Wpis z mikrobloga

@el_capitano_grande uzylbym gdybym mial mozliwosc swobodnego porownania cen. Niestety mam prawie wyczerpany limit na tej karcie, a nastepna chcialbym jzu kupic na dluzej. Posiadam adapter na karte sim, szukam tylko oferty z sama karta.

@niemenel niestety na stronie za 15£ jest 10GB internetu. Nie znalazlem inforemacji ze nielimitowany za 15. Jesli masz chwile podrzuc linka.

@yaheze: giffgaff mam karte sim w telefonie, niestety tethering u nich zabroniony.
@niemenel: Do wczoraj bralismy neta wspolnie, ale za szybko sie konczyl, jak sie okazalo kolezka sciagal muzyke :/ Mamy jednego laptopa wiec w dluzszej perspetkywie to #!$%@? rozwiazanie. czekam wlasnie na stacjonarny komputer. Mam adapter usb karty sim wiec chcialbym dokupic tylko karte sim i miec internet na stacjonarnym. Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc wlasnie, dam okejke i suba xD
@rafaloooj: Faktycznie teraz sprawdzilem i jezeli masz oferte z nielimitowanym internetem to tethering w giffgaff jest zabroniony. Nie bylem tego swiadom - mam limitowany internet i tam tethering jest dozwolony. Dzieki.