@hasiok: Ta. Tylko z jednej strony rzeczowa argumentacja, a z drugiej Hitler, a wszyscy wiemy, co bardziej przemawia do ludzi. Więc albo weźmie się za skuteczną, REALNĄ, że tak powiem, politykę, albo niech sobie już da spokój, bo tylko przyciąga ludzi, którzy w innej wolnorynkowej partii mogliby zrobić różnicę.
@panDyskoteka: Korwin to debil. Nikt normalny mając potencjał na przekroczenie progu wyborczego nie zachowuje sie jak skończony frajer i nie hajluje w europarlamencie.
Ta tabelka jest tak tendencyjna, że aż oczy bolą. Gdzie są poglądy społeczne/międzynarodowe? Polityka socjalna...o, przepraszam, Korwin nic nie wspomina o jakiejkolwiek polityce socjalnej.
@Polandball: Jak nic nie zrobił? Przecież złożyli projekt ustawy lustracyjnej i poprawkę do konstytucji która miała otworzyć w końcu archiwum IPN, za co byli ze wszystkich stron krytykowani...
dobra, to teraz jeszcze niech przedstawi sposób na prywatyzację służby zdrowia, tak zeby emeryci i renciści nie zdychali na ulicach i ci wszyscy, ktorzy placili cale zycie na nfz mieli zapewniona opieke w podobnych warunkach (tu akurat nie ma zbyt wysokiej poprzeczki). Następnie jak chce uchwalić budzet bez deficytu przy likwidacji dochodowego i uniknięcia paraliżu państwa. To wszystko tak utopijne bajki, ze nawet nie chce mi sie dalej komentować. Realistów nie przekona
@Conducator: jak dojdzie do katastrofy gospodarczej to prawdopodobnie poznamy kolejne oblicze pseudokomunizmu polegającego na grabieniu kogo sie da, bo kapitalistyczna świnia dorobiła się na plecach ludu :<
Komentarze (152)
najlepsze
źródło: comment_8dszssfFAUjejdRBbzDpnfz1XcMd2K1Q.jpg
PobierzI to jest najważniejsze. Skoro jegomość JKM tego nie wie, to po co w ogóle pochylać się nad resztą tego śmiesznego obrazka.
PS: PiS nie chce ujawnienia agentów SB? Skąd takie info?
źródło: comment_ubHhgcRvl2knadX9qvUUduUlBDpB0ywu.jpg
PobierzBo np. będąc u władzy nic w tej sprawie nie zrobili.
Macierewicz uznaje, że ustawa lustracyjna została wykonana w pełni, a Korwin uważa, iż nie.
To wszystko tak utopijne bajki, ze nawet nie chce mi sie dalej komentować. Realistów nie przekona