Wpis z mikrobloga

Mirki, za niecałe 8 dni kończy mi się Purchase Protection na #sj4000 od Chińczyka (mengfeiyang) link do kamerki

Kamerka miała mi posłużyć na jutrzejszy wyjazd do hAmeryki, ale ciągle jej nie ma.

Tak wygląda status przesyłki na ali (China Post Air Mail tracking number RD184574882CN)

2014.09.28 21:06 (GMT-7): Opening

2014.09.28 20:10 (GMT-7): Departure from outward office of exchange

2014.09.23 11:58 (GMT-7): Collection

a tak w trackingu

2014 Received by China Post Urumuqi Poland 20140923 1158

2014 Export Customs Scan Urumuqi Poland 20140928 2010

2014 Export Security Scan Urumuqi Poland 20140928 2106

Mam zacząć się martwić i pisać coś do sprzedawcy?

Ktoś miał podobną sytuację, że gdzieś mu przesyłka już u chińczyków wsiąknęła na tak długo? a może ktoś zamawiał u mengfeiyang i również czeka na towar?

#tracking #aliexpress
  • 17
@Lord_Jim: Nie obrażaj mnie panie kolego. Zapłaciłem za każdą przesyłkę i nigdy nie zrobiłem chińczyka w konia. Za to oni owszem - pisał, że wysłał paczka do dziś nie doszła. Drugi to samo wysłał wysłał. Nie mówią o kantowaniu na trackingu. Czemu raz paczka za 1$ ma numer a innym razem za 2$ nie ma (ale możesz sobie dokupić za kolejne 2$).

Cebulak to od razu robi dispute po tygodniu. :)
@gorush:

< Zapłaciłem za każdą przesyłkę i nigdy nie zrobiłem chińczyka w konia.

Nadużywając dispute właśnie to robisz....

< Za to oni owszem - pisał, że wysłał paczka do dziś nie doszła.

Daj nr tej "feralnej" przesyłki....

< Czemu raz paczka za 1$ ma numer a innym razem za 2$ nie ma (ale możesz sobie dokupić za kolejne 2$).

Kupowałeś dwie rzeczy od tego samego sprzedawcy? :)

Alie uczy cierpliwości... Wszystkie
@Lord_Jim: > Nadużywając dispute właśnie to robisz....

3 razy na ~20 paczek - 2 skończył się okres + przedłużenie a 1 to buty od britnej - więc nie nadużywam jak uważasz.

Daj nr tej "feralnej" przesyłki....


Zamiast na śląsku była gdzieś w pl - paczka od britnej. Dwa numery parę miesięcy temu - do dziś nie doszły. Dalej chcesz numer? To znajdę owe zamówienia

Kupowałeś dwie rzeczy od tego samego sprzedawcy?
@gorush:

< Dalej chcesz numer? To znajdę owe zamówienia

Długo nie będziesz szukał, bo to tylko 20 zamówień... :

Które oczywiście nie doszły..... :)

Aaaaa, nie potrzebuję nr od słynnych $9 Roshków - ten sobie możesz podarować....

Jeśli sprzedawca zastrzega, że paczka może iść do 60 dni to naprawdę nie warto siać paniki...

Ostatnio CP AM znacznie wydłużył czas transportu paczek via Frankturt....

Ale to pewnie z tego powodu, że było