Wpis z mikrobloga

Mireczki ćwiczę od prawie roku (pół roku crossfit), ostatnio mam słaby progres (nie miałem pomysłu więc przez miesiąc robiłem (50pompek + 50podciągnięć 6/7 dni w tygodniu)

Mam zamiar robić coś w tym stylu. Myślicie że się nada? Ew. dołożę trochę ciężarów.

https://www.youtube.com/watch?v=U_I9LcWNrBg

Jak ktoś ma jakieś fajne plany treningowe to chętnie przygarnę, od razu mówię, że te od madbarz robiłem i średnio mi podchodzą. Moim celem jest utrzymanie flagi, muscle upa, wymyk robię na luzie.

#kalistenika #trening #streetworkout
  • 3
Nie jestem specem ale trochę już ćwiczę i zapodam swoje przemyślenia. Ciężko jest ćwiczyć 6 dni w tygodniu jeśli mówimy o treningu który ma cię skatować na maksa. Dobrze że Twoja psycha jeszcze to wytrzymała. Kiedyś wyczytałem że Bruce Lee nie trenował do swojego maksymalnego wykończenia bo chciał się czuć świeżym każdego dnia. Dzięki temu trenował codziennie.

Bierzesz jakieś odżywki? Ja nie biorę (chciałem kiedyś brać chociaż samo białko ale po nim
@lunada: Nie dokładaj ciężarów, tylko rób trudniejsze warianty - tak się najlepiej dochodzi do figur i ogólnej sprawności. Twoje ostatnie zdanie jest dosyć niezrozumiale napisane, ale zrozumiałem, że twój cel to flaga i muscle up. Muscle Up to wbrew pozorom nie jest ćwiczenia tak mocno siłowe (oczywiście jeśli specjalnie go takim nie wykonujemy). Liczy się przede wszystkim złapanie techniki i synchronizacja ruchów. Jeśli te figury są twoim celem, to ćwicz je
@BarszczykZuszkami: myślałem ze jak będzie trenował często ale mniej intensywnie to efekty będą lepsze. Co do diety to raczej ograniczę tłuszcze ( zdarza mi.sie.jesc częściej ostatnio chipsy itp.) ale zjem od czasu do czasu. Zuważyłem ze jak rygor dietetyczny jest zbyt wygórowanych to potem mam ogromne wyrzuty sumienia jak zjem coś niezdrowego. Nie mam jak dostać kettli ale mysle o kolkach.gimnastycznych bo.na moim drazku nie moge zrobic muscle.upa itd. Dzięki za