Wpis z mikrobloga

UWAGA, OGŁASZAM!

Internety w tym tygodniu bezapelacyjnie wygrywa @przemyslany_nick. Miejsca na podium przypadają dla @Pitrasia i @Chippy, ale oni byli tylko narzędziami w rękach Mistrza Beki.

Jeśli ktoś nie czytał, to polecam:

http://www.wykop.pl/wpis/9973748/mirki-zakochanie-to-stan-10-10-polecam-niespalamwn/

Taki niepozorny temat, myślałem że to słodkie #!$%@? o miłości, a jednak! Czytam i oczom nie wierzę. Mierniki żenady #!$%@?ły w kosmos, współczynnik beki osiągnął rekordowe wartości. Siedzę w #pracbaza przed monitorem i płaczę ze śmiechu, słone łzy płyną mi po policzkach, współpracownicy mnie pocieszają, a ja gniję nieznośnie i nie mogę złapać powietrza z zachwytu.

Bądźmy dojrzali


Daj mi chociaż włożyć


Że dotknęłam penisa innego faceta to nie koniec świata


Bo zaczął mnie całować po szyi


#!$%@?... o takie mirko nic nie robiłem.

#oswiadczenie #bekazpodludzi #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #lolcontent #shitwykopsays #thebestofmirko #wiecejtagowniepamietamalezawszystkiezaluje
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest: Ile ta cała Pitrasia ma lat? Bo wydaje się że 16, ale jak opisał ją Chippy to ja #!$%@?ę, istny opis mojej byłej, a tamta siksa była starsza odemnie (22 level here) minus zdrada. Albo i nie wiem do końca czy minus.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Ja #!$%@?, baby to jednak cholerne egoistki. Nie ważne, czy 16 czy 26 lat i tak zrobi co będzie chciała i żeby wyszło na jej, oraz na dodatek potrafi to sobie usprawiedliwić tak, by nie czuć ani odrobiny winy. Czekam na dalszy ciąg tej telenoweli w której Pitrasia płacze, że jej lvl 23 ją przeruchał i rzucił. xD
  • Odpowiedz
@jamtojest: już pomijając tony żenady z tego wpisu, to ten ziomek niezle najwny musiał być. 500 km vs. karyna z naturalnym ciśnieniem na bolca (już taki wiek), tak to musiało sie dobrze skonczyc lol( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz