Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 11: 20-26.10.2014

Wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do tagu #weeklytopedm

Mireczki, prawie zapomniałem o topie w tym tygodniu. Tym razem znajdują się tu produkcje głównie producentów ze średniej półki - co nie zmienia faktu, że są porządne.

10. Marlon Roudette - When The Beat Drops Out (Kid Arkade Remix) || #bigroomprogressivehouse

Bardzo przyjemny, progresywny remix od totalnie nie znanego mi producenta. Dużo robi tutaj ten wokal. Kiedyś uwielbiałem utwory tego typu, ale obecnie coraz częściej mi się nudzą. Mimo to warto produkcję odnotować.

9. Lush & Simon, Uforik - Hydrogen (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Włoskie duo zawsze serwuje nam przyjemne, progresywne dźwięki. Tak samo jest i tym razem. Produkcja, która mi się jakoś miło kojarzy - mimo, że dopiero wyszła na światło dzienne.

8. Tommy Trash & Wax Motif - HEX (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Najnowsze wydanie od Protocol. Tommy Thrash się w końcu przełamał, bo miał na prawdę długi okres braku dobrego wydania. Miłe wokalne wstawki, porządny break i energiczny drop.

7. Laidback Luke - Stepping To The Beat (Original Mix) || #house

LL i powrót do house? Mam nadzieje, że nie jest to jednorazowy wyskok. Typowy, parkietowy wymiatacz, dodatkowo ta praca wokalem, ja to kupuje.

6. Koven - Miracle (Club Mix) || #progressivehouse

Dobry progresyw, wokal robi ogromną robotę. Słuchając tego utworu przypominają mi się stare, dobre vocal trance'y.

5. Dyro feat. Dynamite MC - Against All Odds (Original Mix) || #electrohouse

Świetna melodia, chociaż minusem jest te bigroomowe brzmienie. Myślałem, żeby wrzucić wersje bez MC'iego, ale jest pusta :P.

4. deadmau5 - The Reward Is Cheese (Nom De Strip Remix) || #electrohouse

Nom De Strip znany jest z dutchowych dźwięków. Tym razem nieco lżej, ale i tak słychać wpływ z tego gatunku. Potężna interpretacja produkcji Deadmau5a.

3. Feed Me & Kill The Noise - Far Away || #electro

Utwór, który w prost stworzony jest, aby się uśmiechać. Optymistyczny chórek, do tego elektryczne dźwięki, które wprawiają w wesoły nastrój.

2. Higher Self feat. Lauren Mason - Ghosts (Original Mix) || #house #deephouse

Kolejny parkietowy wymiatacz. Ten wokal, house z pogranicza deep/future. Produkcja posiadająca ponadprzeciętną umiejętność do wyciągania na parkiet.

1. Cash Cash - Surrender (Tritonal Remix) || #bigroomprogressivehouse

Na pierwszym miejscu utwór uwielbianego przeze mnie Tritonala. Jego interpretacja utworu Cash Cash wykorzystuje to, co najlepszego z oryginału - wokal, dodając energiczny i wpadający w ucho drop.

To tyle w tym tygodniu, zapraszam do komentowania.

Link do paczki

#edm #muzyka #muzykaelektroniczna #tomorrowland #tomorrowland2014 #umf
  • 3
@Delus: no no, laidback luke ciekawie, ciekawie... Remix Tritonal wydaje mi się, że instrumental byłby lepszy - za słodki jest ten wokal w moim odczuciu. Fajne odświeżenie martwej myszy i Koven też nieźle.