Wpis z mikrobloga

#design #projektwnetrz

mirki - odrestaurowalem 3 lampy przemyslowe... zabawa w odrestaurowanie byla przednia natomiast byly one podwieszane na drutach a do mieszkania to nijak pasuje - wiecie gdzie mozna kupic jakies industrialne rozety? podwiesze na lancuchu ale wyjscie kabla z sufitu trzeba jakos zakryc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeaceUN: no ja właśnie się zastanawiam gdzie takie można zwyczajnie po polsku #!$%@?ć. Koło mojej roboty mam stary zamknięty browar... tam może zlootuję.

a co do rozety... nie myślałeś o wyjściu z tej całej piwnicy i ruszeniu dupy po sklepach z lampami na mieście?
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Nie trzeba zakryć, lampy industrialne najczęściej nie posiadały podsufitek, w fabrykach ważna była funkcjonalność i przepisy bezpieczeństwa nie dekoracyjność. Żarówka, odblask w postaci kielicha, czasem klosz, wtedy ewentualnie kosz zabezpieczający i wystarczy, lampa miała świecić. Poszukaj lepiej konkretnej ceramicznej kostki przyłączeniowej i ją wyeksponuj. Łańcuch to też ufikuśnianie, linka stalowa, miejscami łapana z przewodem jest stosowniejsza.
  • Odpowiedz