Wpis z mikrobloga

Macie krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Właśnie zdzwoniła do mnie mama @faktytvn! - okazało się, że telewizja popełniła s---------o. Powiesiła się na kablu od anteny, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść szykanowania jej w internecie. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta redakcja przeżywała - nie miała żadnych znajomych, była wrażliwym medium z zespołem Goebelsa i bała się mówić prawdy. Jedyne co miała to internet i multiplex, a nawet to jej zabraliście! Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwanaście lat temu również moja znajoma telewizja RTL7 popełniła s---------o bo dużo ludzi w internecie się z niej śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale myliłem się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać. Macie krew na rękach, zaszczuliście wybitne media!

#pasta #tvn
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach