Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

13

CAMOVER 2013

W związku ze zbliżającym się Europejskim Kongresem Policji berlińscy autonomiści zainicjowali grę o nazwie CAMOVER (nawiązanie do słynnego „game over”), zachęcając w ten sposób swoich kolegów do nielegalnych działań sabotażowych. Więcej info w komentarzu.

L.....k
L.....k
konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 11.01.2013, 02:10:19
  • #
    europa
  • #
    sabotaz
  • #
    kamera
  • #
    huligan
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Strona akcji
konto usunięte
z camover.blogsport.de
  • 0
Zgłaszajcie ten film do YT za propagowanie działań szkodliwych i niebezpiecznych
T3R3XD3MAG
z youtube.com
  • -4

Komentarze (17)

najlepsze

L.....k
L.....k
konto usunięte
Autor
11.01.2013, 02:10:24
  • -1
W związku ze zbliżającym się Europejskim Kongresem Policji berlińscy autonomiści zainicjowali grę o nazwie CAMOVER (nawiązanie do słynnego „game over”), zachęcając w ten sposób swoich kolegów do nielegalnych działań sabotażowych. Gra polega na zawodach między drużynami rywalizującymi o to, która zniszczy jak najwięcej kamer monitoringu."

Więcej info w linku w powiązanych :)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

T3R3XD3MAG
T3R3XD3MAG
11.01.2013, 05:57:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
L.....k
L.....k
konto usunięte
Autor
11.01.2013, 03:08:14
  • 1
@FlaszGordon: Prawdę powiedziawszy nie zastanawiałem się nad tym, ale tak czy siak, niszczenie cudzego mienia, czy wspólnego, ta sama kategoria czynu. A te cctv na budynku równie dobrze mogły być prywatne, masz rację :)
Onlinemaster
Onlinemaster
11.01.2013, 09:38:25
  • -4
Wspaniała akcja, marzy mi się taka ale ogólnopolska do której przyłączyły by się tysiące młodych przeciwników inwigilacji.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r4fq
r4fq
11.01.2013, 22:59:03
  • 1
@Onlinemaster: Teren w okół banku czy innych instytucji nie służy do całowania się, robienia innych rzeczy czy planowania rewolucji, że tak się obawiasz inwigilacji. Ja tam nie widzę aby niszczyli kamery, które naruszają naszą prywatność. A jeśli już jesteś tak ważną personą, że musisz wejść do muzeum niezauważony to polecam okulary i kaptur.
Baron_Al_von_PuciPusia
Baron_Al_von_PuciPusia
11.01.2013, 10:59:23
  • 1
@Onlinemaster: To co ty widziałeś?

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4342
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3769
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2647
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2466
Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU
Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU
2258
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia