Wpis z mikrobloga

Rakłem


podeślę Ci rachunek za chemioterapię


rak gwarantowany


...po prostu dostaje takiego raka organizmu...


Dostałem raka.


Drogie mentalne gimbusy!

Powyżej przykłady najbardziej żenujących komentarzy na mirko.

Jeżeli kiedyś będziecie chcieli użyć któregoś z nich, lub im podobnych, niech wam przyświeca maksyma:


Bardziej dosadnie:


Dziękuję za wypowiedź.

#oswiadczenie

a także

#gimbohumor #gimbaza

i do dodania na #czarnolisto

#rakcontent
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@christophoros: absurdalny humor, wisielczy humor. Sa rozne rodzaje humorow. Nazywanie tego gimbohumorem obnaża jedynie twoja ignorancje w temacie.

Za stary jestem.


Poczucie humoru nie zanika z wiekiem. Robi sie ewentualnie bardziej cierpkie

  • Odpowiedz
@christophoros: co jakis czas pojawiaja sie nowe teksty, ktore wchodza do powszechnego uzytku. Oczywiscie zawsze sie znajdzie ktos kto pozjadal wszystkie rozumy i jest tak bardzo ponad tym wszystkim, ze musi sie tym pochwalic xD ooo jaki jestem mondry zaraz wszystkim napisze jaki jestem mondry. Ucz mnie mistrzu xD #wykopstyle
  • Odpowiedz
@christophoros: Masz po prostu problem, że nie odnajdujesz się w pewnym rodzaju komizmu. Nie wszystko śmieszy tak samo i powinieneś zrozumieć, że to nie Ty ustalasz zasady, ale otaczające Cię społeczeństwo. Es tut mir leid, musisz z tym handlować.

"Szczęśliwi, którzy nie mając nic do powiedzenia nie ubierają tego w słowa."


Mała autoironia. :>
  • Odpowiedz
@christophoros: Drodzy wielce k---a dorośli z kijem w dupie, którym nie podobają się pewne slangowe w internecie powiedzenia:

Pies Wam nogę dymał.

Dziękuję.

Nie będzie mnie gówniarz nazywał gimbusem, bo lubię sobie użyć jakiś głupich tekstów.
  • Odpowiedz