Wpis z mikrobloga

Kurde, już mnie wkurzyli niektórzy ludzie proponujący część kasy na pastę przeznaczyć na jakiś szczytny cel. Chcecie wspierać chorych to sobie sami organizujcie zbiórkę, ta zbiórka ma być na pasty i będzie na pasty!

Wykopowe lewactwo już chciałoby rządzić się nieswoją kasą.

#knapikczytapasty #lewackalogika
  • 27
  • Odpowiedz
@Lukas77986: co to za #!$%@? pomysl, jakby samo z siebie zorganizowanie paru stowek bylo takie proste. W ogole slyszalem, ze nawet polowe chcieliby na to przeznaczyc no ja pier** xD
  • Odpowiedz
@Lukas77986: miałem tak samo ostatnio - wygraliśmy konkurs (na który zresztą spędziłem najmniej 30 godzin, dwie noce na klejeniu gównianego materiału, połowa nagrana lustrzanką połowa kamerką cyfrową w 480p) a razem z nim 1000zł, które miało pójść na imprezę.

I nagle, na grupie na której dyskutowaliśmy o tym gdzie będzie impreza

A może by tak kupić trochę misiów do domów
  • Odpowiedz
@Lukas77986: #!$%@? mnie takie myślenie po całości, chcemy się zrzucić na coś konkretnego, ale zawsze się znajdzie jakiś dobroczyńca który rozdałby czyjeś pieniądze na ratowanie ciężko pokrzywdzonych, no #!$%@?, to zamiast kupować sobie pączki, rzuć biedakowi dwa złote do kubka jak masz taka potrzebę, ja nie mam i pewnie większość osób zainteresowanych wspomaganiem akcji nt czytania pasty też nie;

no #!$%@? nie kupię sobie nowych ciuchów/samochodu itp bo pewnie komuś
  • Odpowiedz
Kurde, już mnie wkurzyli niektórzy ludzie proponujący część kasy na pastę przeznaczyć na jakiś szczytny cel.


@Lukas77986: Bo ktoś coś zaproponował POWTARZAM zaproponował i to cię wkurzyło? Chęć dyskusji cię wkurzyła? Propozycja? Może masz jakieś problemy?
  • Odpowiedz