Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, odłożyłem sobie pewną (nie dużą) sumę piniondzów i zastanawiam się nad możliwościami inwestowania.

Słyszałem swego czasu o czymś takim jak bannerbrokers, gdzie dzierżawiło się miejsca pod reklamę na stronach internetowych. Czy ktoś może orientuje się jak wygląda opłacalność tego typu inwestycji albo ew. ma ktoś pomysł gdzie można inwestować?

#januszebiznesu #mireczkifinansjery #inwestycje
  • 8
@cfani4k:

Swego czasu na akcjach CDP miałem blisko 150% zysku, kupowałem je 3 lata temu po niecałe 7pln.

@graf_zero:

Przejrzałem pobieżnie i odepchnęło mnie swoją nieczytelnością. A poza tym mirko to mirko.

@kamil150794:

Zastanawiałem się i przyjrzę się bliżej.
@GetiZ: Przeczytaj najpierw ten artykuł. Long story short: jeśli nie masz oszczędności, które w trudnej sytuacji pozwolą Ci przeżyć kilka miesięcy i/lub nie panujesz nad własnym budżetem, to zanim zaczniesz inwestować wykonaj najpierw dwa powyższe punkty.

Jeśli chcesz po prostu wrzucić w coś pieniądze w nadziei na szybki zarobek, to nie ma sensu tego robić. Jeśli takie możliwości są, to dawno wykorzystują je rekiny z miliardowym kapitałem.

Sam jestem właśnie na
@Ddan:

Mega. Wracam do domu i biorę sie za lekturę. Swego czasu grałem na giełdzie i to nawet z zyskami. Teraz rozglądałem sie za jakimś w miarę stabilnym pasywem, ale na kupno np. Garażu mam jeszcze za mało pieniędzy.