Wpis z mikrobloga

Czeka nas w przeciągu dwóch lat rozbudowa Fali.

Inwestycja będzie polegała na budowie hali, w której znajdą się trzy baseny, a także basenu zewnętrznego na terenie Aquaparku "Fala" w Łodzi.

Aquapark Fala należy obecnie do ścisłej czołówki tego typu obiektów pod względem zyskowności. W roku 2013 osiągnęliśmy zysk operacyjny lepszy od obiektów w Warszawie i Poznaniu, a nawet obiektów prywatnych w Krakowie czy Sopocie. Aquapark w roku 2014 osiągnie zysk operacyjny w wysokości 5 mln złotych i historyczny dla Spółki zysk netto w wysokości 3 mln złotych. To nie jest plan na ten rok, tylko prognoza na podstawie rzeczywistych wyników.


#lodz #lodzbuduje
SurowyOjciec - Czeka nas w przeciągu dwóch lat rozbudowa Fali.



Inwestycja będzie p...

źródło: comment_dppTWmAiJTkYTA0oYnE6pbZEbAGSereZ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Fala ssie. Nie wiem, jak takie gówno można było postawić pakując w to tyle kasy. Pierwsze uwagi z brzegu: wszystkie, ale to wszystkie te wielkie zjeżdżalnie MAJĄ ZŁE ŁĄCZENIA, człowiek jak zjeżdża to zarysowuje sobie cały kręgosłup, bo stawiając konstrukcję za miliony złotych nikomu nie chciało się: a) zadbać o to, aby łączenia elementów były równe b) zatrudnić nawet jakiegoś Andrzeja ze szpachlą, żeby te łączenia "wygładził", no albo chociażby ta nieszczęsna
  • Odpowiedz
@PonuryWonsz: Jak ja chodzę na Falę i korzystam ze zjeżdżalni to nigdy nic mi pleców nie porysowało. Nie odczułem jakiś nierówności. Serio.

Narzekałem na rzekę bo w sumie by się przydała większa, ale z tym smyraniem to przesadziłeś. Byłem z żoną ostatnio jakieś 3 tyg temu i próbowałem pływać pod prąd - nie dało się. Może korzystałeś z tej rzeki jak była wyłączona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: Byłem na Fali z 6 razy od jej otwarcia do niedawna i za każdym razem to samo, i nie jest to tylko moja opinia, ale także moich współtowarzyszy. Czyżby ktoś z rodziny albo Ty miał jakiś etacik na Fali? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wierzyć mi się nie chce, jak tę gównianą inwestycję można chwalić. Jedynie Świat Saun się jakoś broni, gdyby nie grono zaślinionych Januszy przyczajonych
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: Ja też mówię tylko o odczuciach (zjeżdżalnia - może mam grubą skórę, LOL) i faktach (rzeka), moich i moje rodziny. Dalszej i bliższej. A i jeszcze znajomi, którzy tam też chodzą. Żadna nie określiła Fali jako ssącej pałki. Ludzie widzieli jakieś niedoróbki, czy brak udogodnień, ale nie określali tego aż tak kategorycznie. Raczej w stylu: "Fajna, ale przydałoby się...".

No, ale kierując się Twoją logiką, skoro jest tak źle to
  • Odpowiedz
@PonuryWonsz:

Byłem na Fali z 6 razy od jej otwarcia do niedawna i za każdym razem to samo


Chciałbyś żeby przy każdych odwiedzinach fundowali co nową atrakcję? I tak jest nieźle, niedawno zamontowali "kamikadze", cały czas coś tam poprawiają a teraz rozbudowują i dobrze!

Szkoda tylko że nie będzie jak w Uniejowie całorocznego zewnętrznego zasilanego geotermalnie, kiedyś czytałem że pod Łodzią są takie zasoby i jest to osiągalne.
  • Odpowiedz