Wpis z mikrobloga

@dzolll: mam g3 16gb że względu na trudność w znalezieniu wersji 32gb. Osobiście polecam wersję 32gb lub Xperie z3, która testowalem kilka dni temu. Powiedz coś więcej do czego chcesz ten telefon.

Ps. Szajsungi odstaw w zapomnienie ;)
@PanKtos: przede wszystkim do przeglądania internetu (duży ekran), oglądania filmów, czasami coś czytam z telefonu, foteczki jedzenia i selfie na instagram, zdjęcia w wycieczek, fotki z wykładów- fajny aparat z dobrym zoomem

a tak poza tym dobrze gdyby dzwonił i wysyłał smsy ;)
@dzolll: g2 nie ruszylbym kijem przez szmate przez internet, a przy g3 stoję z bronią i tarcza w ręce ;)

G3 ma taki plus jakim jest najlepszy aparat z obecnych na rynku, jak chcesz kilka sampli to daj znać.
@dzolll: z3 i g3 to obecnie dwa najlepsze smartfony na rynku. Jedynie możesz mieć problem z aplikacją swiftkey, która potrafi czasami się zaciac, ale autorzy aplikacji mówią, że apka będzie dopasowana do telefonu.
@PanKtos: a jeszcze jedno, to jest dość duży telefon, jak sobie kobiece rączki z nim poradzą? Teraz mam lenovo a830 które ma 5 cali i jest w miare poręczny, ale g3 ma 5,5 i trochę się tego obawiam... Nawet myślałam żeby iść sobie najpierw do Media Markt trochę podotykać żeby sprawdzić czy będzie się nadawał ;)
@dzolll: ja mam taki chwyt, że nawet ultre dobrze trzymam w dłoniach.

Kładę telefon w prawej dłoni : kciuk do obsługi, następne 3 służą za postój dla telefonu, najmniejszy jest jakby podpórka od telefonu żeby nie zjechał z palców.

Jednym słowem, będzie ok ;)
@PanKtos: też tak trzymam, ale mój kciuk już do lewej krawędzi nie wystarcza, tak do 1/4 ekranu nie jestem w stanie swobodnie dosięgnąć, a mam dość długie palce