22
@czaczaczuczu

Byłoby fajnie żeby czerwona lista została zniesiona i wszystkie dane dot. składu i skutków ubocznych zostały opublikowane. To tak jak kupować kota w worku.
frytas
frytas
01.01.2010, 18:25:14
  • 15
Popieranie argumentem że WHO na pewno nie jest zmanipulowane, bo ma grupę "ekspertów" i "naukowców" zaczyna mnie denerwować...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiin
armiin
01.01.2010, 20:32:54
  • 8
amerykańscy naukowcy potwierdzili że naukowcy z WHO są czyści moralnie.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3459
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2851
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2748
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2753
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2709
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking