Wpis z mikrobloga

Mirki, co ogladac z rozowym, zeby sie wciagnac na dobre?

Mam za soba Gotowe na wszystko, Trawke, Sopranos, Breaking Bad, The Wire i jestem na biezaco z Gra o tron.

Plusem bedzie jesli serial zakonczyl juz emisje i nie trzeba czekac rok na kolejny epizod.

Dobry bylby jakis obyczajowy z komediowymi watkami, przy czym odpada Dexter, Jak poznalem wasza matke, Teoria Wielkiego Podrywu i Przyjaciele.

#seriale #ogladajzwykopem
  • 23
  • Odpowiedz
@Pacjent: co prawda serial jeszcze nie zamknięty, następny odcinek właśnie w przyszłym roku, ale z czystym sercem mogę polecić House of Cards. Wśród znajomych ten serial wywołuje duże emocje i dyskusje nad postawami bohaterów. Myślę, że oglądanie go razem z kimś to dobry pomysł.
  • Odpowiedz
@WhiteRower: @dymson: @EugeniuszMotyka: Obejrzalem moze 3 sezony californiacation i pozniej robi sie bardzo wtorny, przestal mnie interesowac.

@Merytoryk: @Nobody: Cos mi swita, ze serial mocno uderza w polityke, sa w tej historii jacys prosci ludzie czy tylko wyzsze sfery?

@Cervantes006: Widzialem pilotazowy odcinek i mam ten serial w pamieci, ale wroce do niego kiedy bedzie dostepny w calosci.

Ogladal ktos moze Treme? Robil go rezyser The
  • Odpowiedz
@Pacjent: Są prości ludzie, w house of cards. Przykładem niech będzie pewien szef baru u którego stołuje się główny bohater. Ogólnie jest pokazane jak wyższe sfery mają w dupie ludzi i nie ma tam miejsca na litość.
  • Odpowiedz
@Pacjent: no cóż, główna oś fabuły toczy się wokół zagrywek wewnątrz waszyngtońskiej elity. Natomiast postacie są świetnie zarysowane, mocne twisty fabularne. Z ,,prostych" postaci jedna z głównych postaci drugoplanowych to właściciel podrzędnego lokalu, który serwuje głównemu bohaterowi żeberka.
  • Odpowiedz