Wpis z mikrobloga

Mireczki z trądzikiem, miał ktoś może taki problem, że chodził do dermatologa i standardowo dostał na początku antybiotyki, potem różne maści typu #epiduo #skinoren itp. Słabo to na mnie działało, teraz nic nie biorę i nadal mam takie same same pryszcze jak miałem. Tylko na czole. Malutkie kropeczki, które się fajnie wdusza i wychodzi taka biała ciągła maź (sorry że kogoś zgorszyłem xD Byliście w podobnej sytuacji i znaleźliście złoty środek? Ktoś coś pisał kiedyś o kozim mleku.

#dermatologia #dermatologia #rozowepaski (częściej chodzą do dermy, może coś poradzą) :P #tradzik
  • 20
@bartov: a nie wiem, ja to mialam od dermatologa, poszukiwalam czegos na wysyp czerwonych brzydkich nieprzyjaciol na dekolcie. Poschodzily gnoje, jednak nie radze sie smarowac kiedy gdzies wychodzisz jak chcesz na twarzy stosowac. Zostawia takie gumowatw cos co jest widoczne na skorze.
@bartov: tylko że davercin zasusza, dobre do likwidowania tego co już się pojawiło. Mimo tego bym posłuchał na twoim miejscu rady @hika i zmienił coś w diecie. Ostatnio trafiłem na informację, że coś ż żywności to powoduje i byłem zaskoczony jak taka błahostka może tylu osobom szkodzić. A leniwe ludziska tylko po tabletki żrą ;)
Wykluczyc mleko z diety i zobaczyc. Ograniczyc weglowodany, spozycie soli. Kiedys znalazlam taka strone, na ktorej dziewczyna ze stanow zapalnych na skorze wyleczyla sie dieta. Jesli chodzi o antybiotyk to polecam Duac (na recepte). Jak bede w domu to przesle linki z informacjami, ktore moga Ci pomoc.
@sierzchula: lekarzem nie jestem. ja uzywalam tego kremu, potem stosowalam diete i jestem zadowolona z mojej cery. Mowie tylko o tym jakie wg mnie ma alternatywy. Pewnie sa jeszcze lepsze, ale tego juz nie wiem.