Wpis z mikrobloga

Pobity przez SM to najzwyklejszy sebix. Dlaczego nie znam nikogo normalnego który zostałby potraktowany w podobny sposób przez służby czy funkcjonariuszy? Dlaczego to zawsze są wychudzone sebixy w dresie JP? W żadnym wypadku nie popieram działania SM, ale #!$%@?, gościu był typowym patolem z blokowiska i SM interweniowała w jego przypadku przeszło 40 razy, w końcu funkcjonariuszom nerwy puściły i mamy aferę. Nie popieram działania SM, ale gościa najzwyczajniej w świecie mi nie żal. #niepopularnaopinia #bijosebixow
Pobierz JanuszKarierowicz - Pobity przez SM to najzwyklejszy sebix. Dlaczego nie znam nikogo ...
źródło: comment_bKuRjf5RbC3e8gujbUwr4nmZi9tKMGmV.jpg
  • 49
@JanuszKarierowicz: Coś w tym może być, sam kiedyś dostałem od policjantów pałką po głowie parę razy (niestety zasłużenie) i rzeczywiście ubrany byłem w bluzę z kapturem. No i pewnie bym tak mocno nie oberwał, gdybym ubrany był normalnie.

@JanuszKarierowicz: Osobiście znam normalnych ludzi, którzy dostali oklep na komendzie, z żoną, dzieckiem, bez dresów etc.

Fakt, że głównie trafia na Sebixów, ale głównie dlatego, że wyżywanie się na Sebie spod szóstki jest najbezpieczniejsze. Małe szanse, że pójdzie z tym gdzieś dalej, małe szanse, że ma starego w prokuraturze etc. Elegancko ubrany człowiek może mieć niebezpieczne dla krawężnika koneksje, ot, cała filozofia.
@JanuszKarierowicz: tak samo nie żal mi tego lolka co mu namiot jakis mirek zwiną i tej laski co 150 zł pożyczyła 6 lat temu jakiejś dyskolasce w gimbazie, która aktualnie siedzi w uk i nie chce jej sie dupy ruszyć do western union bo zapewne pay pala nie ma jak ta co chce kasy bo ona to już ma chłopaka mirka co ją wtajemniczył, pewnie bitkointem też obraca na wsizie.

#
@JanuszKarierowicz: Ja myślę, że właśnie dlatego, że to sebix, strażnikom wydawało się, że ujdzie im to płazem.

Przecież to działa w dwie strony. Z jednej strony masz JP sebixa, który nie lubi straży, z drugiej masz Straż która widzi takiego dresika i myśli "za nim i tak się nikt nie wstawi" i hopla ;)

Tak czy owak to jest naganne zachowanie, bo niestety z doświadczenia wiem, że panowie strażnicy nie rzadko
@JanuszKarierowicz: Funkcjonariusz to jest osoba, której mogą puścić nerwy? W ogóle funkcjonariusz może traktować jakąkolwiek sprawę personalnie? Fajnie się feruje takie osądy, że pewnym grupom można #!$%@?ć albo celować do nich z pistoletu, ale gdzie ma przebiegać ta granica? Komu można, a komu nie? Dlatego bez względu czy pobiliby patusa, czy emerytkę powinni ponieść takie same konsekwencję. Może następnym razem to Tobie #!$%@?ą, a potem dorobią do tego filozofię i odpowiedni
@JanuszKarierowicz: niektórzy ludzie, tacy jak ty, w taki sposób próbują sobie racjonalizować bezsensowną przemoc tzn. mówią, że ofiara przemocy była jakoś sobie winna, nie była "normalna", była wcześniej karana, prowokowała, "patola", "sebix". Niektórzy w obliczu bezsensownej brutalności stają po stronie oprawcy. Działań Straży Miejskiej nie popierasz, ALE...