Wpis z mikrobloga

@tytanos: kiedy widziałeś ostatnio laske z tipsami? Bo ja chyba 10 lat temu i to w telewizji? Przecież to już nie jest modne i żadna dziewczyna tego nie nosi, nawet typiary od sebiksów mają normalne paznokcie
@malusgemini:

Znajdzie się coś, o co nie macie bólu dupy? Solarium też takie złe, kosmetyczka też?


żartujesz czy mówisz serio? po co komu solarium i po co komu kosmetyczka?

jak już ktoś się chce opalić, niech zrobi to naturalnie, bo nie wygląda to aż tak źle jak opalenizna posolariowa .

a kosmetyczka? czy dziewczyny są takie głupie, żeby nie umieć sobie maseczki nałożyć i paznokci pomalować?
@sspiderr:

kiedy widziałeś ostatnio laske z tipsami? Bo ja chyba 10 lat temu i to w telewizji? Przecież to już nie jest modne i żadna dziewczyna tego nie nosi, nawet typiary od sebiksów mają normalne paznokcie


ja widziałam. pani policjantka, z która miałam do czynienia ostatnio, miała tipsy jak stąd do Japonii
@blackorchid: Mówię serio. Robiłaś sobie kiedyś opaleniznę w zimie? "Opalenizna posolariowa", do wszystkiego trzeba podejść z głową.

A co do tipsów, niektóre osoby obgryzają paznokcie i mają później brzydkie, więc tak, niektóre dziewczyny noszą tipsy. Za chwilę usłyszę, że jak ktoś robi ombre to dziwka, a jak ma tatuaż to na pewno #!$%@?...
@malusgemini:

Robiłaś sobie kiedyś opaleniznę w zimie?


Nigdy w życiu nie robiłam opalenizny, nie wiem po co w ogóle zmieniać kolor skóry( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak już ktoś chce ją mieć, to naprawdę widać różnicę pomiędzy zwykłą a z solarium.

Po solarium jest taka jakby... brudna?
@blackorchid: W lato raczej jak jest słońce to nie chodzi się na solare, a w jesień/zima/wiosna można chodzić podtrzymać opaleniznę i wygląda naturalnie. Światło w solarium jest takie jak od słońca, więc jeśli ktoś nie siedzi tam jakiś dłuższy czas to nie powinno być różnicy, szczególnie, że naturalna opalenizna wybija się dopiero po kilku seansach.

Ja mam #!$%@? na solarium, bo mam ciemną karnację, ale mówienie, że ktoś jest głupi, bo