Wpis z mikrobloga

@Lukas77986: co to za #!$%@? pomysl, jakby samo z siebie zorganizowanie paru stowek bylo takie proste. W ogole slyszalem, ze nawet polowe chcieliby na to przeznaczyc no ja pier** xD
@Lukas77986: miałem tak samo ostatnio - wygraliśmy konkurs (na który zresztą spędziłem najmniej 30 godzin, dwie noce na klejeniu gównianego materiału, połowa nagrana lustrzanką połowa kamerką cyfrową w 480p) a razem z nim 1000zł, które miało pójść na imprezę.

I nagle, na grupie na której dyskutowaliśmy o tym gdzie będzie impreza

A może by tak kupić trochę misiów do domów dziecka?


NIKT się nie odważył sprzeciwić, bo jak to, taki dobry
@Lukas77986: #!$%@? mnie takie myślenie po całości, chcemy się zrzucić na coś konkretnego, ale zawsze się znajdzie jakiś dobroczyńca który rozdałby czyjeś pieniądze na ratowanie ciężko pokrzywdzonych, no #!$%@?, to zamiast kupować sobie pączki, rzuć biedakowi dwa złote do kubka jak masz taka potrzebę, ja nie mam i pewnie większość osób zainteresowanych wspomaganiem akcji nt czytania pasty też nie;

no #!$%@? nie kupię sobie nowych ciuchów/samochodu itp bo pewnie komuś się
Kurde, już mnie wkurzyli niektórzy ludzie proponujący część kasy na pastę przeznaczyć na jakiś szczytny cel.


@Lukas77986: Bo ktoś coś zaproponował POWTARZAM zaproponował i to cię wkurzyło? Chęć dyskusji cię wkurzyła? Propozycja? Może masz jakieś problemy?