Wpis z mikrobloga

Pobity przez SM to najzwyklejszy sebix. Dlaczego nie znam nikogo normalnego który zostałby potraktowany w podobny sposób przez służby czy funkcjonariuszy? Dlaczego to zawsze są wychudzone sebixy w dresie JP? W żadnym wypadku nie popieram działania SM, ale #!$%@?, gościu był typowym patolem z blokowiska i SM interweniowała w jego przypadku przeszło 40 razy, w końcu funkcjonariuszom nerwy puściły i mamy aferę. Nie popieram działania SM, ale gościa najzwyczajniej w świecie mi nie żal. #niepopularnaopinia #bijosebixow
Pobierz JanuszKarierowicz - Pobity przez SM to najzwyklejszy sebix. Dlaczego nie znam nikogo ...
źródło: comment_bKuRjf5RbC3e8gujbUwr4nmZi9tKMGmV.jpg
  • 49
@JanuszKarierowicz: Sebix czy nie, sprowokował czy nie, moim zdaniem nieważne. Kto jak kto, ale taka policja czy SM powinna zachować zimną krew i nie wykorzystywać swojej przewagi. Nawet jeśli masz do czynienia z debilem to nie masz prawa go pobić. Sam uważam, że niektórym przydałby się #!$%@?, ale organy państwowe od tego nie są, bo przyzwolenie na takie coś zrodzi patologię i będziemy pałowani za coraz to mniejsze rzeczy.
@JanuszKarierowicz: #!$%@?. Jaki by nie był, straż nie jest od wydawania wyroków. Dobrze się stało że ich nagrał, w tym kraju funkcjonariusze (policja i straż) czują za luźno smycz i za dużo sobie pozwalają, a ta sprawa myślę że da każdemu policjantowi/strażnikowi do myślenia (o ile dostaną mam nadzieję surowe wyroki).

Jestem pewny że strażnik był takim samym sebixxem jak owy sebixx tylko odrobinę starszy. Nawet jeżeli ich sprowokował - funkcjonariusz
@mafiozorek: Zdecydowanie nie wygląda mi na gościa, który zaczepia ludzi na ulicy i pyta czy chcą #!$%@?. Raczej wiem co mówię, bo jestem teraz w podobnym wieku, mam wielu znajomych z różnych że tak powiem "warstw społecznych" i zdarzało mi się spotykać także z prawdziwą patologią. Przyznaj, że z tym zaczepianiem i biciem ludzi poniosła cię fantazja. Że problemowy - uwierzę, ale że to jakiś totalny patus to nigdy. Patus nie