Wpis z mikrobloga

Sprawdziłem to całe #badoo

Znajomy przez 2 tygodnie mi o tym gadał. Że ciekawe, fajne dziewczyny można tam spotkać...

Że jest ich cała masa. Pełno ładnych. Dajesz serduszka, albo nie dajesz, dajesz oceny. On mi mówił, że co chwila z jakąś gada. Że poznał kilka. Z niektórymi ma zamiast się spotkać.

Tak sobie pomyślałem. W sumie co mi szkodzi. Sporo znajomych o tym gadało. Spróbować nie zaszkodzi.

Lubię sprawdzać możliwości serwisów internetowych. Co oferują. Interesuję się social-media. Jak coś jest modne, to warto sprawdzić.

Mam Twittera, Instagrama, Wordpressa, Facebooka, Tumblr i kilka innych mniej znanych kont na serwisach społecznościowych. Może nie odwiedzam i nie piszę na nich aktywnie... ale raz na miesiąc zajrzę. Albo gdy mi się strasznie nudzi... Niedawno nawet założyłem sobie #tinder Po miesiąc usunąłem. Nie spełniał moich oczekiwań i szybko stał się nudny.

Nie zakładałem tam konta, aby znaleźć dziewczynę, czy coś w tym stylu. Po prostu chciałem znaleźć ciekawe osoby, aby porozmawiać. No i się przeliczyłem...

Założyłem konto. Wstawiłem jakieś stare zdjęcie sprzed 5 lat. Nie będę wstawiał aktualnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu to tylko do testów miało być. Przez godzinę spersonalizowałem swój profil. Dodałem muzykę, filmy. Sprawdziłem funkcjonalność aplikacji. Zainteresowała mnie. Dałem ileś tam polubień pod postacią serduszek, oceniłem setkę zdjęć. I odłożyłem.

Poczekałem 6 godzin. Wróciłem. Sprawdziłem oceny. Parę 10, jednak średnia ocen zdjęć 6.5. Nie dziwię się. Koszmarne zdjęcie. Ciężko by było mnie poznać. Zresztą jest to moje "alternatywne" zdjęcie. Nawet nikomu go nie pokazuję :)

Tak pomyślałem. No to czas wstawić aktualne zdjęcia. Miałem kilka sesji fotograficznych. Znajoma koleżanka obrobiła w Photoshopie, dodała efekty graficzne. Używam ich do "oficjalnych" rzeczy. Ale byłem ciekawy ocen.

Czego to człowiek nie zrobi dla dobra nauki.

I faktycznie. Posypała się lawina 10/10... Jednak po jakiś 15 minutach zdjęcia zostały usunięte. Zmoderowane. Nie wiem czemu tak się stało. Że niby używam czyjeś zdjęcia? Że się pod kogoś podszywam? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak popatrzyłem. Pomyślałem o profilach, które przejrzałem. Na jakieś 100-200 osób, nie spotkałem nikogo interesującego. Dziewczyny ładne... ale coś mi się wydaję, że bym się z nimi za bardzo nie dogadał ʕʔ

Tak więc wszedłem w opcje i usunąłem konto.

#przegryw Bo nikogo nie spotkałem #wygryw bo usunąłem konto

Jednak dalej #tfwnogf

#rezixblog
  • 1
  • Odpowiedz