„Przytul hejtera” - kampania społeczna przeciwko internetowemu hejtowi
Uświadomienie młodzieży szkodliwości zjawiska hejtu i mowy nienawiści w sieci oraz zaprezentowanie metod przeciwdziałania takim zjawiskom - to podstawowe cele akcji „Przytul hejtera”. Kampania obejmuje spot radiowy i telewizyjny, reklamę prasową oraz serię materiałów graficznych.
luna55 z- #
- #
- 46
- Odpowiedz
Komentarze (46)
najlepsze
a) hejtera, piewcy nienawiści
b) homofoba, rasisty, ksenofoba, seksisty
c) oszołoma
d) nie znasz się, jesteś ignorantem
Media wykształciły skuteczny kaganiec powstrzymujący ludzi, służby, samorządy od debatowania. A to właśnie debata leży u podstaw demokracji. Dziś ludzie utożsamiają krytykę swoje dzieła, pracy, osiągnięcia z krytyką własnej osoby. Nie potrafią odróżnić tych dwóch rzeczy dlatego potrafią nazywać "hejterami"
@gramatyczny_nazista: No co Ty gadasz kolego. Kiedyś człowiek nie był narażony na pośrednie bądź bezpośrednie opinie na temat własnych poglądów. Co do polityki - można się było bez internetu pokłócić z kumplami czy rodziną. Dziś wylewamy całe tony jadu na kompletnie nam obce osoby których całokształtu osobowości w ogóle nie znamy.
A teraz coraz trudniej zawiązać jakąś znajomość bo każdy chce wyjść
*walka z przemocą domową - "bo zupa była za słona" - szokujące plakaty i hasło uświadomiły Polaków, że nie warto ukrywać przemocy domowej
*cała Polska czyta dzieciom - 20 minut dziennie codziennie - szeroko popularyzowana, z dobrym hasłem, też odniosła sukces (choć nie aż
A po czym rozpoznać, że ktoś "wyraża swoje zdanie tylko po to by kogoś ośmieszyć,nie po to by wyrazić swoje zdanie"?
Jak dla mnie przesunięcie problemu.